REKLAMA
Pokaż wyniki
Kolejność według:
Język:
Cruzeiro

Cruzeiro EC

Brazylia
Mecze
Oglądaj
Zawodnicy
Statsy
Transfery
Info

Cruzeiro EC - Mecze, Wyniki, Wyniki na żywo, Transmisje na żywo

*Please note that we do not provide live streaming of Cruzeiro EC directly. We publish Cruzeiro EC TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Cruzeiro EC matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Gdzie oglądać Cruzeiro EC

Transmisje TV i streaming według rozgrywek

Cruzeiro EC bierze udział w tych rozgrywkach: Copa Sudamericana, Copa Libertadores, Brasileirão, Campeonato Mineiro, Copa do Brasil i Mecz towarzyski. Poniżej znajduje się lista transmisji w United States.

Copa Sudamericana
beIN Sports, TelevisaUnivision, Fanatiz, fuboTV
Copa Libertadores
beIN Sports, TelevisaUnivision, Fanatiz, fuboTV
Brasileirão
Globosat, Fanatiz, TV Globo Internacional, YouTube

Zawodnicy

Cruzeiro EC - Kadra

Bramkarze

Costa Otavio
# 81 C. Otavio

Brazylia

20 lata

Cassio
# 1 Cassio

Brazylia

39 lata · 202.8 funt · 6 ft 4 in

Aragao Leo
# 41 A. Leo

Brazylia

24 lata

Vitor Lamounier

Brazylia

19 lata

Obrońcy

Bruno Fabricio

Brazylia

30 lata · 191.8 funt · 6 ft 3 in

Jesus Jonathan

Brazylia

22 lata

Moraes Kaua
# 2 M. Kaua

Brazylia

20 lata · 136.7 funt · 5 ft 8 in

Marcelo Joao
# 43 M. Joao

Brazylia

26 lata · 6 ft 2 in

Matias Vina
# 6 M. Vina

Urugwaj

28 lata · 154.3 funt · 5 ft 8 in

Gabriel Rojas
# 27 G. Rojas

Argentyna

29 lata · 149.9 funt · 5 ft 10 in

Furtado William

Brazylia

31 lata · 147.7 funt · 5 ft 9 in

Lucas Villalba

Argentyna

32 lata · 160.9 funt · 5 ft 9 in

Fagner
# 23 Fagner

Brazylia

37 lata · 147.7 funt · 5 ft 6 in

Pomocnicy

Henrique Matheus

Brazylia

28 lata · 156.5 funt · 5 ft 8 in

Gabriel Rhuan
# 40 G. Rhuan

Brazylia

20 lata

Gerson
# 8 Gerson

Brazylia

29 lata · 158.7 funt · 6 ft 0 in

Pereira Matheus

Brazylia

30 lata · 176.4 funt · 5 ft 9 in

Lucas Romero
# 29 L. Romero

Argentyna

32 lata · 154.3 funt · 5 ft 7 in

Lucas Ze
# 5 L. Ze

Brazylia

18 lata

Silva Lucas
# 16 S. Lucas

Brazylia

33 lata · 180.8 funt · 5 ft 11 in

Atakujący

Morais Felipe

Brazylia

18 lata

Rayan Lelis
# 57 R. Lelis

Brazylia

19 lata

Neyser Villarreal

Kolumbia

21 lata

Kenji
# 70 Kenji

Brazylia

20 lata · 152.1 funt · 5 ft 10 in

Keny Arroyo
# 99 K. Arroyo

Ekwador

20 lata · 163.1 funt · 5 ft 8 in

Wesley
# 20 Wesley

Brazylia

21 lata · 180.8 funt · 5 ft 11 in

Joao Costa
# 67 J. Costa

Portugalia

21 lata · 158.7 funt · 5 ft 10 in

Luciano Rodriguez

Urugwaj

23 lata · 174.2 funt · 5 ft 10 in

Pec Gabriel

Brazylia

25 lata · 145.5 funt · 5 ft 8 in

Marquinhos

Brazylia

