REKLAMA
Pokaż wyniki
Kolejność według:
Język:
Brazil U23

Brazylia U-23

Brazylia
Oglądaj
Zawodnicy
Statsy
Info
Brak danych.

Gdzie oglądać Brazylia U-23

Transmisje TV i streaming według rozgrywek

Brazylia U-23 bierze udział w tych rozgrywkach: Towarzyski mecz i Campeonato Paulista Serie B. Poniżej znajduje się lista transmisji w United States.

Towarzyski mecz
Fox Sports, Telemundo, TelevisaUnivision, Turner, fuboTV, Futbol de Primera Radio, England App

Zawodnicy

Brazylia U-23 - Kadra

Bramkarze

Pereira Kaique
# 22 P. Kaique

Brazylia

22 lata · 189.6 funt · 6 ft 2 in

Donelli Matheus

Brazylia

22 lata · 187.4 funt · 6 ft 2 in

Mycael
# 1 Mycael

Brazylia

21 lata · 172 funt · 6 ft 1 in

Obrońcy

Khellven

Brazylia

24 lata · 154.3 funt · 5 ft 9 in

Patrick Luan
# 13 P. Luan

Brazylia

23 lata · 178.6 funt · 6 ft 2 in

Fasson Lucas
# 14 F. Lucas

Brazylia

23 lata · 172 funt · 6 ft 1 in

Michel
# 3 Michel

Brazylia

21 lata · 183 funt · 6 ft 2 in

Kaiki
# 6 Kaiki

Brazylia

22 lata · 160.9 funt · 5 ft 8 in

Chaves Arthur

Brazylia

24 lata · 176.4 funt · 6 ft 2 in

Pomocnicy

Marlon Gomes

Brazylia

21 lata · 154.3 funt · 5 ft 11 in

Alexsander

Brazylia

21 lata · 147.7 funt · 5 ft 10 in

Ronald
# 17 Ronald

Brazylia

22 lata · 172 funt · 6 ft 1 in

Guilherme Biro

Brazylia

21 lata · 154.3 funt · 5 ft 7 in

Santos Andrey

Brazylia

21 lata · 165.3 funt · 5 ft 10 in

Rikelme
# 16 Rikelme

Brazylia

21 lata · 176.4 funt · 6 ft 0 in

Pirani Gabriel

Brazylia

23 lata · 156.5 funt · 5 ft 6 in

Bruno Gomes

Brazylia

24 lata · 167.6 funt · 5 ft 8 in

Mauricio
# 20 Mauricio

Paragwaj

23 lata · 169.8 funt · 5 ft 8 in

Atakujący

Marquinhos

Brazylia

22 lata · 187.4 funt · 5 ft 8 in

Kennedy John
# 19 K. John

Brazylia

22 lata · 156.5 funt · 5 ft 8 in

Giovane
# 21 Giovane

Brazylia

21 lata · 185.2 funt · 6 ft 0 in

Pec Gabriel

Brazylia

24 lata · 145.5 funt · 5 ft 8 in

Endrick
# 9 Endrick

Brazylia

18 lata · 145.5 funt · 5 ft 8 in

Statsy

Brazylia U-23 Player Statistics

NazwaA
Bramkarze
P. Kaique 00000700000
D. Matheus 901100600000
Mycael 5406600100000
Obrońcy
Khellven 4477522200100
P. Luan 1412111600000
F. Lucas 4505500200100
Michel 1072201000000
Kaiki 1662201000100
C. Arthur 5406600000300
Pomocnicy
Marlon Gomes 3144310110000
Alexsander 4907521210100
Ronald 1205140600000
Guilherme Biro 1364222510100
S. Andrey 5366602100100
Rikelme 3336423300200
P. Gabriel 3727434310100
Bruno Gomes 2685321400100
Mauricio 3356515210000
Atakujący
Marquinhos 1726242500200
K. John 4516513211100
Giovane 904131600100
P. Gabriel 3217251502100
Endrick 5117614122200

O Brazylia U-23

Utworzony  1914
Stadion  MorumBIS
Pojemność  66,795
Menedżer  Ramón Menezes

Subskrypcja newslettera »

E-mail: Dlaczego warto się zarejestrować?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Aplikacja Live Soccer TV
Pobierz aplikację Live Soccer TV dla
iPhone i Android
Aplikacja Live Soccer TV dla iOSAplikacja Live Soccer TV na Androida