REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
Macará

CSD Macará

Ekvador
Maçlar
İzle
Oyuncular
İstatistikler
Transferler
Hakkında
*Please note that we do not provide live streaming of CSD Macará directly. We publish CSD Macará TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch CSD Macará matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Nereden izlenir CSD Macará

Turnuvaya göre TV ve yayın platformu kapsamı

CSD Macará şu organizasyonlarda mücadele ediyor: Copa Sudamericana, Primera A, Hazırlık Maçı ve Copa Ecuador. United States yayın bilgileri aşağıda listelenmiştir.

Copa Sudamericana
beIN Sports, TelevisaUnivision, Fanatiz, fuboTV
Primera A
Zapping Sports

Oyuncular

CSD Macará - Kadro

Kaleciler

Darwin Cuero
# 12 D. Cuero

Ekvador

31 yıl · 176.4 lb · 6 ft 2 in

Rodrigo Rodriguez

Uruguay

30 yıl

Defans

Miguel Ayala Brucil Luis

Ekvador

33 yıl · 165.3 lb · 5 ft 7 in

Jose Marrufo

Venezuela

30 yıl · 176.4 lb · 6 ft 0 in

Santiago Etchebarne

Uruguay

32 yıl · 189.6 lb · 6 ft 0 in

Tono Espinoza

Ekvador

30 yıl

Jairo Jimenez

Ekvador

31 yıl · 174.2 lb · 6 ft 1 in

Marlon Medranda

Ekvador

27 yıl

Denilson Bolanos

Ekvador

26 yıl

Orta Saha

Carlos Caicedo

Ekvador

19 yıl

Martin Tello
# 15 M. Tello

Ekvador

22 yıl

Jordano Zambrano

Ekvador

23 yıl · 132.3 lb · 5 ft 1 in

Tommy Chamba
# 30 T. Chamba

Ekvador

21 yıl · 158.7 lb · 5 ft 6 in

Matias Miranda

Arjantin

26 yıl · 5 ft 8 in

Jordan Mohor
# 27 J. Mohor

Ekvador

25 yıl · 158.7 lb · 5 ft 6 in

Jean Estacio

Ekvador

28 yıl · 136.7 lb · 5 ft 8 in

Gaston Blanc

Arjantin

30 yıl · 172 lb · 5 ft 11 in

Jose Cazares

Ekvador

35 yıl · 158.7 lb · 5 ft 8 in

Forvetler

Luca Ferro
# 22 L. Ferro

Arjantin

25 yıl

Matias Cabeza
# 18 M. Cabeza

Ekvador

20 yıl

Franco Posse

Uruguay

26 yıl

Jose Klinger

Ekvador

21 yıl

Nestor Caicedo

Ekvador

23 yıl

Mateo Viera
# 20 M. Viera

Ekvador

21 yıl

Patricio Ramos
# 19 P. Ramos

Ekvador

22 yıl

Ivan Campana Augusin

Arjantin

28 yıl · 160.9 lb · 5 ft 9 in

Federico Paz
# 7 F. Paz

Arjantin

31 yıl

Jeison Chala
# 77 J. Chala

Ekvador

31 yıl · 154.3 lb · 5 ft 11 in

İstatistikler

CSD Macará Player Statistics

İsimA
Kaleciler
D. Cuero 270330000
R. Rodriguez 198022220000
Defans
M. Ayala Brucil Luis 145320182140
J. Marrufo 1830222111040
S. Etchebarne 1627191902050
T. Espinoza 323954000
J. Jimenez 73811921110
M. Medranda 4151091000
D. Bolanos 108115141130
Orta Saha
C. Caicedo 2861275031
M. Tello 1270221933300
J. Zambrano 81523000
T. Chamba 45011741000
M. Miranda 1094171611210
J. Mohor 91417134110
J. Estacio 111821174120
G. Blanc 867111011020
J. Cazares 187523221070
Forvetler
L. Ferro 837191452111
M. Cabeza 29110000
F. Posse 1675252146440
J. Klinger 94318144320
N. Caicedo 11101000
M. Viera 1287212011100
P. Ramos 1110000
I. Campana Augusin 62910738010
F. Paz 6839903110
J. Chala 40712102100

Transferler

CSD Macará Transfers

İsimTarihBaşlangıç tarihiBonservis bedeli
Gelen transferler
J. Chala
12 Ocak 2026
12 Ocak 2026EL NacionalBonservisi elinde
S. Etchebarne
21 Ocak 2026
21 Ocak 2026BloomingBonservisi elinde
J. Estacio
09 Mart 2026
09 Mart 2026DelfinBonservisi elinde
M. Medranda
11 Ocak 2026
11 Ocak 2026Tecnico U.Bonservisi elinde
D. Bolanos
18 Ocak 2026
18 Ocak 2026LibertadBonservisi elinde
M. Miranda
02 Şubat 2026
02 Şubat 2026Defensa y JusticiaKiralık gönderildi
I. Campana Augusin
30 Haziran 2026
30 Haziran 2026MidlandBonservisi elinde
T. Chamba
11 Ocak 2026
11 Ocak 2026EmelecBonservisi elinde
N. Caicedo
19 Ağustos 2026
19 Ağustos 2026Leones del NorteBonservisi elinde
F. Posse
14 Ocak 2026
14 Ocak 2026Sud AmericaBonservisi elinde
L. Ferro
29 Ocak 2026
29 Ocak 2026Villa San Carlos-
J. Klinger
21 Ocak 2026
21 Ocak 2026Ind. del ValleKiralık gönderildi
Giden transferler
R. Zambrano
01 Şubat 2026
01 Şubat 2026LibertadBonservisi elinde
P. Gonzalez
30 Aralık 2025
30 Aralık 2025AlbionKiradan dönüş
G. Cevallos Enriquez Jose
11 Ocak 2026
11 Ocak 2026Barcelona SCBonservisi elinde
A. Munoz
31 Aralık 2025
31 Aralık 2025CajamarcaBonservisi elinde
J. Morales
14 Ocak 2026
14 Ocak 2026ComunicacionesBonservisi elinde
B. Caicedo
24 Ocak 2026
24 Ocak 2026LibertadBonservisi elinde
S. Zamora
30 Aralık 2025
30 Aralık 2025Zamora SantiagoBonservisi elinde
M. Juambeltz
07 Ocak 2026
07 Ocak 2026Juan Pablo IIBonservisi elinde
E. Mesa Mercado Edwin
09 Ocak 2026
09 Ocak 2026Tecnico U.Bonservisi elinde
J. Macias
28 Ocak 2026
28 Ocak 2026Camboriu-
A. Chere
06 Ocak 2026
06 Ocak 2026LibertadBonservisi elinde
T. Fleitas
30 Aralık 2025
30 Aralık 2025Fleitas TiagoBonservisi elinde

CSD Macará Hakkında

Kuruluş  1939
Stadyum  Estadio Bellavista de Ambato
Kapasite  16,467
Antrenör  Guillermo Sanguinetti

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması