REKLAMA
Prikaži rezultate
Sortiraj po:
Jezik:
Udinese U20

Udinese Calcio U-20

Italija
Igrači
Statistika
Info
Nisu pronađeni podaci.

Igrači

Udinese Calcio U-20 - Odred

Golmani

L. Kristancig

Italija

18 godina

F. Mosca

Italija

19 godina · 6 ft 3 in

Marco Cassin

Italija

17 godina

Defanzivci

Matteo Palma

Nemačka

17 godina · 6 ft 4 in

L. Del Pino

Italija

17 godina

A. Busolini

Italija

17 godina

G. Olivo

Italija

19 godina

M. Dal Vì

Italija

17 godina

R. Owusu

Italija

19 godina

K. Shpuza

Albanija

18 godina

M. Marello

Italija

17 godina

F. Polvar

Italija

18 godina

C. De Paoli

Italija

17 godina · 5 ft 11 in

Vezni igrači

David Pejicic

Slovenija

17 godina · 145.5 kg · 5 ft 8 in

A. Ramku

Albanija

17 godina

M. Vettor

Italija

17 godina

D. Xhavara

Albanija

5 ft 9 in

W. El Bouradi

Italija

18 godina

L. Cella

Italija

19 godina

D. Lazzaro

Italija

19 godina

T. Landolfo

Italija

17 godina

M. Bozza

Italija

18 godina · 6 ft 2 in

M. De Crescenzo

Italija

20 godina

S. Demiroski

Makedonija

19 godina

M. Conti

Italija

18 godina

Napadači

S. Cosentino

Italija

17 godina

L. Bonin

Italija

19 godina

P. Carrillo

Italija

16 godina

G. Severino

Italija

18 godina

Giulio Vinciati

Italija

17 godina

Damian Pizarro

Čile

20 godina · 187.4 kg · 6 ft 1 in

Statistika

Udinese Calcio U-20 Player Statistics

ImeA
Golmani
L. Kristancig 720880010000
F. Mosca 306440300000
M. Cassin 171019190010020
Defanzivci
M. Palma 728990300000
L. Del Pino 1530241951331050
A. Busolini 98019910220060
G. Olivo 2187292631010030
M. Dal Vì 7791385110020
R. Owusu 25511110020010
K. Shpuza 83519109820040
M. Marello 268232302100020
F. Polvar 424844332020
C. De Paoli 395541000020
Vezni igrači
D. Pejicic 1685222111005050
A. Ramku 31202000000
M. Vettor 47404000000
D. Xhavara 6241477520010
W. El Bouradi 1687281991124110
L. Cella 53121219130010
D. Lazzaro 222529263800050
T. Landolfo 8361688420030
M. Bozza 237229272500060
M. De Crescenzo 1445211651000000
S. Demiroski 97019109801030
M. Conti 2253332671622090
Napadači
S. Cosentino 1034261115942020
L. Bonin 2567333122307010
P. Carrillo 8101000000
G. Severino 62606020000
G. Vinciati 100323914633010
D. Pizarro 251440300000

O Udinese Calcio U-20

Trener  I. Bubnjić

Prijava na Novosti »

Email: Zašto se prijaviti?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikacija
Skinite Live Soccer TV aplikaciju za
iPhone i Android
Live Soccer TV Aplikacija za iOSLive Soccer TV Aplikacija za Android