REKLAMA
Prikaži rezultate
Sortiraj po:
Jezik:
Bolivia U23

Bolivija U-23

Bolivija
Gledaj
Igrači
Statistika
Nisu pronađeni podaci.

Gde gledati Bolivija U-23

TV i striming pokrivenost po takmičenju

Bolivija U-23 učestvuje u sledećim takmičenjima: Prijateljska utakmica i Campeonato Paulista Serie B. TV prenos u United States je naveden ispod.

Prijateljska utakmica
Fox Sports, Telemundo, TelevisaUnivision, Turner, fuboTV, Futbol de Primera Radio, England App

Igrači

Bolivija U-23 - Odred

Golmani

Daniel Sandy
# 23 D. Sandy

Bolivija

23 godina · 169.8 kg · 6 ft 0 in

Bruno Poveda

Bolivija

21 godina · 169.8 kg · 5 ft 10 in

Carlos Adorno
# 12 C. Adorno

Bolivija

24 godina · 185.2 kg · 5 ft 11 in

Defanzivci

Jairo Quinteros

Bolivija

24 godina · 165.3 kg · 5 ft 10 in

Daniel Lino
# 22 D. Lino

Bolivija

23 godina · 154.3 kg · 6 ft 0 in

Leonardo Justiniano

Bolivija

23 godina · 156.5 kg · 6 ft 2 in

Eduardo Alvarez

Bolivija

22 godina · 183 kg · 6 ft 2 in

Daniel Medina Roman Diego

Bolivija

23 godina · 149.9 kg · 5 ft 7 in

Yomar Rocha
# 14 Y. Rocha

Bolivija

21 godina · 145.5 kg · 5 ft 9 in

Vezni igrači

Javier Uzeda
# 11 J. Uzeda

Bolivija

22 godina · 152.1 kg · 5 ft 8 in

Marco Salazar

Bolivija

20 godina · 147.7 kg · 5 ft 7 in

Jhon Velasquez

Bolivija

22 godina · 136.7 kg · 5 ft 3 in

Cesar Romero

Bolivija

23 godina · 183 kg · 6 ft 1 in

C. Sejas

Bolivija

21 godina · 143.3 kg · 5 ft 8 in

Pablo Vaca
# 13 P. Vaca

Bolivija

22 godina · 169.8 kg · 5 ft 11 in

Miguel Villarroel

Bolivija

22 godina · 134.5 kg · 5 ft 6 in

Jeyson Chura
# 19 J. Chura

Bolivija

23 godina · 167.6 kg · 5 ft 9 in

Gabriel Villamil

Bolivija

23 godina · 169.8 kg · 5 ft 11 in

Napadači

F. Nava
# 18 F. Nava

Bolivija

20 godina · 178.6 kg · 6 ft 0 in

D. Ribera
# 21 D. Ribera

Bolivija

20 godina · 172 kg · 6 ft 0 in

Leonidas Chavez Cruz Lucas

Bolivija

22 godina · 138.9 kg · 5 ft 5 in

Jose Briceno

Bolivija

23 godina · 176.4 kg · 5 ft 10 in

Denilson Duran

Bolivija

22 godina · 158.7 kg · 5 ft 7 in

Statistika

Bolivija U-23 Player Statistics

ImeA
Golmani
D. Sandy 00000400000
B. Poveda 1802200200000
C. Adorno 1802200200000
Defanzivci
J. Quinteros 3454401000100
D. Lino 1473211200000
L. Justiniano 901100300000
E. Alvarez 801101300000
D. Medina Roman Diego 3424401000000
Y. Rocha 953121300000
Vezni igrači
J. Uzeda 1524222200000
M. Salazar 1013121200200
J. Velasquez 813121300000
C. Romero 1802200100200
C. Sejas 151010201001
P. Vaca 2703300100000
M. Villarroel 2544312101000
J. Chura 1354131300100
G. Villamil 3604400010200
Napadači
F. Nava 1473121300000
D. Ribera 282020200000
L. Chavez Cruz Lucas 2604311111000
J. Briceno 3034404030000
D. Duran 2133212200100

Prijava na Novosti »

Email: Zašto se prijaviti?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikacija
Skinite Live Soccer TV aplikaciju za
iPhone i Android
Live Soccer TV Aplikacija za iOSLive Soccer TV Aplikacija za Android