ADVERTENTIE
Toon scores
Sorteer op:
Taal:
Doce Mel

Doce Mel EC

Brazilië
Spelers
Statistieken
Transfers
Over
Geen gegevens gevonden.

Spelers

Doce Mel EC - Team

Keepers

Rodolfo

Brazilië

43 jaar · 6 ft 3 in

João Victor

Brazilië

29 jaar

Verdedigers

Rivaldo

Brazilië

28 jaar

Raphael

Brazilië

23 jaar

Léo Gama

Brazilië

26 jaar

João Vitor

Brazilië

25 jaar

Sandro

Brazilië

26 jaar

Mateus Leite

Brazilië

27 jaar

Fernandes

Brazilië

31 jaar · 194 lb · 6 ft 2 in

Madson

Brazilië

26 jaar

Marcelo Alves

Brazilië

36 jaar · 183 lb · 6 ft 2 in

Middenvelders

Giva

Brazilië

25 jaar

Silas

Brazilië

36 jaar

Helsinho

Brazilië

33 jaar · 147.7 lb · 5 ft 6 in

Henrique

Brazilië

31 jaar

João Vitor

Brazilië

25 jaar

Marquinhos

Brazilië

26 jaar

Antônio Carlos

Brazilië

31 jaar · 167.6 lb · 5 ft 10 in

Neto

Brazilië

23 jaar

Aanvallers

Davi

Brazilië

24 jaar

Matheus Santana

Brazilië

29 jaar

Roberto Junior

Brazilië

34 jaar

Samuel Sávio

Brazilië

23 jaar

Statistieken

Doce Mel EC Player Statistics

NaamA
Keepers
Rodolfo 540660010000
João Victor 270330060100
Verdedigers
Rivaldo 665972220200
Raphael 0000040000
Léo Gama 28101040000
João Vitor 630871121100
Sandro 665990400100
Mateus Leite 257422030210
Fernandes 810990000000
Madson 0000040000
Marcelo Alves 731990100200
Middenvelders
Giva 338431050100
Silas 234541410000
Helsinho 123312120000
Henrique 456743030500
João Vitor 323734240000
Marquinhos 186523240100
Antônio Carlos 259440210000
Neto 0000070000
Aanvallers
Davi 451844240000
Matheus Santana 264734460000
Roberto Junior 457862420100
Samuel Sávio 117321210000

Transfers

Doce Mel EC Transfers

NaamDatumVanTransfersom
Inkomende transfers
Rivaldo
01 januari 23
01 januari 23ConquistaFree
Mateus Leite
01 januari 23
01 januari 23CEOVFree
Uitgaande transfers
Carlos Magno
01 januari 23
01 januari 23Frei PaulistaFree
Renan
01 januari 23
01 januari 23EstancianoFree
Cassiano
01 januari 23
01 januari 23JacobinenseFree
Elionay
01 januari 23
01 januari 23LinenseFree
Matheus Freire
25 januari 23
25 januari 23Frei PaulistaFree
Peu
03 juli 23
03 juli 23XinabajulFree

Over Doce Mel EC

Opgericht  1984
Stadion  Estádio Municipal Pedro Caetano
Capaciteit  5,000
Trainer  Eduardo Bahia

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV App
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android