REKLAMA
Prikaži rezultate
Sortiraj po:
Jezik:
Mirassol

Mirassol Futebol Clube

Brazil
Utakmice
Gledaj
Igrači
Statistika
Transfer
Info

Mirassol Futebol Clube Raspored, Rezultati Uživo, Uživo Prenosi

*Please note that we do not provide live streaming of Mirassol Futebol Clube directly. We publish Mirassol Futebol Clube TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Mirassol Futebol Clube matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Gde gledati Mirassol Futebol Clube

TV i striming pokrivenost po takmičenju

Mirassol Futebol Clube učestvuje u sledećim takmičenjima: Copa Libertadores, Brasileirao, Campeonato Paulista A1 i Kup Brazila. TV prenos u United States je naveden ispod.

Copa Libertadores
beIN Sports, TelevisaUnivision, Fanatiz, fuboTV
Brasileirao
Globosat, Fanatiz, TV Globo Internacional, YouTube

Igrači

Mirassol Futebol Clube - Odred

Golmani

Muralha Alex
# 23 M. Alex

Brazil

36 godina · 191.8 kg · 6 ft 2 in

Walter
# 22 Walter

Brazil

38 godina · 6 ft 2 in

Thomazella

Brazil

36 godina

Georgemy

Brazil

31 godina · 194 kg · 6 ft 5 in

Defanzivci

Elias
# 18 Elias

Brazil

27 godina · 158.7 kg · 5 ft 11 in

Victor Joao
# 34 V. Joao

Brazil

29 godina · 176.4 kg · 6 ft 2 in

Machado Willian

Brazil

29 godina · 198.4 kg · 6 ft 1 in

Formiga Igor
# 32 F. Igor

Brazil

27 godina · 169.8 kg · 5 ft 9 in

Oliveira Lucas

Brazil

30 godina · 180.8 kg · 6 ft 1 in

Knesowitsch Gabriel

Brazil

22 godina · 6 ft 0 in

Luis Victor
# 12 L. Victor

Brazil

33 godina · 167.6 kg · 5 ft 10 in

Borges Daniel
# 20 B. Daniel

Brazil

33 godina · 149.9 kg · 5 ft 8 in

Reinaldo

Brazil

37 godina · 174.2 kg · 5 ft 10 in

Vezni igrači

Japa
# 5 Japa

Brazil

22 godina · 6 ft 1 in

Denilson
# 27 Denilson

Brazil

25 godina

Moura Neto
# 25 M. Neto

Brazil

30 godina

Aldo Jose
# 21 A. Jose

Brazil

28 godina · 147.7 kg · 5 ft 8 in

Eduardo
# 33 Eduardo

Brazil

36 godina · 149.9 kg · 5 ft 9 in

Wallisson
# 80 Wallisson

Brazil

29 godina

Gustavo Cazonatti

Brazil

30 godina · 145.5 kg · 5 ft 10 in

Shaylon
# 7 Shaylon

Brazil

29 godina · 156.5 kg · 5 ft 10 in

Kim Chico
# 10 K. Chico

Brazil

35 godina · 152.1 kg · 5 ft 8 in

Napadači

Negueba
# 11 Negueba

Brazil

26 godina · 149.9 kg · 5 ft 2 in

Silva Gustavo

Brazil

29 godina · 138.9 kg · 5 ft 6 in

Alesson
# 77 Alesson

Brazil

27 godina · 163.1 kg · 5 ft 7 in

Carioca Edson
# 95 C. Edson

Brazil

29 godina · 5 ft 10 in

Santos Bruno
# 30 S. Bruno

Brazil

29 godina · 176.4 kg · 6 ft 0 in

Fernandinho

Brazil

29 godina · 154.3 kg · 5 ft 8 in

Luis Andre

Brazil

32 godina · 172 kg · 6 ft 0 in

Roberto Ze
# 99 R. Ze

Brazil

33 godina · 185.2 kg · 6 ft 0 in

Eduardo Carlos
# 96 E. Carlos

Brazil

29 godina

Statistika

Mirassol Futebol Clube Player Statistics

ImeA
Golmani
M. Alex 180220000
Walter 540660010
Thomazella
Georgemy
Defanzivci
Elias
V. Joao 5256601001
M. Willian 540660010
F. Igor 330440010
O. Lucas 4285501031
K. Gabriel 90110000
L. Victor 270330021
B. Daniel 237431000
Reinaldo 4235501100
Vezni igrači
Japa 60220010
Denilson 311743020
M. Neto
A. Jose 293440010
Eduardo 4136512000
Wallisson
G. Cazonatti
Shaylon 3426421000
K. Chico 143330010
Napadači
Negueba 157220000
S. Gustavo
Alesson 3407611330
C. Edson 340550100
S. Bruno 98220000
Fernandinho 106211000
L. Andre 297541010
R. Ze
E. Carlos

Transfer

Mirassol Futebol Clube Transfers

ImeDatumFormaNadoknada
Transfer U
R. Ze
10 септембар 2026
10 септембар 2026Sport RecifeTransfer
Georgemy
02 март 2026
02 март 2026CriciumaSlobodan igrač
Fernandinho
09 јул 2026
09 јул 2026CearaTransfer
S. Bruno
11 јул 2026
11 јул 2026LondrinaTransfer
G. Cazonatti
15 јул 2026
15 јул 2026Sporting CristalTransfer
S. Gustavo
20 јул 2026
20 јул 2026IwataSlobodan igrač
Elias
09 јул 2026
09 јул 2026Vila Nova FCPozajmica
K. Gabriel
09 јул 2026
09 јул 2026CuiabaPozajmica
Japa
08 јул 2026
08 јул 2026CruzeiroPozajmica
Wallisson
31 јул 2026
31 јул 2026CoritibaTransfer
F. Luiz
25 март 2026
25 март 2026Athletic ClubPovratak sa pozajmice
Santos Wesley
30 март 2026
30 март 2026NoroestePovratak sa pozajmice
Transfer Iz
S. Tiquinho
15 јул 2026
15 јул 2026SantosPovratak sa pozajmice
M. Lucas
30 јун 2026
30 јун 2026CearaTransfer
O. Luiz
11 фебруар 2026
11 фебруар 2026Ceara-
C. Igor
30 јун 2026
30 јун 2026Vila Nova FCPozajmica
G. Everton
22 јул 2026
22 јул 2026FC TokyoPovratak sa pozajmice
Rodrigues
10 јул 2026
10 јул 2026KalamataTransfer
A. Galeano
11 август 2026
11 август 2026RemoTransfer
R. Rodrigo
22 фебруар 2026
22 фебруар 2026CuiabaPozajmica
F. Nathan
16 јул 2026
16 јул 2026FortalezaTransfer
M. Renato
24 март 2026
24 март 2026CoritibaPozajmica
L. Yuri
29 јун 2026
29 јун 2026IwataSlobodan igrač

O Mirassol Futebol Clube

Osnovan  1925
Stadion  Estádio José Maria de Campos Maia
Kapacitet  14,534
Trener  Guanaes Rafael

Prijava na Novosti »

Email: Zašto se prijaviti?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikacija
Skinite Live Soccer TV aplikaciju za
iPhone i Android
Live Soccer TV Aplikacija za iOSLive Soccer TV Aplikacija za Android