REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
Barracas Central

CA Barracas Central

Arjantin
Maçlar
İzle
Oyuncular
İstatistikler
Transferler
Hakkında

CA Barracas Central Fikstür, Sonuçlar, Canlı Skorlar, Canlı Yayınlar

*Please note that we do not provide live streaming of CA Barracas Central directly. We publish CA Barracas Central TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch CA Barracas Central matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Nereden izlenir CA Barracas Central

Turnuvaya göre TV ve yayın platformu kapsamı

CA Barracas Central şu organizasyonlarda mücadele ediyor: Copa Sudamericana, Primera División ve Copa Argentina. United States yayın bilgileri aşağıda listelenmiştir.

Copa Sudamericana
beIN Sports, TelevisaUnivision, Fanatiz, fuboTV
Primera División
Fanatiz, fuboTV, TyC Sports Internacional USA, AFA Play
Copa Argentina
Fanatiz

Oyuncular

CA Barracas Central - Kadro

Kaleciler

Juan Espinola

Paraguay

31 yıl · 220.5 lb · 6 ft 1 in

Marcelo Mino
# 30 M. Mino

Arjantin

29 yıl · 158.7 lb · 6 ft 1 in

Defans

Fernando Tobio
# 32 F. Tobio

Arjantin

37 yıl · 187.4 lb · 6 ft 2 in

Damian Martinez

Arjantin

36 yıl · 143.3 lb · 5 ft 9 in

Kevin Jappert

Arjantin

22 yıl

Rafael Barrios

Arjantin

33 yıl · 167.6 lb · 5 ft 10 in

Nicolas Rak Barragan Yonatthan

Uruguay

33 yıl · 160.9 lb · 6 ft 2 in

Gaston Campi
# 37 G. Campi

Arjantin

35 yıl · 194 lb · 6 ft 3 in

Nicolas Capraro

Arjantin

28 yıl · 165.3 lb · 6 ft 0 in

Elias Pereyra

Arjantin

27 yıl · 149.9 lb · 5 ft 7 in

Nicolas Demartini

Arjantin

26 yıl

Orta Saha

Tomas Lavezzi

Arjantin

21 yıl

Enzo Taborda

Arjantin

21 yıl

Manuel Duarte
# 18 M. Duarte

Arjantin

25 yıl · 156.5 lb · 5 ft 7 in

Tomas Porra

Arjantin

22 yıl · 158.7 lb · 5 ft 8 in

Maximiliano Puig
# 79 M. Puig

Arjantin

26 yıl · 167.6 lb · 5 ft 7 in

Ivan Tapia
# 10 I. Tapia

Arjantin

27 yıl · 160.9 lb · 5 ft 9 in

Esteban Rolon
# 35 E. Rolon

Arjantin

31 yıl · 154.3 lb · 5 ft 8 in

Gonzalo Maroni
# 33 G. Maroni

Arjantin

27 yıl · 154.3 lb · 5 ft 8 in

Dardo Miloc

Arjantin

36 yıl · 5 ft 9 in

Rodrigo Bogarin

Paraguay

29 yıl · 174.2 lb · 5 ft 10 in

Yeison Gordillo

Kolombiya

34 yıl · 160.9 lb · 5 ft 9 in

Carlos Arce
# 19 C. Arce

Arjantin

36 yıl · 158.7 lb · 5 ft 6 in

Forvetler

Lucas Gamba
# 21 L. Gamba

Arjantin

39 yıl · 143.3 lb · 5 ft 4 in

Norberto Briasco

Ermenistan

30 yıl · 180.8 lb · 5 ft 10 in

Alexander Guaraz Ivan

Arjantin

21 yıl

Gandin Valentino

Arjantin

19 yıl

Gonzalo Morales

Arjantin

23 yıl · 5 ft 10 in

Jhonatan Candia
# 20 J. Candia

Uruguay

31 yıl · 138.9 lb · 5 ft 7 in

Nicolas Orsini
# 34 N. Orsini

Arjantin

32 yıl · 176.4 lb · 6 ft 1 in

Rodrigo Insua

Arjantin

28 yıl

Juan Barbieri

Arjantin

30 yıl

Wilfredo Rivera
