REKLAMA
Pokaż wyniki
Kolejność według:
Język:
Independiente Rivadavia

CS Independiente Rivadavia

Argentyna
Mecze
Oglądaj
Zawodnicy
Statsy
Transfery
Aktualności
Info

CS Independiente Rivadavia - Mecze, Wyniki, Wyniki na żywo, Transmisje na żywo

Sobota, 12 Września · Primera División Argentine dywizja
Na żywo
+
13:45FT
środa, 16 Września · Copa Argentina
Na żywo
+
18:00FT
Poniedziałek, 21 Września · Primera División Argentine dywizja
Na żywo
+
18:00FT
Piątek, 2 Października · Primera División Argentine dywizja
Na żywo
+
20:30FT
Niedziela, 11 Października · Primera División Argentine dywizja
Na żywo
+
16:00FT
Sobota, 17 Października · Primera División Argentine dywizja
Na żywo
+
16:30FT
Wtorek, 27 Października · Primera División Argentine dywizja
18:00
Poniedziałek, 2 Listopada · Primera División Argentine dywizja
19:15
Niedziela, 8 Listopada · Primera División Argentine dywizja
16:00
Czwartek, 12 Listopada · Supercopa Argentyny
18:00
*Please note that we do not provide live streaming of CS Independiente Rivadavia directly. We publish CS Independiente Rivadavia TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch CS Independiente Rivadavia matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Gdzie oglądać CS Independiente Rivadavia

Transmisje TV i streaming według rozgrywek

CS Independiente Rivadavia bierze udział w tych rozgrywkach: Copa Libertadores, Primera División Argentine dywizja, Copa Argentina i Supercopa Argentyny. Poniżej znajduje się lista transmisji w United States.

Copa Libertadores
beIN Sports, TelevisaUnivision, Fanatiz, fuboTV
Primera División Argentine dywizja
Fanatiz, fuboTV, TyC Sports Internacional USA, AFA Play
Copa Argentina
Fanatiz

