REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
Chapadinha

Chapadinha FC

Brezilya
Oyuncular
İstatistikler
Transferler
Hakkında
Veri bulunamadı.

Oyuncular

Chapadinha FC - Kadro

Kaleciler

Gustavo Henrique

Brezilya

35 yıl

Tiago Saraiva

Brezilya

32 yıl

Rian

Brezilya

22 yıl

Vittor

Brezilya

22 yıl

Jackson

Brezilya

22 yıl

Defans

Arthur Vitor

Brezilya

25 yıl · 176.4 lb · 6 ft 2 in

Jadson

Brezilya

33 yıl

David

Brezilya

23 yıl

José Ribamar

Brezilya

32 yıl

Francisco

Brezilya

23 yıl

Guilherme Maranhão

Brezilya

23 yıl

Luís Ricardo

Brezilya

21 yıl

Railson Penalva

Brezilya

30 yıl

Patrick Bruno

Brezilya

31 yıl · 174.2 lb · 6 ft 1 in

Jackson Rocha

Brezilya

27 yıl

Apolo

Brezilya

23 yıl

Renato Félix

Brezilya

36 yıl

Ricardo Vinicius

Brezilya

27 yıl

Orta Saha

Kleydson

Brezilya

21 yıl

Klayton

Brezilya

40 yıl · 138.9 lb · 5 ft 5 in

Edilson

Brezilya

28 yıl

Jô

Brezilya

31 yıl

Miller

Brezilya

28 yıl

Victor Lima

Brezilya

32 yıl

Jojô

Brezilya

24 yıl

João

Brezilya

28 yıl

Carlos Gabriel

Brezilya

23 yıl

Lucas Alves

Brezilya

30 yıl · 136.7 lb · 5 ft 8 in

Lucas Matos

Brezilya

25 yıl

Marcos Vinicius

Brezilya

25 yıl

Matheus Alves

Brezilya

28 yıl

Victor

Brezilya

24 yıl

Felipe Alves

Brezilya

26 yıl

Bruno Europa

Brezilya

26 yıl

Forvetler

Souzinha

Brezilya

26 yıl

Diogo Cutrim

Brezilya

39 yıl

Joarlyson

Brezilya

25 yıl

Edielton

Brezilya

26 yıl

Ronaldo

Brezilya

29 yıl

Marcos Juliao

Brezilya

36 yıl

Kayllon

Brezilya

26 yıl

Davi Carneiro

Brezilya

24 yıl

Romeu Silva

Brezilya

29 yıl

Shin Dong-Hyeon

Kore Cumhuriyeti

28 yıl

İstatistikler

Chapadinha FC Player Statistics

İsimA
Kaleciler
Gustavo Henrique 450550000000
Tiago Saraiva 136220110000
Rian 0000040000
Vittor 584761060000
Jackson 0000060000
Defans
Arthur Vitor 0000020000
Jadson 174330310000
David 180220020000
José Ribamar 82312130000
Francisco 113312140000
Guilherme Maranhão 13101040000
Luís Ricardo 50303050000
Railson Penalva 86810100300000
Patrick Bruno 99211080000
Jackson Rocha 425853360000
Apolo 211330200000
Renato Félix 586871230000
Ricardo Vinicius 7221073330000
Orta Saha
Kleydson 0000030000
Klayton 90010100000000
Edilson 0000020000
Jô 5641266772000
Miller 48202150000
Victor Lima 0000010000
Jojô 63211120000
João 44101020000
Carlos Gabriel 44101030000
Lucas Alves 60303070000
Lucas Matos 308440240000
Marcos Vinicius 439752540000
Matheus Alves 7491082040000
Victor 0000020000
Felipe Alves 203422140000
Bruno Europa 586770101000
Forvetler
Souzinha 159422340000
Diogo Cutrim 469752321000
Joarlyson 469862320000
Edielton 319440200000
Ronaldo 383954461000
Marcos Juliao 276642323000
Kayllon 116404080000
Davi Carneiro 121413180000
Romeu Silva 0000020000
Shin Dong-Hyeon 0000020000

Transferler

Chapadinha FC Transfers

İsimTarihBaşlangıç tarihiBonservis bedeli
Gelen transferler
Klayton
01 Ocak 24
01 Ocak 24InterportoFree
Diogo Cutrim
01 Ocak 24
01 Ocak 24CordinoFree
Felipe Alves
05 Şubat 24
05 Şubat 24São José MA-
Giden transferler
Andinho Ribeiro
01 Ocak 24
01 Ocak 24CampinenseFree
Neto Maranhão
01 Ocak 24
01 Ocak 24TuntumFree
Barrada
09 Temmuz 24
09 Temmuz 24Moto Club MAFree
Cleiton
01 Mayıs 24
01 Mayıs 24Moto Club MAFree

Chapadinha FC Hakkında

Kuruluş  1999
Antrenör  Marquinhos Fumê

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması