REKLAMA
Pokaż wyniki
Kolejność według:
Język:
Excel Mouscron

Royal Excelsior Mouscron

Belgia
Oglądaj
Zawodnicy
Statsy
Transfery
Info
Brak danych.

Gdzie oglądać Royal Excelsior Mouscron

Transmisje TV i streaming według rozgrywek

Royal Excelsior Mouscron bierze udział w tych rozgrywkach: Jupiler Pro League, Mecz towarzyski, Puchar Belgii i Challenger Pro League. Poniżej znajduje się lista transmisji w United States.

Zawodnicy

Royal Excelsior Mouscron - Kadra

Bramkarze

Martin Delavalee

Belgia

18 lata · 185.2 funt · 6 ft 0 in

P. Mandanda

Demokratyczna Republika Konga

32 lata · 172 funt · 6 ft 0 in

Nick Gillekens

Belgia

26 lata · 176.4 funt · 6 ft 1 in

Obrońcy

Jeremy Taravel

Francja

35 lata · 187.4 funt · 6 ft 3 in

Tresor Matanda

Belgia

E. Nzau-Mavinga

Belgia

19 lata

S. Bendriss

Algeria

19 lata · 5 ft 11 in

L. Henry
# 24 L. Henry

Belgia

20 lata · 6 ft 2 in

A. Gueye

Senegal

22 lata · 6 ft 0 in

Eric Bocat
# 77 E. Bocat

Francja

22 lata · 156.5 funt · 5 ft 11 in

Ismael Sow
# 65 I. Sow

Francja

21 lata · 5 ft 9 in

D. Mohamed

Francja

33 lata · 154.3 funt · 5 ft 11 in

F. Duplus

Francja

32 lata · 160.9 funt · 5 ft 10 in

M. Angiulli

Belgia

26 lata · 6 ft 0 in

Pomocnicy

Noam Mayoka-Tika

Belgia

18 lata · 154.3 funt · 6 ft 0 in

M. Laloux
# 18 M. Laloux

Belgia

20 lata

T. Robert
# 20 T. Robert

Belgia

18 lata

C. Lepoint

Belgia

37 lata · 185.2 funt · 6 ft 2 in

J. Pierret

Belgia

21 lata · 5 ft 9 in

L. Franssen

Belgia

18 lata

A. Giunta
# 39 A. Giunta

Belgia

21 lata

C. Tainmont

Francja

36 lata · 167.6 funt · 6 ft 0 in

C. Diandy
# 25 C. Diandy

Senegal

31 lata · 169.8 funt · 6 ft 1 in

William Simba
# 40 W. Simba

Belgia

21 lata

Calvin Dekuyper

Belgia

22 lata · 6 ft 2 in

J. Carcela

Belgia

22 lata · 149.9 funt · 5 ft 11 in

J. Bourdouxhe

Belgia

31 lata · 5 ft 8 in

M. Vroman
# 19 M. Vroman

Francja

20 lata · 5 ft 10 in

T. Robert
# 99 T. Robert

Francja

21 lata · 147.7 funt · 5 ft 8 in

Marko Bakic
# 88 M. Bakic

Czarnogóra

28 lata · 172 funt · 6 ft 1 in

Atakujący

O. Myny
# 32 O. Myny

Belgia

27 lata · 147.7 funt · 5 ft 10 in

H. Gnohéré

Francja

34 lata · 207.2 funt · 6 ft 0 in

J. Moné
# 13 J. Moné

Belgia

20 lata

T. Chevalier

Francja

34 lata · 169.8 funt · 5 ft 10 in

B. Dione
# 17 B. Dione

Belgia

25 lata · 5 ft 5 in

Virgiliu Postolachi

Mołdawia

22 lata · 172 funt · 6 ft 2 in

Statsy

Royal Excelsior Mouscron Player Statistics

NazwaA
Bramkarze
M. Delavalee 441010500000
P. Mandanda 76699011600000
N. Gillekens 1710191900700200
Obrońcy
J. Taravel 1927222200000610
T. Matanda 00000100000
E. Nzau-Mavinga 611101000000
S. Bendriss 00000100000
L. Henry 00000200000
A. Gueye 2805412100100
E. Bocat 2089252324211200
I. Sow 1742201100000
D. Mohamed 2103252414111300
F. Duplus 1791212013120300
M. Angiulli 1439201643600610
Pomocnicy
N. Mayoka-Tika 1183120300100
M. Laloux 1414131400000
T. Robert 00000100000
C. Lepoint 2064252414122901
J. Pierret 00000100000
L. Franssen 00000200000
A. Giunta 21882621000100
C. Tainmont 18632423117132700
C. Diandy 829159631210200
W. Simba 43593611200400
C. Dekuyper 4811541141900100
J. Carcela 10622012811850201
J. Bourdouxhe 5481851321900210
M. Vroman 4111631311300000
T. Robert 463031600000
M. Bakic 14551919013010400
Atakujący
O. Myny 16542320310303610
H. Gnohéré 245112921800300
J. Moné 00000100000
T. Chevalier 2238252506058300
B. Dione 172020300000
V. Postolachi 2627252800100

Transfery

Royal Excelsior Mouscron Transfers

NazwaDataOdOpłata
Transfer do
S. Tabekou
01 lipca 22
01 lipca 22Manisa FK-
Transfer z
F. Olinga
03 stycznia 22
03 stycznia 22Rio Ave-
I. Sow
01 lipca 22
01 lipca 22Bordeaux-
Y. Bouché
10 stycznia 22
10 stycznia 22Jammerbugt-
R. Lucas
18 stycznia 22
18 stycznia 22Charleroi-

O Royal Excelsior Mouscron

Utworzony  1964
Menedżer  J. Jeunechamps

Subskrypcja newslettera »

E-mail: Dlaczego warto się zarejestrować?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Aplikacja Live Soccer TV
Pobierz aplikację Live Soccer TV dla
iPhone i Android
Aplikacja Live Soccer TV dla iOSAplikacja Live Soccer TV na Androida