REKLAMA
Pokaż wyniki
Kolejność według:
Język:
CSKA 1948

FK CSKA 1948 Sofia

Bułgaria
Mecze
Oglądaj
Zawodnicy
Statsy
Transfery
Info
*Please note that we do not provide live streaming of FK CSKA 1948 Sofia directly. We publish FK CSKA 1948 Sofia TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch FK CSKA 1948 Sofia matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Gdzie oglądać FK CSKA 1948 Sofia

Transmisje TV i streaming według rozgrywek

FK CSKA 1948 Sofia bierze udział w tych rozgrywkach: Parva Liga, Mecz towarzyski, Puchar Bułgarii i Liga Konferencji Europy UEFA. Poniżej znajduje się lista transmisji w United States.

Zawodnicy

FK CSKA 1948 Sofia - Kadra

Bramkarze

Petar Marinov

Bułgaria

26 lata

Aleks Bozhev
# 31 A. Bozhev

Bułgaria

21 lata

Dimitar Sheytanov

Bułgaria

27 lata · 6 ft 2 in

Obrońcy

Hector Cuellar

Boliwia

26 lata · 169.8 funt · 5 ft 10 in

Lasha Dvali

Gruzja

31 lata · 176.4 funt · 6 ft 3 in

Kostadin Iliev
# 70 K. Iliev

Bułgaria

24 lata

Dragan Grivic
# 96 D. Grivic

Czarnogóra

30 lata

Daniel Medina Roman Diego

Boliwia

24 lata · 149.9 funt · 5 ft 7 in

Fourat Soltani

Tunezja

27 lata · 5 ft 10 in

Benaissa Benamar

Maroko

29 lata · 187.4 funt · 6 ft 3 in

Barbosa Emerson

Brazylia

28 lata · 160.9 funt · 5 ft 10 in

Andre Hoffmann

Niemcy

33 lata · 185.2 funt · 6 ft 2 in

Pomocnicy

Florian Krebs
# 23 F. Krebs

Niemcy

27 lata

Jules Meyer
# 30 J. Meyer

Francja

26 lata

Gabriel Sobrero Brian

Argentyna

27 lata

Moataz Zemzemi

Tunezja

27 lata · 160.9 funt · 6 ft 0 in

Petar Vitanov

Bułgaria

31 lata

Borislav Tsonev
# 10 B. Tsonev

Bułgaria

31 lata · 147.7 funt · 5 ft 8 in

Kaloyan Strinski

Bułgaria

20 lata

Atakujący

Danylo Tarasenko

Ukraina

18 lata

Mamadou Diallo
# 93 M. Diallo

Mauretania

29 lata

Georgi Rusev
# 11 G. Rusev

Bułgaria

28 lata · 160.9 funt · 5 ft 9 in

Jose Martines

Boliwia

24 lata

Ognjen Gasevic

Czarnogóra

24 lata

Elias Franco
# 77 E. Franco

Brazylia

30 lata · 163.1 funt · 5 ft 10 in

Atanas Iliev

Bułgaria

31 lata · 6 ft 2 in

Frederic
# 67 Frederic

Portugalia

32 lata · 143.3 funt · 5 ft 8 in

Statsy

FK CSKA 1948 Sofia Player Statistics

NazwaA
Bramkarze
P. Marinov 1029121200000
A. Bozhev
D. Sheytanov 961111100010
Obrońcy
H. Cuellar
L. Dvali 1219141401230
K. Iliev
D. Grivic 6048711130
D. Medina Roman Diego 1289151500010
F. Soltani 2703300010
B. Benamar 1802201000
B. Emerson
A. Hoffmann 73710910020
Pomocnicy
F. Krebs
J. Meyer
G. Sobrero Brian
M. Zemzemi
P. Vitanov 840141220010
B. Tsonev 957161422330
K. Strinski
Atakujący
D. Tarasenko
M. Diallo
G. Rusev 1101161511430
J. Martines 45313851000
O. Gasevic 1176141400020
E. Franco 1182201642140
A. Iliev 587201194010
Frederic 1115191630320

Transfery

FK CSKA 1948 Sofia Transfers

NazwaDataOdOpłata
Transfer do
M. Zemzemi
30 czerwca 2026
30 czerwca 2026Club AfricainWolny zawodnik
B. Emerson
07 września 2026
07 września 2026GuaraniTransfer
J. Meyer
30 czerwca 2026
30 czerwca 2026DijonWolny zawodnik
A. Bozhev
02 sierpnia 2026
02 sierpnia 2026Slavia Prague BWypożyczenie
H. Cuellar
30 czerwca 2026
30 czerwca 2026Always ReadyTransfer
D. Tarasenko
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026Minyor PernikPowrót z wypożyczenia
K. Iliev
30 czerwca 2026
30 czerwca 2026MontanaWolny zawodnik
K. Strinski
24 lutego 2026
24 lutego 2026MontanaWolny zawodnik
Transfer z
Thalis
17 lutego 2026
17 lutego 2026LondrinaWolny zawodnik
Y. Magnin
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026GrenobleWolny zawodnik
E. Parkhomenko
05 września 2026
05 września 2026Torpedo MoscowWolny zawodnik
A. Traore
30 czerwca 2026
30 czerwca 2026ArdaWypożyczenie
R. Karamanov
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026Botev Plovdiv II-
J. Carrion
10 lipca 2026
10 lipca 2026TrnavaWolny zawodnik
M. Boychev
01 września 2026
01 września 2026Rilski SportistWypożyczenie
S. Yordanov
18 lutego 2026
18 lutego 2026Minyor PernikWolny zawodnik

O FK CSKA 1948 Sofia

Utworzony  2016
Stadion  Stadion Vasil Levski
Pojemność  43,632
Menedżer  Ognyan Mladenov

Subskrypcja newslettera »

E-mail: Dlaczego warto się zarejestrować?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Aplikacja Live Soccer TV
Pobierz aplikację Live Soccer TV dla
iPhone i Android
Aplikacja Live Soccer TV dla iOSAplikacja Live Soccer TV na Androida