REKLAMA
Prikaži rezultate
Sortiraj po:
Jezik:
Peru U20

Peru U-20

Peru
Utakmice
Gledaj
Igrači
Statistika
Info

Utakmice

Peru U-20 Raspored, Rezultati Uživo, Uživo Prenosi

*Please note that we do not provide live streaming of Peru U-20 directly. We publish Peru U-20 TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Peru U-20 matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Gde gledati Peru U-20

TV i striming pokrivenost po takmičenju

Peru U-20 učestvuje u sledećim takmičenjima: Prijateljska utakmica i Južnoamerički šampionat do 20 godina. TV prenos u United States je naveden ispod.

Prijateljska utakmica
Fox Sports, Telemundo, TelevisaUnivision, Turner, fuboTV, Futbol de Primera Radio, England App

Igrači

Peru U-20 - Odred

Golmani

P. Doneda
# 21 P. Doneda

Peru

17 godina

W. Falcón

Peru

20 godina · 174.2 kg · 5 ft 11 in

J. Rodríguez

Peru

19 godina · 174.2 kg · 5 ft 10 in

Defanzivci

Anderson Villacorta

Peru

19 godina · 172 kg · 5 ft 9 in

M. Arakaki

Peru

16 godina · 152.1 kg · 5 ft 10 in

Fabrizio Lora
# 18 F. Lora

Peru

19 godina · 167.6 kg · 5 ft 10 in

J. Astudillo

Peru

19 godina · 5 ft 8 in

B. Arias

Peru

18 godina · 183 kg · 6 ft 3 in

J. García

Peru

17 godina · 156.5 kg · 5 ft 10 in

Axel Cabellos

Peru

18 godina · 138.9 kg · 5 ft 6 in

Nicolas Amasifuen

Peru

19 godina · 185.2 kg · 6 ft 1 in

Jesus Posito Olazabal Alejandro

Peru

19 godina · 176.4 kg · 5 ft 11 in

Vezni igrači

E. Cruz
# 16 E. Cruz

Peru

19 godina · 172 kg · 5 ft 10 in

S. Cornejo

Peru

19 godina · 149.9 kg · 5 ft 3 in

H. Ruiz
# 13 H. Ruiz

Peru

19 godina · 158.7 kg · 5 ft 7 in

Ian Wisdom

Peru

19 godina · 134.5 kg · 5 ft 6 in

S. Sánchez

Peru

19 godina · 141.1 kg · 5 ft 6 in

Alvaro Rojas

Peru

20 godina · 160.9 kg · 5 ft 7 in

Napadači

B. Soyer
# 20 B. Soyer

Peru

18 godina · 149.9 kg · 5 ft 7 in

R. Dioses
# 19 R. Dioses

Peru

20 godina · 160.9 kg · 5 ft 10 in

Victor Guzman

Peru

19 godina · 185.2 kg · 6 ft 3 in

Maxloren Castro
# 11 M. Castro

Peru

17 godina · 141.1 kg · 5 ft 6 in

Pablo Goicochea Del Carpio Juan

Peru

20 godina · 172 kg · 6 ft 0 in

Statistika

Peru U-20 Player Statistics

ImeA
Golmani
P. Doneda 901100300000
W. Falcón 1802200200000
J. Rodríguez 901100301100
Defanzivci
A. Villacorta 2693300000101
M. Arakaki 352020400000
F. Lora 641010400000
J. Astudillo 812202200000
B. Arias 2994310100100
J. García 912110300000
A. Cabellos 221010400000
N. Amasifuen 2954402000100
J. Posito Olazabal Alejandro 3384401000100
Vezni igrači
E. Cruz 2754403000100
S. Cornejo 21010400000
H. Ruiz 261101300000
I. Wisdom 3384401000000
S. Sánchez 793121300000
A. Rojas 3544401000100
Napadači
B. Soyer 2194131310100
R. Dioses 633030400000
V. Guzman 2614220200100
M. Castro 2023212200000
P. Goicochea Del Carpio Juan 2864403020000

O Peru U-20

Osnovan  1922
Stadion  Estadio Nacional de Lima
Kapacitet  45,574
Trener  J. del Solar

Prijava na Novosti »

Email: Zašto se prijaviti?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikacija
Skinite Live Soccer TV aplikaciju za
iPhone i Android
Live Soccer TV Aplikacija za iOSLive Soccer TV Aplikacija za Android