ADVERTENTIE
Toon scores
Sorteer op:
Taal:
Platense

CA Platense

Argentinië
Wedstrijden
Kijken
Spelers
Statistieken
Transfers
Over

CA Platense Wedstrijden, uitslagen, live scores, livestreams

*Please note that we do not provide live streaming of CA Platense directly. We publish CA Platense TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch CA Platense matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Waar te kijken CA Platense

Tv- en streamingdekking per competitie

CA Platense komt uit in Copa Libertadores, Primera División, Copa Argentina en Trofeo de Campeones de la Superliga. De tv-uitzendingen in United States staan hieronder.

Copa Libertadores
beIN Sports, TelevisaUnivision, Fanatiz, fuboTV
Primera División
Fanatiz, fuboTV, TyC Sports Internacional USA, AFA Play
Copa Argentina
Fanatiz

Spelers

CA Platense - Team

Keepers

Nicolas Sumavil

Argentinië

26 jaar · 187.4 lb · 6 ft 1 in

Brian Bustos

Argentinië

30 jaar · 178.6 lb · 6 ft 0 in

Pablo Cozzani Juan

Argentinië

28 jaar · 169.8 lb · 6 ft 0 in

Verdedigers

Celias Ingenthron

Argentinië

18 jaar

Thiago Currado

Argentinië

19 jaar

Mateo Mendia
# 34 M. Mendia

Argentinië

22 jaar · 178.6 lb · 6 ft 3 in

Santiago Quiros
# 32 S. Quiros

Argentinië

23 jaar · 163.1 lb · 5 ft 10 in

Eugenio Raggio

Argentinië

25 jaar

Fabricio Lopez

Argentinië

23 jaar

Tomas Silva

Argentinië

23 jaar · 163.1 lb · 5 ft 8 in

Cuesta Victor
# 31 C. Victor

Argentinië

37 jaar · 191.8 lb · 6 ft 1 in

Agustin Lagos

Argentinië

25 jaar · 160.9 lb · 6 ft 3 in

Juan Saborido

Argentinië

28 jaar · 163.1 lb · 5 ft 10 in

Ignacio Vazquez

Argentinië

29 jaar · 185.2 lb · 6 ft 2 in

Middenvelders

Martin Barrios

Uruguay

27 jaar · 163.1 lb · 5 ft 9 in

Gaston Togni
# 16 G. Togni

Argentinië

29 jaar · 176.4 lb · 5 ft 11 in

Ivan Gomez

Argentinië

29 jaar · 138.9 lb · 5 ft 5 in

Felipe Bussio
# 17 F. Bussio

Argentinië

22 jaar · 5 ft 10 in

Maximiliano Amarfil

Argentinië

25 jaar

Franco Zapiola

Argentinië

25 jaar · 149.9 lb · 5 ft 8 in

Pablo Ferreira

Argentinië

21 jaar

Leonardo Heredia

Argentinië

30 jaar · 174.2 lb · 6 ft 0 in

Aanvallers

Augusto Lotti
# 21 A. Lotti

Argentinië

30 jaar · 154.3 lb · 5 ft 10 in

Nicolas Lopez
# 11 N. Lopez

Uruguay

33 jaar · 147.7 lb · 5 ft 8 in

Tomas Nasif

Argentinië

22 jaar · 172 lb · 6 ft 0 in

Santiago Dalmasso

Argentinië

22 jaar · 160.9 lb · 5 ft 11 in

Franco Minerva

Argentinië

20 jaar

Manuel Tucker
# 28 M. Tucker

Argentinië

21 jaar

Bautista Merlini

Argentinië

31 jaar · 156.5 lb · 5 ft 10 in

Guido Mainero

Argentinië

31 jaar · 145.5 lb · 5 ft 9 in

Bruno Sepulveda

Argentinië

34 jaar · 180.8 lb · 6 ft 2 in

Kevin Retamar

Argentinië

27 jaar

Luciano Gimenez

Argentinië

26 jaar

Juan Gauto
# 33 J. Gauto

Argentinië

22 jaar · 141.1 lb · 5 ft 7 in

Hector Bobadilla

Paraguay

25 jaar · 163.1 lb · 5 ft 9 in

Gonzalo Lencina

Argentinië

28 jaar

Statistieken

CA Platense Player Statistics

NaamA
Keepers
N. Sumavil
B. Bustos
P. Cozzani Juan 360440000
Verdedigers
C. Ingenthron 23211010
T. Currado
M. Mendia 4267611010
S. Quiros 100220000
E. Raggio 115321010
F. Lopez
T. Silva 711880100
C. Victor 720880030
A. Lagos 5028801020
J. Saborido 394550101
I. Vazquez 693880010
Middenvelders
M. Barrios 507752000
G. Togni 137220000
I. Gomez 264642010
F. Bussio
M. Amarfil 421550000
F. Zapiola 60710913120
P. Ferreira 783990000
L. Heredia 67321000
Aanvallers
A. Lotti 1634311000
N. Lopez 26211000
T. Nasif 1603301010
S. Dalmasso 32321000
F. Minerva
M. Tucker
B. Merlini 188541010
G. Mainero 7099902330
B. Sepulveda 1742201000
K. Retamar 573871000
L. Gimenez 1652201010
J. Gauto 171734020
H. Bobadilla 24211000
G. Lencina 202532000

Transfers

CA Platense Transfers

NaamDatumVanTransfersom
Inkomende transfers
C. Victor
28 januari 2026
28 januari 2026Newells Old BoysTransfervrij
N. Lopez
12 juli 2026
12 juli 2026NacionalTransfervrij
B. Sepulveda
01 september 2026
01 september 2026BanfieldTransfervrij
G. Togni
04 augustus 2026
04 augustus 2026Defensa y JusticiaUitgeleend
M. Barrios
24 januari 2026
24 januari 2026Racing ClubUitgeleend
P. Cozzani Juan
29 juni 2026
29 juni 2026Al KholoodTerug van verhuur
K. Retamar
28 januari 2026
28 januari 2026FerroUitgeleend
G. Lencina
05 februari 2026
05 februari 2026Deportes TolimaTransfer
L. Gimenez
31 juli 2026
31 juli 2026Estudiantes L.P.Uitgeleend
P. Ferreira
26 januari 2026
26 januari 2026Deportivo MoronTransfer
F. Lopez
07 augustus 2026
07 augustus 2026Deportivo ArmenioUitgeleend
S. Quiros
24 januari 2026
24 januari 2026Racing ClubUitgeleend
Uitgaande transfers
J. Bay
27 februari 2026
27 februari 2026Racing CordobaTransfervrij
M. Luna Diale
29 juni 2026
29 juni 2026Akhmat GroznyTerug van verhuur
M. Portillo
29 juni 2026
29 juni 2026Talleres CordobaTerug van verhuur
A. Ocampo
30 juni 2026
30 juni 2026ProgresoUitgeleend
S. Toloza
09 maart 2026
09 maart 2026Defensa y JusticiaTransfervrij
L. Picco
01 februari 2026
01 februari 2026RemoTransfer
F. Russo
15 februari 2026
15 februari 2026KimberleyTransfervrij
N. Ortiz
07 juli 2026
07 juli 2026San TelmoUitgeleend
B. Bosch
29 juni 2026
29 juni 2026Velez SarsfieldTerug van verhuur

Over CA Platense

Opgericht  1905
Stadion  Estadio Ciudad de Vicente López
Capaciteit  31,030
Trainer  Martin Palermo

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV App
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android