ADVERTENTIE
Toon scores
Sorteer op:
Taal:
Tijuana

Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente

Mexico
Wedstrijden
Kijken
Spelers
Statistieken
Transfers
Over
*Please note that we do not provide live streaming of Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente directly. We publish Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Waar te kijken Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente

Tv- en streamingdekking per competitie

Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente komt uit in Vriendschappelijke interland, Liga MX, Vriendschappelijke wedstrijd (clubniveau) en Leagues Cup. De tv-uitzendingen in United States staan hieronder.

Vriendschappelijke interland
Fox Sports, Telemundo, TelevisaUnivision, Turner, fuboTV, Futbol de Primera Radio, England App
Liga MX
CBS Sports, Fox Sports, Telemundo, TelevisaUnivision, Estrella TV, fuboTV, SiriusXM FC
Leagues Cup
Fox Sports, TelevisaUnivision, Apple TV

Spelers

Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente - Team

Keepers

Antonio Rodriguez

Mexico

34 jaar · 176.4 lb · 6 ft 1 in

Jorge Hernandez

Mexico

27 jaar · 156.5 lb · 6 ft 2 in

Verdedigers

Unai Bilbao Arteta

Spanje

32 jaar · 185.2 lb · 6 ft 3 in

Fernando Olvera Chavarria Ian

Mexico

18 jaar

Nicolas Ortiz Orozco Pablo

Mexico

24 jaar · 174.2 lb · 5 ft 8 in

Alan Vega
# 16 A. Vega

Mexico

26 jaar · 132.3 lb · 5 ft 6 in

Rafael Fernandez

Mexico

26 jaar · 167.6 lb · 6 ft 0 in

Alejandro Gomez

Mexico

24 jaar · 165.3 lb · 6 ft 0 in

Aaron Mejia
# 18 A. Mejia

Mexico

25 jaar · 145.5 lb · 5 ft 8 in

Jackson Porozo
# 12 J. Porozo

Ecuador

26 jaar · 180.8 lb · 6 ft 3 in

Middenvelders

Ivan Tona
# 8 I. Tona

Mexico

26 jaar · 136.7 lb · 5 ft 9 in

Kevin Escamilla

Mexico

32 jaar · 158.7 lb · 5 ft 8 in

Joban Gonzalez

Mexico

21 jaar · 5 ft 7 in

Aldahir Perez
# 26 A. Perez

Mexico

22 jaar

Ignacio Rivero
# 15 I. Rivero

Uruguay

34 jaar · 132.3 lb · 5 ft 5 in

Ramiro Arciga
# 17 R. Arciga

Mexico

22 jaar · 145.5 lb · 5 ft 9 in

Yael Padilla

Mexico

20 jaar · 5 ft 10 in

Gilberto Mora
# 10 G. Mora

Mexico

17 jaar · 5 ft 6 in

Frank Boya
# 34 F. Boya

Kameroen

30 jaar · 183 lb · 6 ft 4 in

Stalin Preciado Quintero Adonis

Ecuador

29 jaar

Angel Zapata
# 20 A. Zapata

Mexico

25 jaar · 132.3 lb · 5 ft 2 in

Aanvallers

Diego Abreu
# 19 D. Abreu

Uruguay

23 jaar · 158.7 lb · 6 ft 2 in

Manoel Elias
# 13 M. Elias

Brazilië

24 jaar · 165.3 lb · 5 ft 9 in

Francisco Gonzalez

Argentinië

25 jaar · 154.3 lb · 5 ft 6 in

Mourad El Ghezouani

Marokko

28 jaar · 187.4 lb · 6 ft 2 in

Statistieken

Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente Player Statistics

NaamA
Keepers
A. Rodriguez 322836351030
J. Hernandez
Verdedigers
U. Bilbao Arteta 2078282442060
F. Olvera Chavarria Ian
N. Ortiz Orozco Pablo 98815123140
A. Vega 212329281630
R. Fernandez 2801323201391
A. Gomez 2338352872080
A. Mejia 242642000
J. Porozo 3029343402091
Middenvelders
I. Tona 2945343401110
K. Escamilla 138633000
J. Gonzalez 44312000
A. Perez 106330000
I. Rivero 130517152040
R. Arciga 2368353323880
Y. Padilla
G. Mora 1396202006110
F. Boya 1210201736040
S. Preciado Quintero Adonis 1897342773230
A. Zapata 132624010
Aanvallers
D. Abreu 42312843100
M. Elias
F. Gonzalez
M. El Ghezouani 1753262515130

Transfers

Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente Transfers

NaamDatumVanTransfersom
Inkomende transfers
J. Porozo
08 januari 2026
08 januari 2026TroyesTransfer
A. Zapata
08 januari 2026
08 januari 2026QueretaroTransfervrij
F. Gonzalez
06 augustus 2026
06 augustus 2026O'HigginsTransfer
M. Elias
03 augustus 2026
03 augustus 2026Botafogo RJTransfer
D. Abreu
09 januari 2026
09 januari 2026Defensor Sp.Transfer
Y. Padilla
30 juni 2026
30 juni 2026Guadalajara Chivas U21-
A. Perez
08 januari 2026
08 januari 2026QueretaroTransfer
Uitgaande transfers
J. Corona
10 januari 2026
10 januari 2026Corona JoeEnd of career
D. Blanco
13 juli 2026
13 juli 2026Defensa y JusticiaUitgeleend
S. Nicholson
08 maart 2026
08 maart 2026ML VitebskUitgeleend
C. Leyva
29 juni 2026
29 juni 2026Dorados de SinaloaTransfervrij
K. Castaneda
29 juni 2026
29 juni 2026Guadalajara ChivasTransfer
Vitinho
29 januari 2026
29 januari 2026FortalezaUitgeleend

Over Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente

Opgericht  2006
Stadion  Estadio Caliente
Capaciteit  33,333
Trainer  Sebastian Abreu

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV App
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android