23 lata · 187.4 funt · 5 ft 8 in

Jorge Kaio
# 19 J. Kaio

Brazylia

24 lata · 141.1 funt · 5 ft 9 in

Luis Sinisterra

Kolumbia

27 lata · 132.3 funt · 5 ft 7 in

Rodrigues Bruno

Brazylia

29 lata · 158.7 funt · 5 ft 9 in

Wanderson
# 94 Wanderson

Brazylia

32 lata · 163.1 funt · 5 ft 9 in

Statsy

Cruzeiro EC Player Statistics

NazwaA
Bramkarze
C. Otavio 450550000
Cassio
A. Leo
V. Lamounier
Obrońcy
B. Fabricio 630770010
J. Jonathan 525660000
M. Kaua 105321000
M. Joao 21220000
M. Vina
G. Rojas 170220000
F. William 214321110
L. Villalba 105220000
Fagner 3115501120
Pomocnicy
H. Matheus 185431030
G. Rhuan
Gerson 577770121
P. Matheus 6217702020
L. Romero 3334401010
L. Ze 12101000
S. Lucas 108211010
Atakujący
Morais Felipe
R. Lelis
N. Villarreal 1073211010
Kenji 37211000
K. Arroyo 3966511001
Wesley 131220000
J. Costa 36211010
L. Rodriguez 10110000
P. Gabriel
Marquinhos
J. Kaio 513660110
L. Sinisterra 27110000
R. Bruno 99422000
Wanderson 75220000

Transfery

Cruzeiro EC Transfers

NazwaDataOdOpłata
Transfer do
R. Bruno
17 lutego 2026
17 lutego 2026PalmeirasWypożyczenie
G. Rojas
30 czerwca 2026
30 czerwca 2026Racing ClubTransfer
L. Sinisterra
30 czerwca 2026
30 czerwca 2026BournemouthTransfer
M. Vina
10 września 2026
10 września 2026Flamengo RJWypożyczenie
F. Peralta
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026Cerro PortenoPowrót z wypożyczenia
P. Gabriel
19 lipca 2026
19 lipca 2026Los Angeles GalaxyTransfer
L. Rodriguez
05 sierpnia 2026
05 sierpnia 2026Neom SCWypożyczenie
A. Leo
30 czerwca 2026
30 czerwca 2026AvaiPowrót z wypożyczenia
J. Costa
05 sierpnia 2026
05 sierpnia 2026Al EttifaqWypożyczenie
Wesley
04 sierpnia 2026
04 sierpnia 2026Al NassrWypożyczenie
L. Ze
24 lipca 2026
24 lipca 2026Sport RecifeTransfer
Transfer z
Chico
10 września 2026
10 września 2026FortalezaWypożyczenie
Christian
08 lipca 2026
08 lipca 2026KrasnodarTransfer
C. Matheus
16 lipca 2026
16 lipca 2026InternacionalWypożyczenie
Kaiki
01 lipca 2026
01 lipca 2026ComoWypożyczenie
Japa
08 lipca 2026
08 lipca 2026MirassolWypożyczenie
Janderson
30 czerwca 2026
30 czerwca 2026MoreirenseTransfer
A. Bruno
30 czerwca 2026
30 czerwca 2026NorwichWypożyczenie
R. Murilo
24 lipca 2026
24 lipca 2026Sport RecifeWypożyczenie
K. Prates
07 sierpnia 2026
07 sierpnia 2026DortmundTransfer

O Cruzeiro EC

Utworzony  1921
Stadion  Estádio Governador Magalhães Pinto
Pojemność  62,170
Menedżer  Jorge Artur

Subskrypcja newslettera »

E-mail: Dlaczego warto się zarejestrować?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Aplikacja Live Soccer TV
Pobierz aplikację Live Soccer TV dla
iPhone i Android
Aplikacja Live Soccer TV dla iOSAplikacja Live Soccer TV na Androida