REKLAMA
Pokaż wyniki
Kolejność według:
Język:
Belgrano

CA Belgrano de Córdoba

Argentyna
Mecze
Oglądaj
Zawodnicy
Statsy
Transfery
Info

CA Belgrano de Córdoba - Mecze, Wyniki, Wyniki na żywo, Transmisje na żywo

Sobota, 29 Sierpnia · Primera División Argentine dywizja
Na żywo
+
20:30FT
Piątek, 4 Września · Primera División Argentine dywizja
Na żywo
+
18:00FT
Niedziela, 13 Września · Primera División Argentine dywizja
Na żywo
+
13:45FT
Niedziela, 20 Września · Primera División Argentine dywizja
Na żywo
+
18:15FT
Niedziela, 4 Października · Primera División Argentine dywizja
Na żywo
+
16:00FT
Niedziela, 11 Października · Primera División Argentine dywizja
Na żywo
+
18:15FT
Niedziela, 18 Października · Primera División Argentine dywizja
19:15
Niedziela, 25 Października · Primera División Argentine dywizja
13:45
Niedziela, 1 Listopada · Primera División Argentine dywizja
16:30
Niedziela, 8 Listopada · Primera División Argentine dywizja
16:00
*Please note that we do not provide live streaming of CA Belgrano de Córdoba directly. We publish CA Belgrano de Córdoba TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch CA Belgrano de Córdoba matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Gdzie oglądać CA Belgrano de Córdoba

Transmisje TV i streaming według rozgrywek

CA Belgrano de Córdoba bierze udział w tych rozgrywkach: Primera División Argentine dywizja, Mecz towarzyski, Copa Argentina i Serie Rio de la Plata. Poniżej znajduje się lista transmisji w United States.

Primera División Argentine dywizja
Fanatiz, fuboTV, TyC Sports Internacional USA, AFA Play
Copa Argentina
Fanatiz

Zawodnicy

CA Belgrano de Córdoba - Kadra

Bramkarze

Manuel Vicentini

Argentyna

36 lata · 154.3 funt · 5 ft 11 in

Thiago Cardozo

Urugwaj

30 lata · 165.3 funt · 5 ft 11 in

Matias Daniele

Argentyna

22 lata · 6 ft 4 in

Obrońcy

Lisandro Lopez
# 17 L. Lopez

Argentyna

37 lata · 176.4 funt · 6 ft 2 in

Alvaro Ocampo
# 13 A. Ocampo

Argentyna

22 lata

Federico Ricca
# 16 F. Ricca

Urugwaj

31 lata · 160.9 funt · 5 ft 10 in

Adrian Sporle

Argentyna

31 lata · 167.6 funt · 5 ft 11 in

Leonardo Morales

Argentyna

35 lata · 158.7 funt · 5 ft 10 in

Javier Benitez Cabrera Alcides

Paragwaj

24 lata · 134.5 funt · 5 ft 6 in

Alexis Maldonado

Argentyna

29 lata · 189.6 funt · 6 ft 2 in

Pomocnicy

Ramiro Tulian
# 15 R. Tulian

Argentyna

18 lata

Franco Vazquez

Argentyna

37 lata · 180.8 funt · 6 ft 1 in

Lautaro Gutierrez

Argentyna

20 lata

Santiago Longo

Argentyna

28 lata · 172 funt · 5 ft 9 in

Adrian Sanchez

Argentyna

27 lata · 160.9 funt · 5 ft 9 in

Lucas Zelarayan

Armenia

34 lata · 160.9 funt · 5 ft 8 in

Atakujący

Francisco Gonzalez

Argentyna

29 lata · 154.3 funt · 5 ft 10 in

Lucas Passerini

Argentyna

32 lata · 180.8 funt · 6 ft 2 in

Gonzalo Zelarayan

Argentyna

22 lata

Nicolas Fernandez

Argentyna

30 lata · 160.9 funt · 5 ft 5 in

Juan Velazquez

Argentyna

21 lata

Emiliano Rigoni
# 24 E. Rigoni

Argentyna

33 lata · 163.1 funt · 5 ft 10 in

Statsy

CA Belgrano de Córdoba Player Statistics

NazwaA
Bramkarze
M. Vicentini
T. Cardozo 183020200000
M. Daniele
Obrońcy
L. Lopez 121415150030
A. Ocampo 349963000
F. Ricca 70511110011
A. Sporle 109416142030
L. Morales 1512181801041
J. Benitez Cabrera Alcides 101116142050
A. Maldonado 126617161030
Pomocnicy
R. Tulian 453121000
F. Vazquez 1244191632240
L. Gutierrez 42114952000
S. Longo 68213103020
A. Sanchez 1648191901140
L. Zelarayan 1515181714230
Atakujący
F. Gonzalez 627131123000
L. Passerini 72614113651
G. Zelarayan 14211000
N. Fernandez 968191634410
J. Velazquez 450981010
E. Rigoni 1371171701311

Transfery

CA Belgrano de Córdoba Transfers

NazwaDataOdOpłata
Transfer do
F. Vazquez
25 stycznia 2026
25 stycznia 2026CremoneseWolny zawodnik
E. Rigoni
13 stycznia 2026
13 stycznia 2026Sao PauloWolny zawodnik
A. Sanchez
13 stycznia 2026
13 stycznia 2026Atl. TucumanTransfer
J. Benitez Cabrera Alcides
08 stycznia 2026
08 stycznia 2026GuaraniTransfer
F. Facello
30 grudnia 2025
30 grudnia 2025Godoy CruzPowrót z wypożyczenia
F. Rami
30 grudnia 2025
30 grudnia 2025AldosiviPowrót z wypożyczenia
M. Oses
30 grudnia 2025
30 grudnia 2025CA MitrePowrót z wypożyczenia
G. Maldonado
30 grudnia 2025
30 grudnia 2025Deportivo ArmenioPowrót z wypożyczenia
L. Bustos
30 grudnia 2025
30 grudnia 2025Gimnasia MendozaPowrót z wypożyczenia
Transfer z
F. Quignon
10 lutego 2026
10 lutego 2026Almirante BrownWolny zawodnik
A. Leguizamon
04 lutego 2026
04 lutego 2026EmelecWolny zawodnik
B. Reyna
11 marca 2026
11 marca 2026U. de DeportesWypożyczenie
A. Ibacache
09 marca 2026
09 marca 2026AntofagastaWolny zawodnik
U. Sanchez
23 stycznia 2026
23 stycznia 2026Gimnasia MendozaWypożyczenie
J. Strumia
27 lutego 2026
27 lutego 2026Godoy CruzWypożyczenie
J. Mavilla
14 lipca 2026
14 lipca 2026Sarmiento JuninWypożyczenie
J. Lucco
30 lipca 2026
30 lipca 2026Defensa y JusticiaWypożyczenie
G. Heredia
05 lutego 2026
05 lutego 2026DelfinWypożyczenie

O CA Belgrano de Córdoba

Utworzony  1905
Stadion  Estadio Julio César Villagra
Pojemność  28,000
Menedżer  Ricardo Zielinski

Subskrypcja newslettera »

E-mail: Dlaczego warto się zarejestrować?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Aplikacja Live Soccer TV
Pobierz aplikację Live Soccer TV dla
iPhone i Android
Aplikacja Live Soccer TV dla iOSAplikacja Live Soccer TV na Androida