REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
Mattersburg

SV Mattersburg

Avusturya
Oyuncular
İstatistikler
Transferler
Hakkında
Veri bulunamadı.

Oyuncular

SV Mattersburg - Kadro

Kaleciler

Manuel Salaba
# 22 M. Salaba

Avusturya

20 yıl · 6 ft 2 in

Bernhard Unger
# 28 B. Unger

Avusturya

21 yıl · 174.2 lb · 6 ft 2 in

Defans

Fabian Wohlmuth

Avusturya

18 yıl · 172 lb · 6 ft 2 in

Florian Hart
# 12 F. Hart

Avusturya

30 yıl · 158.7 lb · 5 ft 10 in

A. Höller

Avusturya

31 yıl · 180.8 lb · 6 ft 3 in

Thorsten Mahrer
# 31 T. Mahrer

Avusturya

30 yıl · 178.6 lb · 6 ft 3 in

Michael Steinwender

Avusturya

20 yıl · 169.8 lb · 6 ft 2 in

Lukas Rath
# 18 L. Rath

Avusturya

28 yıl · 176.4 lb · 6 ft 0 in

David Nemeth

Avusturya

19 yıl · 196.2 lb · 6 ft 3 in

M. Majnovics

Macaristan

19 yıl · 158.7 lb · 5 ft 10 in

M. Lercher

Avusturya

24 yıl · 152.1 lb · 5 ft 9 in

Nedeljko Malic

Bosna Hersek

32 yıl · 187.4 lb · 6 ft 3 in

Orta Saha

Julius Ertlthaler

Avusturya

23 yıl · 154.3 lb · 5 ft 6 in

N. Pichler

Avusturya

22 yıl · 5 ft 8 in

L. Pichler

Avusturya

22 yıl

Christoph Halper
# 14 C. Halper

Avusturya

22 yıl · 147.7 lb · 5 ft 10 in

F. Miesenböck

Avusturya

27 yıl · 143.3 lb · 5 ft 8 in

Andreas Kuen
# 30 A. Kuen

Avusturya

25 yıl · 163.1 lb · 5 ft 8 in

P. Erhardt

Avusturya

26 yıl · 152.1 lb · 6 ft 0 in

Alejandro Velasco Fariñas
# 10 Jano

İspanya

33 yıl · 172 lb · 6 ft 2 in

Forvetler

S. Schimandl

Avusturya

21 yıl · 167.6 lb · 6 ft 0 in

M. Pusic
# 19 M. Pusic

Avusturya

32 yıl · 176.4 lb · 6 ft 0 in

Patrick Bürger

Avusturya

33 yıl · 187.4 lb · 6 ft 1 in

Andreas Gruber
# 11 A. Gruber

Avusturya

25 yıl · 154.3 lb · 5 ft 8 in

Victor Olatunji

Nijerya

20 yıl · 187.4 lb · 6 ft 2 in

Filip Borsos
# 26 F. Borsos

Macaristan

20 yıl · 6 ft 0 in

İstatistikler

SV Mattersburg Player Statistics

İsimA
Kaleciler
M. Salaba 00000000000
B. Unger 901100200000
Defans
F. Wohlmuth 00000100000
F. Hart 916131125310200
A. Höller 1397211566812400
T. Mahrer 2442282710113800
M. Steinwender 11541301000000
L. Rath 17572219311000200
D. Nemeth 1052121201300100
M. Majnovics 913121300000
M. Lercher 1723242049910300
N. Malic 1196151413910400
Orta Saha
J. Ertlthaler 27853211100100
N. Pichler 1695141800100
L. Pichler 1152110400000
C. Halper 131824177141112300
F. Miesenböck 903169751510600
A. Kuen 2181282536449400
P. Erhardt 2620303007000600
Jano 2123272251530300
Forvetler
S. Schimandl 39795451410100
M. Pusic 1204201379950100
P. Bürger 1053261115111943200
A. Gruber 15672018252121900
V. Olatunji 00000000000
F. Borsos 632111100000

Transferler

SV Mattersburg Transfers

İsimTarihBaşlangıç tarihiBonservis bedeli
Gelen transferler
V. Olatunji
01 Ağustos 20
01 Ağustos 20Podbrezová-
Giden transferler
P. Salomon
04 Ağustos 20
04 Ağustos 20AtromitosFree
M. Kuster
23 Temmuz 20
23 Temmuz 20KarlsruheFree
T. Casali
27 Temmuz 20
27 Temmuz 20AltachFree
M. Kvasina
01 Temmuz 20
01 Temmuz 20Oostende-
R. Behounek
06 Şubat 20
06 Şubat 20Wacker-

SV Mattersburg Hakkında

Kuruluş  1922
Stadyum  Pappelstadion
Kapasite  15,100
Antrenör  F. Ponweiser

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması