REKLAMA
Pokaż wyniki
Kolejność według:
Język:
Noisy-le-Sec

Noisy-le-Sec Banlieue 93 O.

Francja
Zawodnicy
Statsy
Transfery
Info
Brak danych.

Zawodnicy

Noisy-le-Sec Banlieue 93 O. - Kadra

Bramkarze

R. Renane

Francja

D. Djeddi

Francja

34 lata

P. Sintcheu

Francja

28 lata

B. Kabkoub

Francja

35 lata · 180.8 funt · 5 ft 10 in

Obrońcy

A. Lochet

Francja

28 lata

P. N'Diaye

Francja

31 lata

J. Bosenge

Francja

29 lata

I. Boli

Francja

40 lata

M. Epee

Francja

A. Kazadi

Francja

A. Camara

Francja

Pomocnicy

M. Miriezolo

Francja

29 lata

A. Miriezolo

Francja

35 lata

M. Ly

Francja

N. Bondo

Francja

M. Correa

Francja

28 lata

E. Martial

Francja

30 lata

M. El Korchi

Francja

34 lata

F. Camara

Senegal

38 lata

G. Mafuala

Francja

28 lata

R. Yatim

Francja

36 lata · 169.8 funt · 5 ft 10 in

C. Patricio Soares

Francja

42 lata

H. Fofana

Mali

40 lata

F. Sow

Francja

36 lata · 176.4 funt · 6 ft 0 in

Atakujący

Y. Djédjé

Wybrzeże Kości Słoniowej

28 lata

I. Camara

Gwinea

30 lata

M. Keita

Francja

36 lata

Y. Yousfi

Francja

29 lata

L. Ksaimi

Francja

35 lata

Y. Taider

Francja

37 lata · 154.3 funt · 5 ft 8 in

Y. Sandjak

Francja

36 lata · 163.1 funt · 6 ft 0 in

S. Belaidi

Francja

37 lata · 176.4 funt · 6 ft 0 in

M. Chalali

Algeria

37 lata · 165.3 funt · 5 ft 9 in

Statsy

Noisy-le-Sec Banlieue 93 O. Player Statistics

NazwaA
Bramkarze
R. Renane 0000070000
D. Djeddi 90110010000
P. Sintcheu 207023230010000
B. Kabkoub 1802200150000
Obrońcy
A. Lochet 406550120000
P. N'Diaye 134117152120400
J. Bosenge 175322193160200
I. Boli 209324240001001
M. Epee 4101020000
A. Kazadi 0000010000
A. Camara 0000010000
Pomocnicy
M. Miriezolo 6461192820000
A. Miriezolo 30202030100
M. Ly 4721147270000
N. Bondo 16101010000
M. Correa 3841129190200
D. Lokenge Mbunzu 7101010000
E. Martial 360440000000
M. El Korchi 158418180100200
F. Camara 67303040100
G. Mafuala 424844240000
R. Yatim 134416160106820
C. Patricio Soares 127919154680400
H. Fofana 151619172220500
F. Sow 1598212011010700
Atakujący
Y. Djédjé 1402191721130110
I. Camara 433844143000
M. Keita 315541311000
Y. Yousfi 169821201511600
L. Ksaimi 121413140200
Y. Taider 398642220200
Y. Sandjak 92516975104500
S. Belaidi 22610192171100
M. Chalali 391541022100

Transfery

Noisy-le-Sec Banlieue 93 O. Transfers

NazwaDataOdOpłata
Transfer z
Transfer z
Y. Mimouni
01 stycznia 19
01 stycznia 19Blanc Mesnil-

O Noisy-le-Sec Banlieue 93 O.

Utworzony  1943
Stadion  Stade Salvador Allende
Pojemność  3,000

Subskrypcja newslettera »

E-mail: Dlaczego warto się zarejestrować?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Aplikacja Live Soccer TV
Pobierz aplikację Live Soccer TV dla
iPhone i Android
Aplikacja Live Soccer TV dla iOSAplikacja Live Soccer TV na Androida