ADVERTENTIE
Toon scores
Sorteer op:
Taal:
Edmonton

FC Edmonton

Canada
Kijken
Spelers
Statistieken
Transfers
Over
Geen gegevens gevonden.

Waar te kijken FC Edmonton

Tv- en streamingdekking per competitie

FC Edmonton komt uit in Canadian Championship en Canadian Premier League. De tv-uitzendingen in United States staan hieronder.

Canadian Championship
Fox Sports, OneSoccer International

Spelers

FC Edmonton - Team

Keepers

D. Murasiranwa

Zimbabwe

21 jaar · 180.8 lb · 6 ft 0 in

Joseph Holliday

Canada

18 jaar · 165.3 lb · 6 ft 2 in

Verdedigers

M. Sylvester

Canada

18 jaar

K. Egwu
# 2 K. Egwu

Canada

18 jaar · 6 ft 3 in

C. Loughrey

Canada

21 jaar · 196.2 lb · 6 ft 3 in

Nyal Higgins

Canada

25 jaar · 185.2 lb · 6 ft 0 in

T. Fayia
# 19 T. Fayia

Canada

21 jaar · 5 ft 8 in

T. Mohammed

Guyana

22 jaar · 154.3 lb · 5 ft 8 in

N. Wright
# 40 N. Wright

Canada

18 jaar

Middenvelders

Gabriel Bitar
# 30 G. Bitar

Libanon

24 jaar · 174.2 lb · 5 ft 10 in

S. Triantafillou

Canada

23 jaar · 6 ft 0 in

M. Kacher

Canada

27 jaar · 165.3 lb · 6 ft 0 in

M. Camara

Canada

27 jaar · 180.8 lb · 6 ft 3 in

A. González

Verenigde Staten

21 jaar · 154.3 lb · 5 ft 10 in

Shamit Shome

Bangladesh

25 jaar · 158.7 lb · 5 ft 10 in

Aanvallers

M. Simmons

Guyana

22 jaar · 169.8 lb · 5 ft 10 in

C. Smith
# 17 C. Smith

Canada

25 jaar · 5 ft 10 in

Tobias Warschewski

Duitsland

24 jaar · 180.8 lb · 6 ft 1 in

Statistieken

FC Edmonton Player Statistics

NaamA
Keepers
D. Murasiranwa 67487101900000
J. Holliday 01010500000
Verdedigers
M. Sylvester 21010200000
K. Egwu 901100100000
C. Loughrey 129424121211401500
N. Higgins 2083242312201400
T. Fayia 11662215712901000
T. Mohammed 7962271541800500
N. Wright 00000100000
Middenvelders
G. Bitar 1696211926251200
S. Triantafillou 1866262067600500
M. Kacher 8712391471810000
M. Camara 20032625113241500
A. González 1305231310121132200
S. Shome 1975242317101200
Aanvallers
M. Simmons 124524168131001200
C. Smith 5962151651821401
T. Warschewski 1679231949474200

Transfers

FC Edmonton Transfers

NaamDatumVanTransfersom
Uitgaande transfers
Uitgaande transfers
M. Kane
01 januari 23
01 januari 23York-
L. Singh
01 januari 23
01 januari 23Toronto-
F. N'sa
01 januari 23
01 januari 23York-

Over FC Edmonton

Opgericht  2010
Stadion  Clarke Field
Capaciteit  5,000
Trainer  A. Koch

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV App
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android