REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
Jiangsu Suning

Jiangsu Suning FC

Çin
İzle
Oyuncular
İstatistikler
Transferler
Hakkında
Veri bulunamadı.

Nereden izlenir Jiangsu Suning FC

Turnuvaya göre TV ve yayın platformu kapsamı

Jiangsu Suning FC şu organizasyonlarda mücadele ediyor: AFC Champions League Elite. United States yayın bilgileri aşağıda listelenmiştir.

Oyuncular

Jiangsu Suning FC - Kadro

Kaleciler

Zihao Huang
# 35 Z. Huang

Çin

19 yıl · 187.4 lb · 6 ft 3 in

Yan Zhang
# 19 Y. Zhang

Çin

24 yıl · 191.8 lb · 6 ft 2 in

Yuxi Qi
# 42 Y. Qi

Çin

20 yıl · 178.6 lb · 6 ft 2 in

Defans

Ye Chongqiu

Çin

28 yıl · 176.4 lb · 5 ft 11 in

Zou Li
# 39 Zou Li

Çin

Cheng Zhang

Çin

31 yıl · 158.7 lb · 5 ft 10 in

Yinong Tian
# 3 Y. Tian

Çin

30 yıl · 165.3 lb · 5 ft 11 in

Orta Saha

Lingfeng Zhang
# 18 L. Zhang

Çin

24 yıl · 152.1 lb · 5 ft 9 in

Jiawei Li
# 41 Li Jiawei

Çin

20 yıl · 156.5 lb · 5 ft 10 in

Xiang Ji
# 24 X. Ji

Çin

31 yıl · 183 lb · 6 ft 0 in

Ni Yin

Çin

22 yıl · 132.3 lb · 5 ft 6 in

Zhiwei Xie
# 38 Z. Xie

Çin

23 yıl · 156.5 lb · 5 ft 10 in

Jiahao Zhu

Çin

M. Wakaso
# 33 M. Wakaso

Gana

30 yıl · 145.5 lb · 5 ft 7 in

Hu Shuming

Çin

160.9 lb · 6 ft 0 in

Forvetler

Zichang Huang
# 32 Z. Huang

Çin

24 yıl · 147.7 lb · 5 ft 8 in

Boyuan Feng
# 8 B. Feng

Çin

26 yıl · 187.4 lb · 6 ft 3 in

İstatistikler

Jiangsu Suning FC Player Statistics

İsimA
Kaleciler
Z. Huang 00000500000
Y. Zhang 18022001600100
Y. Qi 00000600000
Defans
Ye Chongqiu 00000700000
Zou Li 00000000000
Zhang Cheng 36174341100100
Y. Tian 7441961331402200
Orta Saha
L. Zhang 2720202000000
Li Jiawei 00000600000
X. Ji 1342181445502100
Ni Yin 00000000000
Z. Xie 810101700000
Zhu Jiahao 00000200000
M. Wakaso 13171816212301300
Hu Shuming 00000000000
Forvetler
Z. Huang 23283531700000
B. Feng 510101700000

Transferler

Jiangsu Suning FC Transfers

İsimTarihBaşlangıç tarihiBonservis bedeli
Gelen transferler
Ni Yin
01 Ocak 21
01 Ocak 21Taizhou Yuanda-
Giden transferler
Miranda
17 Mart 21
17 Mart 21São PauloFree
Éder
26 Mart 21
26 Mart 21São PauloFree
Yang Boyu
27 Şubat 21
27 Şubat 21Wuhan FCFree
I. Santini
13 Şubat 21
13 Şubat 21Osijek-
X. Wu
11 Mart 21
11 Mart 21ShenhuaFree
Gu Chao
15 Mart 21
15 Mart 21ProfessionalFree
P. Xie
05 Nisan 21
05 Nisan 21Cangzhou LionsFree
J. Luo
06 Nisan 21
06 Nisan 21Cangzhou LionsFree
A. Li
14 Mart 21
14 Mart 21Shanghai PortFree
X. Zhang
07 Nisan 21
07 Nisan 21Three TownsFree
T. Gao
16 Şubat 21
16 Şubat 21Guoan-
X. Xie
01 Nisan 21
01 Nisan 21Nantong ZhiyunFree
A. Abdugheni
01 Nisan 21
01 Nisan 21Cangzhou LionsFree
D. Gao
01 Nisan 21
01 Nisan 21Nantong ZhiyunFree

Jiangsu Suning FC Hakkında

Kuruluş  1994
Stadyum  Nanjing Olympic Sports Center
Kapasite  65,769
Antrenör  C. Olăroiu

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması