REKLAMA
Prikaži rezultate
Sortiraj po:
Jezik:
C

C' Chartres Football II

Francuska
Igrači
Statistika
Info
Nisu pronađeni podaci.

Igrači

C' Chartres Football II - Odred

Golmani

K. Crépel

Francuska

33 godina

A. Caestecker

Francuska

27 godina

R. Amrani

Francuska

26 godina

P. Barry

Francuska

37 godina

M. Divanach

Francuska

23 godina

P. Cahart

Francuska

29 godina

M. Ronnay

Francuska

Defanzivci

T. Ivoula

Francuska

23 godina

A. Diaby

Francuska

C. Gary

Francuska

22 godina

M. Errami

Francuska

M. Quiévreux

Francuska

22 godina

C. Bekhit

Francuska

23 godina

I. Ngoma

Francuska

23 godina

M. Tesson

Francuska

T. Makusu

Francuska

25 godina

L. Frappas

Francuska

A. Gadio

Francuska

25 godina

B. Fofana

Francuska

25 godina

H. Depond

Francuska

25 godina · 5 ft 10 in

I. Traoré

Francuska

37 godina · 183 kg · 6 ft 2 in

N. Palbrois

Francuska

38 godina · 154.3 kg · 5 ft 6 in

A. Fofana

Francuska

37 godina · 152.1 kg · 6 ft 0 in

K. Tahie

Francuska

A. Gonzalez

Francuska

28 godina

S. Fofana

Francuska

29 godina

S. Lemarié

Francuska

28 godina

L. Ukaj

Francuska

21 godina

H. El Koubaiti

Francuska

25 godina

Vezni igrači

S. Codevelle

Francuska

A. Gerardin

Francuska

C. Bourgoin

Francuska

B. Fotso

Francuska

M. El Baroudi

Francuska

L. Liger

Francuska

23 godina

A. Makubama

Francuska

25 godina

C. Jeannesson

Francuska

24 godina

A. Kasmi

Francuska

Q. Mbila

Francuska

F. Kone

Obala Slonovače

23 godina

M. Haddadou

Francuska

29 godina

J. Aubry

Francuska

27 godina

Mohamed Lamine Soumah

Francuska

24 godina

Napadači

P. Picot

Francuska

35 godina · 167.6 kg · 5 ft 8 in

N. Lépine

Francuska

M. Traboulsi

Francuska

21 godina

L. Gagnon

Francuska

35 godina · 176.4 kg · 5 ft 10 in

E. Gonçalves

Francuska

26 godina

D. Gadio

Francuska

25 godina

M. Alves

Francuska

K. Kabamba

Francuska

21 godina · 5 ft 9 in

A. Diakhaby

Gvineja

30 godina

K. Luong

Francuska

28 godina

S. Noireau-Dauriat

Madagaskar

23 godina

T. Gaillot

Francuska

Matthieu Villette

Francuska

25 godina

Statistika

C' Chartres Football II Player Statistics

ImeA
Golmani
K. Crépel 180220000000
A. Caestecker 180220030000
R. Amrani 0000010000
P. Barry 720880000000
M. Divanach 360440010000
P. Cahart 810990020000
M. Ronnay 0000010000
Defanzivci
T. Ivoula 199625223430100
A. Diaby 374642120000
C. Gary 116404040000
M. Errami 4451064540200
M. Quiévreux 4021055450000
C. Bekhit 141817161210200
I. Ngoma 618972320300
M. Tesson 177514141000
T. Makusu 36101010000
L. Frappas 287431011000
A. Gadio 0000010000
B. Fofana 450550000000
H. Depond 162321220000
I. Traoré 201330000110
N. Palbrois 90110000000
A. Fofana 170220100000
K. Tahie 270330000100
A. Gonzalez 179421210201300
S. Fofana 7071082320100
S. Lemarié 180220000100
L. Ukaj 285532120100
H. El Koubaiti 436642121200
Vezni igrači
S. Codevelle 127312021000
A. Gerardin 508862420000
C. Bourgoin 197422120000
B. Fotso 40202020000
M. El Baroudi 0000020000
L. Liger 121718135350000
A. Makubama 479660200100
C. Jeannesson 43404140100
A. Kasmi 23101010100
Q. Mbila 40101010000
F. Kone 5581266560000
M. Haddadou 180220000000
J. Aubry 377642120000
Mohamed Lamine Soumah 120814140400400
Napadači
P. Picot 556770301000
N. Lépine 0000010000
M. Traboulsi 18101010000
L. Gagnon 90110000000
E. Gonçalves 107912120100100
D. Gadio 357541113000
M. Alves 326532020000
K. Kabamba 175422221000
A. Diakhaby 265330100000
K. Luong 129617152525100
S. Noireau-Dauriat 248431311000
T. Gaillot 346541110000
M. Villette 121714140309200

O C' Chartres Football II

Stadion  Stade James Delarue
Kapacitet  1,000

Prijava na Novosti »

Email: Zašto se prijaviti?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikacija
Skinite Live Soccer TV aplikaciju za
iPhone i Android
Live Soccer TV Aplikacija za iOSLive Soccer TV Aplikacija za Android