Zawodnicy

CS Independiente Rivadavia - Kadra

Bramkarze

Nicolas Bolcato

Argentyna

22 lata

Francisco Gomez Riga Emmanuel

Argentyna

25 lata · 169.8 funt · 6 ft 1 in

Obrońcy

Ezequiel Bonifacio

Argentyna

32 lata · 152.1 funt · 5 ft 6 in

Alejo Osella
# 13 A. Osella

Argentyna

26 lata

Sheyko Studer
# 42 S. Studer

Argentyna

23 lata · 196.2 funt · 6 ft 3 in

Leonard Costa

Urugwaj

28 lata · 180.8 funt · 5 ft 11 in

Alex Vigo
# 28 A. Vigo

Argentyna

27 lata · 163.1 funt · 5 ft 8 in

Luciano Gomez
# 14 L. Gomez

Argentyna

30 lata · 145.5 funt · 5 ft 4 in

Manuel Elordi Juan

Argentyna

32 lata · 154.3 funt · 5 ft 9 in

Emilio Villalba Chamorro Ivan

Paragwaj

31 lata · 185.2 funt · 5 ft 11 in

Pomocnicy

Tomas Bottari

Argentyna

25 lata

Diego Crego
# 27 D. Crego

Argentyna

29 lata

Alejandro Vazquez Kevin

Argentyna

25 lata · 158.7 funt · 5 ft 8 in

Ignacio Florentin Bobadilla Jose

Paragwaj

30 lata · 176.4 funt · 5 ft 11 in

Alessandro Riep
# 20 A. Riep

Argentyna

23 lata · 149.9 funt · 5 ft 8 in

Stefano Moreyra

Argentyna

25 lata · 169.8 funt · 5 ft 11 in

Leonel Bucca

Argentyna

27 lata · 180.8 funt · 6 ft 2 in

Gonzalo Rios
# 11 G. Rios

Argentyna

27 lata · 145.5 funt · 5 ft 8 in

Alberto Fernandez Matias Carlos

Argentyna

25 lata

Luis Sequeira

Argentyna

23 lata · 165.3 funt · 5 ft 7 in

Atakujący

Alex Arce
# 9 A. Arce

Paragwaj

31 lata · 6 ft 1 in

Fabrizio Sartori

Argentyna

24 lata · 176.4 funt · 5 ft 10 in

Luis Diaz
# 23 L. Diaz

Kolumbia

22 lata · 160.9 funt · 5 ft 10 in

Matias Reali
# 80 M. Reali

Argentyna

28 lata · 141.1 funt · 5 ft 4 in

Rodrigo Atencio

Argentyna

24 lata · 149.9 funt · 5 ft 8 in

Maximiliano Salas
# 17 M. Salas

Argentyna

28 lata · 185.2 funt · 5 ft 8 in

Victorio Ramis

Argentyna

32 lata · 169.8 funt · 5 ft 10 in

Statsy

CS Independiente Rivadavia Player Statistics

NazwaA
Bramkarze
N. Bolcato 630770010
F. Gomez Riga Emmanuel
Obrońcy
E. Bonifacio 425660020
A. Osella 24211000
S. Studer 607770020
L. Costa 450660100
A. Vigo 13101000
L. Gomez 500660120
M. Elordi Juan 307642110
E. Villalba Chamorro Ivan 291642000
Pomocnicy
T. Bottari 539761010
D. Crego 181101000
A. Vazquez Kevin 16110000
I. Florentin Bobadilla Jose 579770130
A. Riep 18110000
S. Moreyra
L. Bucca 1947431010
G. Rios 204633000
A. Fernandez Matias Carlos 575770420
L. Sequeira
Atakujący
A. Arce 4926609010
F. Sartori 4226601010
L. Diaz
M. Reali
R. Atencio 77523000
M. Salas 90110000
V. Ramis 8101000

Transfery

CS Independiente Rivadavia Transfers

NazwaDataOdOpłata
Transfer do
M. Salas
06 sierpnia 2026
06 sierpnia 2026River PlateWypożyczenie
M. Elordi Juan
13 stycznia 2026
13 stycznia 2026Racing ClubWypożyczenie
A. Vigo
07 sierpnia 2026
07 sierpnia 2026Talleres Cordoba-
L. Sequeira
26 stycznia 2026
26 stycznia 2026Talleres CordobaWypożyczenie
M. Reali
10 października 2026
10 października 2026San LorenzoTransfer
A. Fernandez Matias Carlos
13 stycznia 2026
13 stycznia 2026ExcursionistasTransfer
F. Gomez Riga Emmanuel
13 stycznia 2026
13 stycznia 2026AlvaradoWypożyczenie
A. Riep
23 stycznia 2026
23 stycznia 2026A. ItalianoWypożyczenie
L. Diaz
01 sierpnia 2026
01 sierpnia 2026EnvigadoTransfer
A. Osella
13 stycznia 2026
13 stycznia 2026Deportivo Armenio-
R. Atencio
19 stycznia 2026
19 stycznia 2026Sport RecifeWypożyczenie
A. Vazquez Kevin
19 stycznia 2026
19 stycznia 2026Velez SarsfieldWypożyczenie
Transfer z
D. Tonetto
09 marca 2026
09 marca 2026Fundacion AmigosEnd of career
S. Villa Cano
15 lipca 2026
15 lipca 2026Boca JuniorsTransfer
S. Munoz
12 lutego 2026
12 lutego 2026Al Ahly TripoliWolny zawodnik
M. Peinipil
16 stycznia 2026
16 stycznia 2026Colon Santa FeWypożyczenie
T. Ortega
19 stycznia 2026
19 stycznia 2026QuilmesWolny zawodnik
S. Studer
30 grudnia 2025
30 grudnia 2025Talleres Cordoba 2Powrót z wypożyczenia
T. Muro
26 lipca 2026
26 lipca 2026Sp. LuquenoWypożyczenie
M. Bergara
30 grudnia 2025
30 grudnia 2025Racing ClubPowrót z wypożyczenia
M. Valenti
12 stycznia 2026
12 stycznia 2026Estudiantes Rio CuartoWolny zawodnik
L. Rodriguez
30 grudnia 2025
30 grudnia 2025San Martin T.Wolny zawodnik
L. Suarez
13 sierpnia 2026
13 sierpnia 2026AmelianoWypożyczenie
M. Schwartz
30 grudnia 2025
30 grudnia 2025Estudiantes L.P. U20Powrót z wypożyczenia

Aktualności

CS Independiente Rivadavia - Wiadomości

Wieczny Angel Di Maria zdobył dublet i miał swój wpływ przy wszystkich pięciu golach Rosario

AFP · 1 weeks ago

Mistrz świata Ángel Di María (38 lat) pokazał w niedzielę, że wciąż jest w znakomitej formie. Miał udział, choć nie bezpośrednio, przy wszystkich pięciu golach, dzięki którym Rosario Central rozgromiło Independiente Rivadavię 5:0 w jednym ze spotkań 12. kolejki argentyńskiego Clausury.

O CS Independiente Rivadavia

Utworzony  1913
Stadion  Estadio Juan Bautista Gargantini
Pojemność  16,000
Menedżer  Alfredo Berti

Subskrypcja newslettera »

E-mail: Dlaczego warto się zarejestrować?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Aplikacja Live Soccer TV
Pobierz aplikację Live Soccer TV dla
iPhone i Android
Aplikacja Live Soccer TV dla iOSAplikacja Live Soccer TV na Androida