REKLAMA
Pokaż wyniki
Kolejność według:
Język:
Belize U20

Belize U-20

Belize
Mecze
Oglądaj
Zawodnicy
Statsy
Info
*Please note that we do not provide live streaming of Belize U-20 directly. We publish Belize U-20 TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Belize U-20 matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Gdzie oglądać Belize U-20

Transmisje TV i streaming według rozgrywek

Belize U-20 bierze udział w tych rozgrywkach: Towarzyski mecz. Poniżej znajduje się lista transmisji w United States.

Towarzyski mecz
Fox Sports, Telemundo, TelevisaUnivision, Turner, fuboTV, Futbol de Primera Radio, England App

Zawodnicy

Belize U-20 - Kadra

Bramkarze

Devin Nunez

Belize

24 lata

Kerry James González

Belize

26 lata

Obrońcy

M. Lopez

Belize

25 lata

L. Middleton

Belize

25 lata

D. Arzú

Belize

25 lata

Pomocnicy

A. Scott
# 14 A. Scott

Belize

25 lata

I. Gill
# 17 I. Gill

Belize

25 lata

R. Leslie

Belize

25 lata

H. Ávila
# 18 H. Ávila

Belize

25 lata

A. Chi
# 2 A. Chi

Belize

24 lata

W. Moss
# 11 W. Moss

Belize

25 lata

Atakujący

Elston Augustin

Belize

25 lata

Carlos Gonzalez

Belize

25 lata

Statsy

Belize U-20 Player Statistics

NazwaA
Bramkarze
Devin Nunez 180220030000
K. González 270330020000
Obrońcy
M. Lopez 35110140000
L. Middleton 224321030000
D. Arzú 336440110000
Pomocnicy
A. Scott 450550000000
I. Gill 450550000000
R. Leslie 204321030000
H. Ávila 384541010100
A. Chi 301532121000
W. Moss 91211140000
Atakujący
E. Augustin 169321130000
C. Gonzalez 260431222000

O Belize U-20

Utworzony  1980
Stadion  FFB Field
Pojemność  5,000
Menedżer  M. Elexious

Subskrypcja newslettera »

E-mail: Dlaczego warto się zarejestrować?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Aplikacja Live Soccer TV
Pobierz aplikację Live Soccer TV dla
iPhone i Android
Aplikacja Live Soccer TV dla iOSAplikacja Live Soccer TV na Androida