REKLAMA
Pokaż wyniki
Kolejność według:
Język:
Llaneros

Club Llaneros SA

Kolumbia
Mecze
Oglądaj
Zawodnicy
Statsy
Transfery
Info

Club Llaneros SA - Mecze, Wyniki, Wyniki na żywo, Transmisje na żywo

*Please note that we do not provide live streaming of Club Llaneros SA directly. We publish Club Llaneros SA TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Club Llaneros SA matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Gdzie oglądać Club Llaneros SA

Transmisje TV i streaming według rozgrywek

Club Llaneros SA bierze udział w tych rozgrywkach: Primera A, Mecz towarzyski i Copa Colombia. Poniżej znajduje się lista transmisji w United States.

Primera A
FuboTV, Fanatiz, RCN Nuestra Tele
Copa Colombia
Fanatiz

Zawodnicy

Club Llaneros SA - Kadra

Bramkarze

Roameth Romana Garavito

Kolumbia

29 lata · 163.1 funt · 5 ft 10 in

Obrońcy

Alejandro Moralez Rocha

Kolumbia

25 lata · 6 ft 2 in

Julian Castro
# 30 J. Castro

Kolumbia

18 lata

Juan Pertuz

Kolumbia

22 lata

Harley Mena Posada Howell

Kolumbia

25 lata · 178.6 funt · 6 ft 0 in

Daniel Quinones Caicedo Cesar

Kolumbia

27 lata · 143.3 funt · 5 ft 5 in

Dennis Quintero

Ekwador

29 lata · 163.1 funt · 5 ft 10 in

Francisco Meza
# 21 F. Meza

Kolumbia

35 lata · 154.3 funt · 6 ft 1 in

Jimmy Medranda

Kolumbia

32 lata · 149.9 funt · 5 ft 4 in

Pomocnicy

Kevin Caicedo

Hiszpania

28 lata

Marlon Sierra

Kolumbia

32 lata · 154.3 funt · 5 ft 8 in

Osorio Kelvin
# 33 O. Kelvin

Kolumbia

32 lata · 163.1 funt · 5 ft 11 in

Juan Castilla

Kolumbia

22 lata · 152.1 funt · 5 ft 9 in

Juan Ramirez

Kolumbia

24 lata

Jhojan Escobar Salcedo

Kolumbia

26 lata

Eyder Restrepo

Kolumbia

27 lata · 5 ft 6 in

Brandon Chury
# 20 B. Chury

Kolumbia

21 lata · 158.7 funt · 5 ft 8 in

Atakujący

Vasquez Jhon
# 95 V. Jhon

Kolumbia

31 lata · 172 funt · 5 ft 9 in

Kevin Rincon
# 14 K. Rincon

Kolumbia

20 lata

Luis Marimon

Kolumbia

22 lata

Neider Ospina
# 10 N. Ospina

Kolumbia

23 lata

Daniel Mantilla

Kolumbia

29 lata · 154.3 funt · 5 ft 7 in

Carlos Cortes

Kolumbia

25 lata · 194 funt · 6 ft 0 in

Yorleys Mena
# 17 Y. Mena

Kolumbia

35 lata · 172 funt · 5 ft 10 in

Joel Contreras

Kolumbia

27 lata

Frank Castaneda

Kolumbia

32 lata · 152.1 funt · 5 ft 7 in

Luis Miranda

Kolumbia

29 lata · 154.3 funt · 5 ft 8 in

Statsy

Club Llaneros SA Player Statistics

NazwaA
Bramkarze
R. Romana Garavito 180220000
Obrońcy
A. Moralez Rocha 99413112000
J. Castro 51422000
J. Pertuz 466871031
H. Mena Posada Howell 334440010
D. Quinones Caicedo Cesar
D. Quintero 536761002
F. Meza 127115150061
J. Medranda 78713112200
Pomocnicy
K. Caicedo 62710911210
M. Sierra 6761192010
O. Kelvin 92314113010
J. Castilla 89110010
J. Ramirez 80014951110
J. Escobar Salcedo 318541000
E. Restrepo 237541021
B. Chury 90110000
Atakujący
V. Jhon 1281161604161
K. Rincon 5217701020
L. Marimon 183725000
N. Ospina 615101002200
D. Mantilla 3757521040
C. Cortes 997141222030
Y. Mena 18110000
J. Contreras 16110000
F. Castaneda 89110000
L. Miranda 51811922140

Transfery

Club Llaneros SA Transfers

NazwaDataOdOpłata
Transfer do
Y. Mena
12 lipca 2026
12 lipca 2026Sport HuancayoWolny zawodnik
D. Quintero
04 stycznia 2026
04 stycznia 2026Mushuc RunaWolny zawodnik
F. Castaneda
22 lipca 2026
22 lipca 2026CucutaWolny zawodnik
J. Contreras
09 lipca 2026
09 lipca 2026U. MagdalenaWypożyczenie
D. Quinones Caicedo Cesar
30 czerwca 2026
30 czerwca 2026Inter PalmiraWolny zawodnik
J. Castilla
30 czerwca 2026
30 czerwca 2026Inter BogotWolny zawodnik
B. Chury
31 lipca 2026
31 lipca 2026BellinzonaWolny zawodnik
J. Ramirez
31 grudnia 2025
31 grudnia 2025MillonariosWypożyczenie
L. Marimon
18 stycznia 2026
18 stycznia 2026MillonariosWypożyczenie
K. Caicedo
05 stycznia 2026
05 stycznia 2026Inter PalmiraTransfer
Transfer z
R. Ortega Rodriguez Miguel
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026Deportes TolimaTransfer
B. Benitez
23 sierpnia 2026
23 sierpnia 2026KarditsaWolny zawodnik
Y. Goez
14 stycznia 2026
14 stycznia 2026Dep. PastoWolny zawodnik
E. Mina Chara Jaison
08 stycznia 2026
08 stycznia 2026Inter PalmiraWolny zawodnik
D. Laszo Ramos Edwin
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026Homs Al FidaaWolny zawodnik
J. Vasquez
15 stycznia 2026
15 stycznia 2026U. MagdalenaTransfer
J. Blanco
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026FortalezaTransfer
E. Bodencer
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026Central NorteWolny zawodnik
A. Lopez
31 stycznia 2026
31 stycznia 2026BellinzonaTransfer
C. Bogota
10 stycznia 2026
10 stycznia 2026Platense MunicipalWolny zawodnik

O Club Llaneros SA

Utworzony  2012
Stadion  Estadio Bello Horizonte
Pojemność  15,000
Menedżer  Alberto Sandoval Galindo Wilmer

Subskrypcja newslettera »

E-mail: Dlaczego warto się zarejestrować?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Aplikacja Live Soccer TV
Pobierz aplikację Live Soccer TV dla
iPhone i Android
Aplikacja Live Soccer TV dla iOSAplikacja Live Soccer TV na Androida