ADVERTENTIE
Toon scores
Sorteer op:
Taal:
Ventspils

FK Ventspils

Letland
Spelers
Statistieken
Over
Geen gegevens gevonden.

Spelers

FK Ventspils - Team

Keepers

Edvins Vladimirs Kušnirenko

Letland

17 jaar

D. Alampasu

Nigeria

25 jaar · 172 lb · 6 ft 6 in

Ignatijs Kolesniks

Letland

20 jaar

Verdedigers

Vladimirs Mukins
# 99 V. Mukins

Letland

29 jaar · 156.5 lb · 5 ft 10 in

Tomass Žiborkins

Letland

22 jaar · 5 ft 10 in

M. Semeško

Letland

17 jaar

Eduards Zecmanis

Letland

21 jaar

Mārtiņš Ēriks Veckāgans

Letland

21 jaar

K. Aļekseičiks

Letland

21 jaar · 6 ft 5 in

D. Litvinskis

Letland

22 jaar · 178.6 lb · 6 ft 1 in

Middenvelders

Robins Kokarītis

Letland

22 jaar

Māris Bite
# 6 M. Bite

Letland

22 jaar

Milenko Malović

Servië

27 jaar

Abdulla Genaev

Rusland

21 jaar · 130.1 lb · 5 ft 5 in

D. Indrāns

Letland

26 jaar · 154.3 lb · 5 ft 11 in

Dāvis Daniels Kaņeps

Letland

20 jaar

Ņ. Rozancevs

Letland

19 jaar

Ņikita  Fedoruks

Letland

17 jaar

L. Gandzs

Letland

Boriss Bogdaškins

Letland

31 jaar · 167.6 lb · 5 ft 11 in

Aleksejs Ņikiferovičs

Letland

Aanvallers

Kristers Silvestrovs

Letland

20 jaar

C. Pyagbara

Nigeria

25 jaar

Dragoljub Anđelković

Servië

28 jaar · 172 lb · 6 ft 0 in

Statistieken

FK Ventspils Player Statistics

NaamA
Keepers
E. Kušnirenko 0000010000
D. Alampasu 318532080000
I. Kolesniks 0000020000
Verdedigers
V. Mukins 188321111000
T. Žiborkins 16101010000
M. Semeško 204321010100
E. Zecmanis 0000040000
M. Veckāgans 90110000000
K. Aļekseičiks 6971275460300
D. Litvinskis 427651111200
Middenvelders
R. Kokarītis 293431060100
M. Bite 395642180000
M. Malović 7631091120200
A. Genaev 0000000000
D. Indrāns 54303030000
D. Kaņeps 107211050000
Ņ. Rozancevs 24101030000
Ņ. Fedoruks 164220100100
L. Gandzs 0000010000
B. Bogdaškins 288431180100
A. Ņikiferovičs 0000010000
Aanvallers
K. Silvestrovs 16101011000
C. Pyagbara 138211010000
D. Anđelković 5101073742100

Over FK Ventspils

Opgericht  1997
Stadion  Olimpiskā centra Ventspils Stadionā
Capaciteit  3,200
Trainer  I. Kichigin

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV App
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android