ADVERTENTIE
Toon scores
Sorteer op:
Taal:
CRB

Clube de Regatas Brasil

Brazilië
Wedstrijden
Kijken
Spelers
Statistieken
Transfers
Over
*Please note that we do not provide live streaming of Clube de Regatas Brasil directly. We publish Clube de Regatas Brasil TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Clube de Regatas Brasil matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Waar te kijken Clube de Regatas Brasil

Tv- en streamingdekking per competitie

Clube de Regatas Brasil komt uit in Serie B, Copa do Brasil, Copa do Nordeste en Campeonato Alagoano. De tv-uitzendingen in United States staan hieronder.

Spelers

Clube de Regatas Brasil - Team

Keepers

Albino Matheus

Brazilië

31 jaar · 187.4 lb · 6 ft 3 in

Henrique Fabio
# 23 H. Fabio

Brazilië

23 jaar

Caetano Vitor

Brazilië

27 jaar · 158.7 lb · 6 ft 2 in

Verdedigers

Campos Leo
# 77 C. Leo

Brazilië

34 jaar · 165.3 lb · 5 ft 10 in

Bressan
# 22 Bressan

Brazilië

33 jaar · 176.4 lb · 6 ft 0 in

Lyncon
# 33 Lyncon

Brazilië

21 jaar

Kevin
# 2 Kevin

Brazilië

29 jaar · 149.9 lb · 5 ft 8 in

Lovat Lucas
# 36 L. Lucas

Brazilië

29 jaar · 180.8 lb · 6 ft 0 in

Alemao Fabio
# 27 A. Fabio

Brazilië

29 jaar · 176.4 lb · 6 ft 0 in

Hereda
# 32 Hereda

Brazilië

28 jaar

Henri
# 44 Henri

Brazilië

24 jaar · 169.8 lb · 6 ft 2 in

Reverson

Brazilië

29 jaar

Middenvelders

Estrella Guilherme

Brazilië

21 jaar

Estevao
# 26 Estevao

Brazilië

24 jaar · 165.3 lb · 5 ft 9 in

Lucca De
# 45 L. De

Brazilië

26 jaar

Geovane
# 18 Geovane

Brazilië

27 jaar · 156.5 lb · 5 ft 8 in

Ribeiro Crystopher

Brazilië

28 jaar

Luizao
# 50 Luizao

Brazilië

28 jaar · 165.3 lb · 6 ft 0 in

Danielzinho

Brazilië

30 jaar · 143.3 lb · 5 ft 8 in

Castro Pedro
# 21 C. Pedro

Brazilië

33 jaar · 169.8 lb · 5 ft 10 in

Aanvallers

Mikael
# 28 Mikael

Brazilië

27 jaar · 209.4 lb · 6 ft 0 in

Barata Vinicius

Brazilië

27 jaar

Belmonte Dada
# 97 B. Dada

Brazilië

29 jaar · 130.1 lb · 5 ft 5 in

Thiaguinho

Brazilië

25 jaar · 172 lb · 5 ft 10 in

Pato Guilherme

Brazilië

25 jaar · 123.5 lb · 5 ft 3 in

Catatau Ygor
# 95 C. Ygor

Brazilië

31 jaar · 174.2 lb · 6 ft 0 in

Neto Joao
# 9 N. Joao

Brazilië

23 jaar · 158.7 lb · 5 ft 11 in

Baggio Douglas

Brazilië

31 jaar · 156.5 lb · 5 ft 6 in

Phellype Luiz
# 19 P. Luiz

Brazilië

33 jaar · 187.4 lb · 6 ft 2 in

Statistieken

Clube de Regatas Brasil Player Statistics

NaamA
Keepers
A. Matheus 604770010
H. Fabio
C. Vitor 137616151010
Verdedigers
C. Leo 65321100
Bressan 1005151411030
Lyncon 729981000
Kevin 809131121010
L. Lucas 127017170151
A. Fabio 113015141040
Hereda 1034171431321
Henri 98712111030
Reverson 5841073120
Middenvelders
E. Guilherme 133532120
Estevao 46312000
L. De 70716124210
Geovane 145817010
R. Crystopher 1532181803320
Luizao 311862010
Danielzinho 1390201822370
C. Pedro 1669212103000
Aanvallers
Mikael 16332120112210
B. Vinicius 281963000
B. Dada 1766212104420
Thiaguinho 1020151411240
P. Guilherme 18010461020
C. Ygor 18110000
N. Joao 74312000
B. Douglas 626161061130
P. Luiz 29412932000

Transfers

Clube de Regatas Brasil Transfers

NaamDatumVanTransfersom
Inkomende transfers
P. Luiz
04 februari 2026
04 februari 2026Shonan Bellmare-
Kevin
22 maart 2026
22 maart 2026PrimaveraUitgeleend
L. Lucas
04 februari 2026
04 februari 2026Akhmat GroznyTransfervrij
C. Ygor
29 augustus 2026
29 augustus 2026Volta RedondaUitgeleend
Reverson
08 mei 2026
08 mei 2026Paysandu PATransfervrij
L. De
25 maart 2026
25 maart 2026CuiabaTransfervrij
Estevao
05 augustus 2026
05 augustus 2026InternacionalTransfervrij
E. Guilherme
12 februari 2026
12 februari 2026VascoUitgeleend
Uitgaande transfers
P. Willian
18 februari 2026
18 februari 2026Ponte PretaTransfervrij
P. Leo
03 januari 2026
03 januari 2026CSKA SofiaTransfer
Weverton
22 maart 2026
22 maart 2026LondrinaTransfer
H. Breno
23 januari 2026
23 januari 2026AnyangUitgeleend
B. David
18 juni 2026
18 juni 2026TombenseTransfer
Erik
30 december 2025
30 december 2025Retro-
P. Mateus
07 februari 2026
07 februari 2026Sao JoseUitgeleend
Wallace
29 juni 2026
29 juni 2026GremioTransfer
Dioran
04 januari 2026
04 januari 2026CianorteTransfer

Over Clube de Regatas Brasil

Opgericht  1912
Stadion  Estádio Rei Pelé
Capaciteit  20,801
Trainer  Matias Fabio

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV App
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android