REKLAMA
Pokaż wyniki
Kolejność według:
Język:
Chennai City

Chennai City FC

Indie
Zawodnicy
Statsy
Transfery
Info
Brak danych.

Zawodnicy

Chennai City FC - Kadra

Bramkarze

Kabir Thaufiq

Indie

24 lata

A. Lamba
# 41 A. Lamba

Indie

19 lata

Obrońcy

Elvedin Škrijelj

Bośnia i Hercegowina

31 lata

S. Sampingiraj

Indie

26 lata

T. Akhand

Indie

23 lata

Shaji Antony

Indie

30 lata

Kiran Das Devadasan

Indie

24 lata

Vijay Thomas

Indie

26 lata

J. Balakrishnan

Indie

24 lata

Pradison Mariyadasan

Indie

23 lata

Ahmed Sahib

Indie

23 lata

Pomocnicy

Vladimir Molerović

Bośnia i Hercegowina

29 lata

Uma Sankar
# 11 U. Sankar

Indie

21 lata

Av Harikrishna

Indie

25 lata

L. Francis

Indie

22 lata

Lenin Mithran Mithralayam Shanmugan

Indie

26 lata

S. Boopathi

Indie

27 lata

P. Raju
# 17 P. Raju

Indie

24 lata

Swapnil Raj  Dhaka

Indie

25 lata

Charles Anandraj Lourdusamy

Indie

30 lata · 5 ft 8 in

Soundrapandian Rajapandi

Indie

25 lata

Atakujący

Demir Avdic
# 10 D. Avdic

Serbia

31 lata

V. Nagappan

Indie

26 lata

R. Pandre
# 24 R. Pandre

Indie

26 lata

S Rajesh
# 43 S. Rajesh

Indie

29 lata

V. Velmurugan

Indie

20 lata

J. Dhas
# 20 J. Dhas

Indie

26 lata

V. Mathur
# 36 V. Mathur

Indie

23 lata

Monish Kumar Gajendran

Indie

20 lata

Ameerudeen Mohaideen

Indie

33 lata

Statsy

Chennai City FC Player Statistics

NazwaA
Bramkarze
K. Thaufiq 7309900300101
A. Lamba 1802200600100
Obrońcy
E. Škrijelj 72411741530201
S. Sampingiraj 1005121110300300
T. Akhand 7269901100110
S. Antony 1032202500000
K. Das 00000000000
V. Thomas 372020400000
J. Balakrishnan 66010551601000
P. Mariyadasan 3965502700100
A. Sahib 441010300000
Pomocnicy
V. Molerović 1088131121202200
U. Sankar 10141301000100
A. Harikrishna 3096513200000
L. Francis 3034402600000
L. Shanmugan 00000000000
S. Boopathi 1164141402001300
P. Raju 22563321000000
S. Dhaka 461101400000
C. Lourdusamy 74710822201310
S. Rajapandi 00000000000
Atakujący
D. Avdic 74411834422000
V. Nagappan 2967343410000
R. Pandre 3837432810100
S. Rajesh 77712935512000
V. Velmurugan 64810824331000
J. Dhas 70212845520000
V. Mathur 1172202800000
M. Gajendran 00000000000
A. Mohaideen 71010400000

Transfery

Chennai City FC Transfers

NazwaDataOdOpłata
Transfer do
S. Sampingiraj
02 stycznia 21
02 stycznia 21Hyderabad-
S. Dhaka
05 lutego 21
05 lutego 21Sudeva-
A. Lamba
14 stycznia 21
14 stycznia 21ATK MohunFree
Transfer z
K. Yusa
19 stycznia 21
19 stycznia 21Fukushima-
I. Hussain
17 maja 21
17 maja 21BalestierFree
J. Muzangu
01 lipca 21
01 lipca 21Black Stars-
S. Pasha
10 września 21
10 września 21ChennaiyinFree
B. Chhetri
01 stycznia 21
01 stycznia 21Real KashmirFree
P. Singh
28 czerwca 21
28 czerwca 21NEROCAFree

O Chennai City FC

Stadion  Nehru Stadium Coimbatore
Pojemność  30,000

Subskrypcja newslettera »

E-mail: Dlaczego warto się zarejestrować?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Aplikacja Live Soccer TV
Pobierz aplikację Live Soccer TV dla
iPhone i Android
Aplikacja Live Soccer TV dla iOSAplikacja Live Soccer TV na Androida