REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
La Serena

CD La Serena

Şili
Maçlar
Oyuncular
İstatistikler
Transferler
Hakkında
*Please note that we do not provide live streaming of CD La Serena directly. We publish CD La Serena TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch CD La Serena matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Oyuncular

CD La Serena - Kadro

Kaleciler

Alexis Sanhueza Mora Eryin

Şili

30 yıl

Federico Lanzillotta

Arjantin

33 yıl · 176.4 lb · 6 ft 0 in

Ignacio Saez
# 38 I. Saez

Şili

21 yıl

Jose Tapia
# 31 J. Tapia

Şili

24 yıl

Defans

Rafael Delgado

Arjantin

36 yıl · 172 lb · 5 ft 8 in

Bastian Alarcon Ancapi Lucas

Şili

26 yıl

Yahir Salazar

Şili

21 yıl

Matias Perez

Şili

21 yıl · 176.4 lb · 6 ft 3 in

Fernando Dinamarca

Şili

22 yıl

Matias Pinto
# 29 M. Pinto

Şili

22 yıl · 147.7 lb · 5 ft 8 in

Ian Rasso
# 34 I. Rasso

Arjantin

26 yıl · 163.1 lb · 5 ft 11 in

Bruno Gutierrez

Şili

24 yıl · 149.9 lb · 6 ft 0 in

Joaquin Gutierrez

Şili

24 yıl · 154.3 lb · 5 ft 7 in

Andres Zanini

Arjantin

29 yıl

Orta Saha

Felipe Chamorro

Şili

25 yıl · 187.4 lb · 6 ft 1 in

Nicolas Marin Vega Matias

Şili

26 yıl · 156.5 lb · 5 ft 6 in

Francis Mac Allister

Arjantin

30 yıl · 156.5 lb · 5 ft 9 in

Daniel Cordero

Şili

19 yıl

Cristobal Sepulveda

Şili

18 yıl

Gonzalo Escalante

Arjantin

33 yıl · 167.6 lb · 5 ft 11 in

Milovan Velasquez

Şili

19 yıl

Sebastian Diaz
# 6 S. Diaz

Şili

30 yıl

Forvetler

Bastian Contreras

Şili

20 yıl

Fabricio Diaz
# 24 F. Diaz

Arjantin

20 yıl

Alexander Oroz
# 7 A. Oroz

Şili

23 yıl · 136.7 lb · 5 ft 7 in

Jeisson Vargas
# 10 J. Vargas

Şili

29 yıl · 149.9 lb · 5 ft 6 in

Marcelo Stefanelli Nicolas

Arjantin

31 yıl · 158.7 lb · 5 ft 5 in

Angelo Henriquez

Şili

32 yıl · 156.5 lb · 5 ft 10 in

Diego Rubio
# 11 D. Rubio

Şili

33 yıl · 169.8 lb · 5 ft 10 in

İstatistikler

CD La Serena Player Statistics

İsimA
Kaleciler
A. Sanhueza Mora Eryin
F. Lanzillotta 111413130030
I. Saez
J. Tapia
Defans
R. Delgado 130917152030
B. Alarcon Ancapi Lucas
Y. Salazar
M. Perez 60220000
F. Dinamarca 549981030
M. Pinto 2249361100
I. Rasso 450550010
B. Gutierrez 1427181711150
J. Gutierrez 85116106020
A. Zanini 546871020
Orta Saha
F. Chamorro 1324181715180
N. Marin Vega Matias 797161153040
F. Mac Allister 132216151061
D. Cordero 36101000
Cristobal Sepulveda
G. Escalante 1440171702150
M. Velasquez 50431000
S. Diaz
Forvetler
B. Contreras 135523000
F. Diaz
A. Oroz 63211000
J. Vargas 1624191904700
M. Stefanelli Nicolas 3059631000
A. Henriquez 45510822100
D. Rubio 1109171433330

Transferler

CD La Serena Transfers

İsimTarihBaşlangıç tarihiBonservis bedeli
Gelen transferler
R. Delgado
28 Ocak 2026
28 Ocak 2026Defensa y JusticiaBonservisi elinde
D. Rubio
28 Ocak 2026
28 Ocak 2026Austin FCBonservisi elinde
F. Lanzillotta
14 Ocak 2026
14 Ocak 2026Argentinos JrsBonservisi elinde
M. Stefanelli Nicolas
19 Şubat 2026
19 Şubat 2026Defensa y JusticiaBonservisi elinde
F. Mac Allister
02 Şubat 2026
02 Şubat 2026Argentinos JrsBonservisi elinde
N. Marin Vega Matias
12 Ocak 2026
12 Ocak 2026BelgranoKiralık gönderildi
B. Gutierrez
23 Ocak 2026
23 Ocak 2026Colo ColoKiralık gönderildi
I. Rasso
22 Temmuz 2026
22 Temmuz 2026QuilmesTransfer
M. Perez
12 Ağustos 2026
12 Ağustos 2026LecceKiralık gönderildi
I. Saez
12 Temmuz 2026
12 Temmuz 2026U. De ChileKiralık gönderildi
Y. Salazar
07 Ocak 2026
07 Ocak 2026U. De ChileKiralık gönderildi
M. Velasquez
11 Ocak 2026
11 Ocak 2026Colo ColoKiralık gönderildi
Giden transferler
J. Fuentes
30 Aralık 2025
30 Aralık 2025CobresalBonservisi elinde
M. Rivera
30 Aralık 2025
30 Aralık 2025NublenseBonservisi elinde
N. Ferreyra
06 Ocak 2026
06 Ocak 2026San Martin T.Bonservisi elinde
A. Jara Gonzalez Gonzalo
30 Aralık 2025
30 Aralık 2025San FelipeKiradan dönüş
J. Fernandez
27 Ocak 2026
27 Ocak 2026MaldonadoBonservisi elinde
B. Mendoza
30 Aralık 2025
30 Aralık 2025Tepatitlan de MorelosTransfer
J. Rojas
30 Aralık 2025
30 Aralık 2025Colo ColoKiradan dönüş
E. Moreira
30 Aralık 2025
30 Aralık 2025O'HigginsKiradan dönüş
M. Cortes
31 Ocak 2026
31 Ocak 2026RangersKiralık gönderildi
J. Ortiz
30 Aralık 2025
30 Aralık 2025U. CatolicaKiradan dönüş
R. Dubó
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026Provincial OvalleBonservisi elinde
L. Carreno
30 Aralık 2025
30 Aralık 2025Provincial OvalleTransfer
F. Mardones
30 Aralık 2025
30 Aralık 2025Mardones FelipeBonservisi elinde
M. Villarroel
30 Aralık 2025
30 Aralık 2025S. WanderersBonservisi elinde
K. Jhonatan
30 Aralık 2025
30 Aralık 2025Pouso AlegreTransfer

CD La Serena Hakkında

Kuruluş  1955
Stadyum  Estadio La Portada de La Serena
Kapasite  18,500
Antrenör  Francisco Bozan

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması