REKLAMA
Pokaż wyniki
Kolejność według:
Język:
Guinea U23

Gwinea U-23

Gwinea
Oglądaj
Zawodnicy
Statsy
Info
Brak danych.

Gdzie oglądać Gwinea U-23

Transmisje TV i streaming według rozgrywek

Gwinea U-23 bierze udział w tych rozgrywkach: Towarzyski mecz i Piłka nożna mężczyzn na Igrzyskach Olimpijskich. Poniżej znajduje się lista transmisji w United States.

Towarzyski mecz
Fox Sports, Telemundo, TelevisaUnivision, Turner, fuboTV, Futbol de Primera Radio, England App

Zawodnicy

Gwinea U-23 - Kadra

Bramkarze

Soumaila Sylla

Gwinea

21 lata · 160.9 funt · 6 ft 1 in

Obrońcy

Cherif Camara
# 20 C. Camara

Gwinea

22 lata · 5 ft 10 in

Rayane Doucoure

Francja

25 lata · 172 funt · 6 ft 0 in

Madiou Keita
# 13 M. Keita

Gwinea

20 lata · 189.6 funt · 6 ft 0 in

Bangaly Cisse

Gwinea

22 lata · 6 ft 0 in

Mohamed Soumah

Gwinea

22 lata · 176.4 funt · 6 ft 2 in

Naby Oulare

Gwinea

22 lata · 176.4 funt · 5 ft 9 in

Pomocnicy

Naby Keita

Gwinea

30 lata · 141.1 funt · 5 ft 7 in

Issiaga Camara
# 15 I. Camara

Gwinea

20 lata · 143.3 funt · 5 ft 8 in

Sekou Bangoura

Gwinea

23 lata · 5 ft 6 in

Ilaix Moriba
# 10 I. Moriba

Gwinea

22 lata · 160.9 funt · 5 ft 4 in

Amadou Diawara

Gwinea

27 lata · 165.3 funt · 6 ft 0 in

Abdoulaye Toure
# 17 A. Toure

Gwinea

31 lata · 185.2 funt · 6 ft 2 in

Atakujący

A. Diallo
# 14 A. Diallo

Gwinea

18 lata · 5 ft 6 in

Algassime Bah
# 12 A. Bah

Gwinea

22 lata · 160.9 funt · 5 ft 11 in

Aliou Balde

Gwinea

22 lata · 132.3 funt · 5 ft 7 in

Ousmane Camara
# 11 O. Camara

Gwinea

23 lata · 198.4 funt · 5 ft 9 in

Henry Camara

Gwinea

19 lata · 169.8 funt · 6 ft 3 in

Zawodnicy

Mory Keita
# 16 M. Keita

Gwinea

19 lata · 5 ft 10 in

Statsy

Gwinea U-23 Player Statistics

NazwaA
Bramkarze
S. Sylla 2263301000000
Obrońcy
C. Camara 51010300000
R. Doucoure
M. Keita 2703300000000
B. Cisse 2083301000000
M. Soumah 2703300000100
N. Oulare 863030300000
Pomocnicy
N. Keita 1642202000100
I. Camara 443030300000
S. Bangoura 00000100000
I. Moriba 2483302000000
A. Diawara 2433301010000
A. Toure 2533302000000
Atakujący
A. Diallo 2543302000000
A. Bah 2433302000000
A. Balde 2703300001000
O. Camara 1123120200100
H. Camara 303030300100
Zawodnicy
M. Keita 441010300000

O Gwinea U-23

Utworzony  1960
Stadion  Stade du 28 Septembre
Pojemność  35,000
Menedżer  K. Diawara

Subskrypcja newslettera »

E-mail: Dlaczego warto się zarejestrować?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Aplikacja Live Soccer TV
Pobierz aplikację Live Soccer TV dla
iPhone i Android
Aplikacja Live Soccer TV dla iOSAplikacja Live Soccer TV na Androida