REKLAMA
Pokaż wyniki
Kolejność według:
Język:
Operário PR

Operário Ferroviário EC

Brazylia
Mecze
Oglądaj
Zawodnicy
Statsy
Transfery
Info
*Please note that we do not provide live streaming of Operário Ferroviário EC directly. We publish Operário Ferroviário EC TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Operário Ferroviário EC matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Gdzie oglądać Operário Ferroviário EC

Transmisje TV i streaming według rozgrywek

Operário Ferroviário EC bierze udział w tych rozgrywkach: Serie B, Campeonato Paranaense 1, Copa do Brasil, Mecz towarzyski i Copa Sul-Sudeste. Poniżej znajduje się lista transmisji w United States.

Zawodnicy

Operário Ferroviário EC - Kadra

Bramkarze

Vagner
# 33 Vagner

Brazylia

40 lata · 167.6 funt · 6 ft 1 in

Monteiro Diego
# 41 M. Diego

Brazylia

26 lata · 6 ft 0 in

Curzel Elias

Brazylia

31 lata · 163.1 funt · 6 ft 1 in

Lima Talles
# 12 L. Talles

Brazylia

29 lata · 169.8 funt · 6 ft 0 in

Obrońcy

Feliciano Gabriel

Brazylia

25 lata

Nicolas
# 17 Nicolas

Brazylia

26 lata · 149.9 funt · 6 ft 0 in

Gabriel Joao
# 23 G. Joao

Brazylia

20 lata

Miranda
# 16 Miranda

Brazylia

26 lata · 156.5 funt · 5 ft 11 in

Klaus
# 4 Klaus

Brazylia

32 lata · 174.2 funt · 6 ft 1 in

Maguinho
# 26 Maguinho

Brazylia

34 lata · 154.3 funt · 5 ft 6 in

Moraes
# 6 Moraes

Brazylia

29 lata · 143.3 funt · 5 ft 6 in

Joseph
# 43 Joseph

Brazylia

31 lata

Jose Cuenu
# 22 J. Cuenu

Kolumbia

31 lata · 172 funt · 6 ft 3 in

Pomocnicy

Brenno Pereira

Brazylia

21 lata · 5 ft 7 in

Jonas
# 21 Jonas

Brazylia

34 lata · 165.3 funt · 5 ft 10 in

Fernandes Kayo
# 35 F. Kayo

Brazylia

20 lata

Henrique
# 15 Henrique

Brazylia

21 lata

Diniz Vinicius

Brazylia

27 lata

Trindade Matheus

Brazylia

30 lata · 158.7 funt · 5 ft 11 in

Raphael Charles

Brazylia

31 lata

Indio
# 5 Indio

Brazylia

33 lata · 187.4 funt · 6 ft 0 in

Paraiba Neto
# 88 P. Neto

Brazylia

34 lata

Vilhena Pedro
# 30 V. Pedro

Brazylia

24 lata

Boschilia
# 10 Boschilia

Brazylia

30 lata · 138.9 funt · 5 ft 7 in

Juan Zuluaga

Kolumbia

33 lata · 154.3 funt · 5 ft 9 in

Atakujący

Torres Jhow

Brazylia

21 lata

Doka Mikael

Brazylia

26 lata

Mosconi Dudu
# 28 M. Dudu

Brazylia

20 lata

Mingotti Vinicius

Brazylia

26 lata · 189.6 funt · 6 ft 0 in

Angel Torres

Kolumbia

26 lata · 5 ft 11 in

Maxwell
# 77 Maxwell

Brazylia

31 lata · 149.9 funt · 5 ft 10 in

Aylon
# 11 Aylon

Brazylia

34 lata · 154.3 funt · 5 ft 10 in

Hildeberto Pereira

Wyspy Zielonego Przylądka

30 lata · 176.4 funt · 5 ft 9 in

Dantas Caio
# 99 D. Caio

Brazylia

33 lata · 158.7 funt · 5 ft 9 in

Pablo
# 92 Pablo

Brazylia

34 lata · 172 funt · 6 ft 1 in

Statsy

Operário Ferroviário EC Player Statistics

NazwaA
Bramkarze
Vagner 190322220020
M. Diego
C. Elias 347440000
L. Talles
Obrońcy
F. Gabriel 114919163300
Nicolas
G. Joao
Miranda 148417161030
Klaus 8201091030
Maguinho 5751183020
Moraes 1569211922040
Joseph 630770020
J. Cuenu 1530171701040
Pomocnicy
B. Pereira
Jonas
F. Kayo
Henrique
D. Vinicius 1980232305170
T. Matheus 1654231941030
R. Charles
Indio 54214113130
P. Neto 68621138020
V. Pedro
Boschilia 19342222012380
J. Zuluaga 32211000
Atakujący
Torres Jhow
D. Mikael
M. Dudu
M. Vinicius 1808531000
A. Torres 4507611200
Maxwell 297972010
Aylon 1202221932250
H. Pereira 1298221933251
D. Caio 570201192000
Pablo 1534202004240

Transfery

Operário Ferroviário EC Transfers

NazwaDataOdOpłata
Transfer do
Maguinho
01 kwietnia 2026
01 kwietnia 2026America MGWolny zawodnik
Jonas
31 marca 2026
31 marca 2026Operario MS-
D. Caio
25 marca 2026
25 marca 2026NovorizontinoTransfer
Klaus
26 marca 2026
26 marca 2026RemoWolny zawodnik
Maxwell
30 czerwca 2026
30 czerwca 2026Persija JakartaWolny zawodnik
Joseph
22 lipca 2026
22 lipca 2026ZakhoWolny zawodnik
A. Torres
07 sierpnia 2026
07 sierpnia 2026Dyn. KyivWypożyczenie
Nicolas
31 sierpnia 2026
31 sierpnia 2026Ypiranga FCWolny zawodnik
Transfer z
A. Felipe
27 lipca 2026
27 lipca 2026Juventus-SPTransfer
Thiaguinho
07 marca 2026
07 marca 2026PortuguesaWolny zawodnik
E. Torres
08 lipca 2026
08 lipca 2026Once CaldasWypożyczenie
G. Leo
01 kwietnia 2026
01 kwietnia 2026OkayamaTransfer
S. Leo
30 marca 2026
30 marca 2026BolnisiWolny zawodnik
Andre
03 sierpnia 2026
03 sierpnia 2026SER CaxiasWypożyczenie
G. Matheus
15 czerwca 2026
15 czerwca 2026Gremio PrudenteTransfer
J. Pool
08 lipca 2026
08 lipca 2026Athletic ClubWypożyczenie

O Operário Ferroviário EC

Utworzony  1912
Stadion  Estádio Germano Krüger
Pojemność  8,679
Menedżer  Lopes Luizinho

Subskrypcja newslettera »

E-mail: Dlaczego warto się zarejestrować?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Aplikacja Live Soccer TV
Pobierz aplikację Live Soccer TV dla
iPhone i Android
Aplikacja Live Soccer TV dla iOSAplikacja Live Soccer TV na Androida