# 23 W. Rivera

Porto Riko

23 yıl · 147.7 lb · 5 ft 6 in

Facundo Bruera
# 77 F. Bruera

Arjantin

28 yıl · 202.8 lb · 6 ft 4 in

İstatistikler

CA Barracas Central Player Statistics

İsimA
Kaleciler
J. Espinola 460660000
M. Mino 116013130010
Defans
F. Tobio 1252141402000
D. Martinez 58111831010
K. Jappert 713111011100
R. Barrios 53311101000
N. Rak Barragan Yonatthan 369642000
G. Campi 541770020
N. Capraro 100113121020
E. Pereyra 165220000
N. Demartini 1080121201130
Orta Saha
Tomas Lavezzi 18101000
E. Taborda 260743000
M. Duarte 59303000
T. Porra 134717161340
M. Puig 21202000
I. Tapia 1361181801100
E. Rolon 18101000
G. Maroni 42911741030
D. Miloc 116617152040
R. Bogarin 229642010
Y. Gordillo
C. Arce
Forvetler
L. Gamba 1175321000
N. Briasco 609121023020
A. Guaraz Ivan 4531073020
G. Valentino
G. Morales 56711921010
J. Candia 800151231020
N. Orsini 87110000
R. Insua 1460181713130
J. Barbieri
W. Rivera
F. Bruera 1000171431150

Transferler

CA Barracas Central Transfers

İsimTarihBaşlangıç tarihiBonservis bedeli
Gelen transferler
L. Gamba
20 Ocak 2026
20 Ocak 2026Union de Santa FeBonservisi elinde
D. Martinez
17 Şubat 2026
17 Şubat 2026Atl. TucumanBonservisi elinde
Y. Gordillo
28 Ocak 2026
28 Ocak 2026Dep. CaliBonservisi elinde
J. Espinola
21 Ocak 2026
21 Ocak 2026Newells Old BoysKiralık gönderildi
N. Orsini
30 Temmuz 2026
30 Temmuz 2026Boca JuniorsBonservisi elinde
G. Campi
20 Ocak 2026
20 Ocak 2026Barcelona SCBonservisi elinde
R. Bogarin
20 Ocak 2026
20 Ocak 2026Defensa y JusticiaBonservisi elinde
G. Maroni
25 Ocak 2026
25 Ocak 2026Boca JuniorsKiralık gönderildi
E. Rolon
04 Ağustos 2026
04 Ağustos 2026AldosiviBonservisi elinde
E. Pereyra
13 Temmuz 2026
13 Temmuz 2026Defensa y JusticiaBonservisi elinde
J. Barbieri
12 Temmuz 2026
12 Temmuz 2026Deportivo ArmenioKiralık gönderildi
E. Taborda
21 Ocak 2026
21 Ocak 2026IndependienteKiralık gönderildi
Giden transferler
F. Mater
28 Ocak 2026
28 Ocak 2026U. De ConcepcionKiralık gönderildi
F. Kruger
30 Aralık 2025
30 Aralık 2025TemperleyKiradan dönüş
S. Rosane
12 Ocak 2026
12 Ocak 2026Estudiantes Rio CuartoBonservisi elinde
M. Duarte
30 Aralık 2025
30 Aralık 2025Defensa y JusticiaKiradan dönüş
I. Tapia
30 Aralık 2025
30 Aralık 2025BelgranoKiradan dönüş
B. Garcia
31 Aralık 2025
31 Aralık 2025Chaco For EverKiralık gönderildi
J. Ruiz
30 Aralık 2025
30 Aralık 2025IndependienteKiradan dönüş
T. Perugini
30 Aralık 2025
30 Aralık 2025San LorenzoKiradan dönüş
D. Pavia
30 Aralık 2025
30 Aralık 2025Barracas Central 2-
F. Pianovi
31 Ocak 2026
31 Ocak 2026Independiente ChivilcoyBonservisi elinde
T. Bernal
30 Aralık 2025
30 Aralık 2025El PorvenirBonservisi elinde

CA Barracas Central Hakkında

Kuruluş  1904
Stadyum  Estadio Claudio Fabián Tapia
Kapasite  4,400
Antrenör  Damian Ayude

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması