ADVERTENTIE
Toon scores
Sorteer op:
Taal:
Lanús

CA Lanús

Argentinië
Wedstrijden
Kijken
Spelers
Statistieken
Transfers
Over

CA Lanús Wedstrijden, uitslagen, live scores, livestreams

*Please note that we do not provide live streaming of CA Lanús directly. We publish CA Lanús TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch CA Lanús matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Waar te kijken CA Lanús

Tv- en streamingdekking per competitie

CA Lanús komt uit in Copa Sudamericana, Copa Libertadores, Primera División, Recopa Sudamericana en Copa Argentina. De tv-uitzendingen in United States staan hieronder.

Copa Sudamericana
beIN Sports, TelevisaUnivision, Fanatiz, fuboTV
Copa Libertadores
beIN Sports, TelevisaUnivision, Fanatiz, fuboTV
Primera División
Fanatiz, fuboTV, TyC Sports Internacional USA, AFA Play
Recopa Sudamericana
beIN Sports, Fanatiz, fuboTV
Copa Argentina
Fanatiz

Spelers

CA Lanús - Team

Keepers

Nahuel Losada
# 26 N. Losada

Argentinië

33 jaar · 158.7 lb · 6 ft 2 in

Franco Petroli

Argentinië

28 jaar · 158.7 lb · 6 ft 2 in

Verdedigers

Carlos Izquierdoz

Argentinië

37 jaar · 194 lb · 6 ft 0 in

Facundo Sanchez

Argentinië

21 jaar · 165.3 lb · 5 ft 8 in

Luciano Romero

Argentinië

20 jaar · 178.6 lb · 5 ft 10 in

Thiago Laplace

Argentinië

20 jaar · 5 ft 10 in

Ronaldo De Jesus

Paraguay

25 jaar · 198.4 lb · 6 ft 2 in

Gonzalo Perez

Uruguay

25 jaar · 158.7 lb · 5 ft 10 in

Sasha Marcich

Argentinië

28 jaar

Tomas Guidara

Argentinië

30 jaar · 149.9 lb · 5 ft 8 in

Nicolas Morgantini

Argentinië

32 jaar · 154.3 lb · 5 ft 10 in

Middenvelders

Matias Sepulveda

Chili

27 jaar · 167.6 lb · 6 ft 0 in

Agustin Cardozo

Argentinië

29 jaar · 174.2 lb · 5 ft 11 in

Jose Canale
# 13 J. Canale

Paraguay

30 jaar · 180.8 lb · 6 ft 0 in

Nahuel Watson Franco

Argentinië

24 jaar

Moreno Marcelino

Argentinië

31 jaar · 143.3 lb · 5 ft 6 in

Ramiro Carrera

Argentinië

32 jaar · 154.3 lb · 5 ft 11 in

Felipe Pena Biafore

Argentinië

25 jaar · 169.8 lb · 6 ft 0 in

Raul Loaiza
# 15 R. Loaiza

Colombia

32 jaar · 154.3 lb · 5 ft 10 in

Agustin Medina
# 17 A. Medina

Argentinië

19 jaar · 165.3 lb · 5 ft 8 in

Aanvallers

Allan Wlk
# 20 A. Wlk

Paraguay

23 jaar · 163.1 lb · 6 ft 2 in

Lucas Besozzi

Argentinië

23 jaar · 163.1 lb · 5 ft 9 in

Benjamin Acosta
# 38 B. Acosta

Argentinië

20 jaar · 145.5 lb · 5 ft 4 in

Eduardo Salvio
# 11 E. Salvio

Argentinië

36 jaar · 149.9 lb · 5 ft 7 in

Yoshan Valois
# 19 Y. Valois

Colombia

22 jaar

Statistieken

CA Lanús Player Statistics

NaamA
Keepers
N. Losada 540660010
F. Petroli
Verdedigers
C. Izquierdoz 533660010
F. Sanchez 10101000
L. Romero
T. Laplace
R. De Jesus 18220000
G. Perez 180220010
S. Marcich 530660000
T. Guidara 359440011
N. Morgantini
Middenvelders
M. Sepulveda 198633010
A. Cardozo 3585411020
J. Canale 532660020
N. Watson Franco 152532000
M. Marcelino 270431100
R. Carrera 429660010
F. Pena Biafore 352651000
R. Loaiza
A. Medina 3375501010
Aanvallers
A. Wlk
L. Besozzi 187541000
B. Acosta
E. Salvio 468660000
Y. Valois 1805321000

Transfers

CA Lanús Transfers

NaamDatumVanTransfersom
Inkomende transfers
F. Petroli
14 januari 2026
14 januari 2026Godoy CruzTransfer
M. Sepulveda
14 januari 2026
14 januari 2026U. De ChileTransfer
T. Guidara
13 januari 2026
13 januari 2026HuracanTransfervrij
A. Wlk
15 juli 2026
15 juli 2026Olimpia AsuncionTransfer
B. Aguilar
07 februari 2026
07 februari 2026VenadosTerug van verhuur
J. Chavero
30 december 2025
30 december 2025River PlateTerug van verhuur
Y. Valois
15 maart 2026
15 maart 2026Dep. PastoTransfer
E. Schultz
30 december 2025
30 december 2025QuilmesTerug van verhuur
T. Almada
30 december 2025
30 december 2025Almirante BrownTerug van verhuur
Uitgaande transfers
L. Acosta
29 juni 2026
29 juni 2026AldosiviTransfervrij
W. Bou
12 augustus 2026
12 augustus 2026O'HigginsUitgeleend
R. Castillo
02 maart 2026
02 maart 2026FluminenseTransfer
M. Gerez
13 augustus 2026
13 augustus 2026MarkoUitgeleend
D. Aquino
31 augustus 2026
31 augustus 2026Royale Union SGTransfer
B. Cabrera
29 juni 2026
29 juni 2026San Martin T.Transfer
A. Gonzalez
30 juni 2026
30 juni 2026Los AndesUitgeleend
T. De Martis
17 augustus 2026
17 augustus 2026ParmaUitgeleend
T. Quiroz
29 augustus 2026
29 augustus 2026La GuairaUitgeleend

Over CA Lanús

Opgericht  1915
Stadion  Estadio Ciudad de Lanús - Néstor Díaz Pérez
Capaciteit  46,619
Trainer  Mauricio Pellegrino

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV App
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android