ADVERTENTIE
Toon scores
Sorteer op:
Taal:
Senlis

USM Senlis

Frankrijk
Spelers
Statistieken
Over
Geen gegevens gevonden.

Spelers

USM Senlis - Team

Keepers

Marius Leroy

Frankrijk

26 jaar

Benjamin Deneuville

Frankrijk

Maxime Lefevre

Frankrijk

26 jaar

Michael Ferreira Da Cunha

Frankrijk

36 jaar

Verdedigers

Owen Riet

Frankrijk

36 jaar

Thomas Blangis

Frankrijk

Abou Ballo

Frankrijk

28 jaar

Lucas Fournot

Frankrijk

33 jaar

Y. Ahmat

Frankrijk

35 jaar

Damien Gonzalez

Frankrijk

37 jaar

Bryan Miasumu

Frankrijk

30 jaar

Y. Mannone

Frankrijk

31 jaar · 180.8 lb · 6 ft 2 in

Mathieu Sakré

Frankrijk

37 jaar

Mickaël De Araujo

Frankrijk

41 jaar · 152.1 lb · 5 ft 11 in

Tshibanda Tshishimbi

Frankrijk

35 jaar

Middenvelders

J. De Vipart

Frankrijk

44 jaar · 149.9 lb · 5 ft 8 in

Grégory Nakkaa

Frankrijk

41 jaar · 154.3 lb · 5 ft 10 in

K. Garel

Frankrijk

38 jaar · 194 lb · 6 ft 3 in

Jérémie Giraud

Frankrijk

26 jaar

Harry Vitalien

Frankrijk

39 jaar

C. Kanga Tambo

Frankrijk

40 jaar

Amine El Farissi

Frankrijk

27 jaar · 5 ft 8 in

A. Salmier

Frankrijk

37 jaar · 156.5 lb · 5 ft 9 in

Antoine Gélin

Frankrijk

29 jaar

M. Loir

Frankrijk

32 jaar

Imam Lahmouid

Frankrijk

40 jaar

Aanvallers

Alexandre Neto

Frankrijk

35 jaar

Franck Dutruge

Frankrijk

38 jaar

William Milandou

Frankrijk

27 jaar

T. Motuta

Frankrijk

27 jaar

Nicolas Boulate

Frankrijk

41 jaar · 165.3 lb · 5 ft 10 in

Pierre Kohou

Frankrijk

I. Saounera

Frankrijk

35 jaar

Statistieken

USM Senlis Player Statistics

NaamA
Keepers
M. Leroy 00000170000
B. Deneuville 0000030000
M. Lefevre 0000040000
M. Ferreira 234026260000200
Verdedigers
O. Riet 179223203431510
T. Blangis 0000010000
A. Ballo 875141044111200
L. Fournot 0000000000
Y. Ahmat 134618162420000
D. Gonzalez 5961385691100
B. Miasumu 0000000000
Y. Mannone 168122184260200
M. Sakré 94715105381200
M. De Araujo 178621201111400
T. Tshishimbi 95211030000
Middenvelders
J. De Vipart 0000000000
G. Nakkaa 1480251871270600
K. Garel 8081385361200
J. Giraud 2429090131100
H. Vitalien 189021210022400
C. Kanga Tambo 102215114341100
A. El Farissi 102616115552100
A. Salmier 0000000000
A. Gélin 128919136290600
M. Loir 195523221311600
I. Lahmouid 91714113741510
Aanvallers
A. Neto 411752330000
F. Dutruge 161819190308201
W. Milandou 172321120100
T. Motuta 0000000000
N. Boulate 119220201000
P. Kohou 0000010000
I. Saounera 126014140004200

Over USM Senlis

Stadion  Stade Municipal de Senlis
Capaciteit  2,000

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV App
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android