REKLAMA
Pokaż wyniki
Kolejność według:
Język:
KuFu-98

Soccer Club Kuopio Futis -98

Finlandia
Zawodnicy
Statsy
Transfery
Info
Brak danych.

Zawodnicy

Soccer Club Kuopio Futis -98 - Kadra

Bramkarze

A. Alava

Finlandia

21 lata

J. Saarelainen

Finlandia

V. Molari

Finlandia

S. Rissanen

Finlandia

18 lata

M. Töyräs

Finlandia

22 lata · 5 ft 11 in

Johannes Kreidl

Austria

25 lata · 189.6 funt · 6 ft 3 in

Obrońcy

Tony Miettinen

Finlandia

19 lata

T. Heiskanen

Finlandia

21 lata

E. Salminen

Finlandia

18 lata

J. Vartiainen

Finlandia

27 lata · 163.1 funt · 5 ft 8 in

A. Koistinen

Finlandia

Pomocnicy

Iiro Jarvinen

Finlandia

25 lata

M. Miettinen

Finlandia

J. Metsäkylä

Finlandia

A. Koponen

Finlandia

Otto Ruoppi

Finlandia

A. Pakarinen

Finlandia

J. Tauriainen

Finlandia

N. Mäkelä

Finlandia

R. Savolainen

Finlandia

J. Karhunen

Finlandia

20 lata

E. Varis
# 10 E. Varis

Finlandia

T. Partanen

Finlandia

19 lata

V. Aittokoski

Finlandia

19 lata · 5 ft 10 in

O. Jansson

Finlandia

Axel Vidjeskog

Finlandia

20 lata

Jordan Sebban
# 21 J. Sebban

Francja

25 lata · 158.7 funt · 5 ft 8 in

Atakujący

A. Al-Musawi

Finlandia

25 lata · 163.1 funt · 5 ft 8 in

S. Elnour Joseph

Finlandia

L. Kosunen

Finlandia

A. Vauhkonen

Finlandia

19 lata · 5 ft 10 in

E. Seppänen

Finlandia

E. Kirjavainen

Finlandia

Statsy

Soccer Club Kuopio Futis -98 Player Statistics

NazwaA
Bramkarze
A. Alava 630770010100
J. Saarelainen 0000040000
V. Molari 360440040100
S. Rissanen 360440050000
M. Töyräs 540660000100
J. Kreidl 90110000000
Obrońcy
T. Miettinen 720880001400
T. Heiskanen 182721201413100
E. Salminen 710981150100
J. Vartiainen 167020200302000
A. Koistinen 0000030000
Pomocnicy
I. Jarvinen 46110100000
M. Miettinen 0000020000
J. Metsäkylä 111220240000
A. Koponen 0000010000
O. Ruoppi 80211101620000
A. Pakarinen 198422220000
J. Tauriainen 20101050000
N. Mäkelä 433844251000
R. Savolainen 3101010000
J. Karhunen 42202030000
E. Varis 174020200401100
T. Partanen 292734290000
V. Aittokoski 168620191412000
O. Jansson 159019181211500
A. Vidjeskog 509660106000
J. Sebban 90110000000
Atakujący
A. Al-Musawi 581761131100
S. Elnour Joseph 71202030000
L. Kosunen 140019154656100
A. Vauhkonen 5471284762100
E. Seppänen 63202030000
E. Kirjavainen 73312170000

Transfery

Soccer Club Kuopio Futis -98 Transfers

NazwaDataOdOpłata
Transfer z
Transfer z
M. Niba
26 stycznia 22
26 stycznia 22Atlético-
S. Miettinen
01 stycznia 22
01 stycznia 22KuPS-
N. Orjala
01 stycznia 22
01 stycznia 22KuPS-

O Soccer Club Kuopio Futis -98

Utworzony  1998
Stadion  Savon Sanomat Areena
Pojemność  7,114
Menedżer  T. Taipale

Subskrypcja newslettera »

E-mail: Dlaczego warto się zarejestrować?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Aplikacja Live Soccer TV
Pobierz aplikację Live Soccer TV dla
iPhone i Android
Aplikacja Live Soccer TV dla iOSAplikacja Live Soccer TV na Androida