REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
Newcastle United

Newcastle United FC

İngiltere
Maçlar
İzle
Oyuncular
İstatistikler
Transferler
Haberler
Hakkında

Newcastle United FC Fikstür, Sonuçlar, Canlı Skorlar, Canlı Yayınlar

Salı, 8 Eylül · Lig Kupası
Canlı
+
15:00FT
Pazartesi, 14 Eylül · Premier Lig
Canlı
+
15:00FT
Cumartesi, 19 Eylül · Premier Lig
Canlı
+
10:00FT
Pazartesi, 12 Ekim · Premier Lig
Canlı
+
15:00FT
Cumartesi, 17 Ekim · Premier Lig
Canlı
+
12:30FT
Pazar, 25 Ekim · Premier Lig
10:00
Perşembe, 29 Ekim · Lig Kupası
15:45
Pazartesi, 2 Kasım · Premier Lig
15:00
Cumartesi, 7 Kasım · Premier Lig
10:00
Cumartesi, 21 Kasım · Premier Lig
12:30
*Please note that we do not provide live streaming of Newcastle United FC directly. We publish Newcastle United FC TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Newcastle United FC matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Nereden izlenir Newcastle United FC

Turnuvaya göre TV ve yayın platformu kapsamı

Newcastle United FC şu organizasyonlarda mücadele ediyor: Premier Lig, FA Cup, Lig Kupası, UEFA Şampiyonlar Ligi ve Hazırlık Maçı. United States yayın bilgileri aşağıda listelenmiştir.

Premier Lig
NBC Sports, Telemundo, SiriusXM FC, USA Network
FA Cup
ESPN, SiriusXM FC
Lig Kupası
CBS Sports
UEFA Şampiyonlar Ligi
CBS Sports, Telemundo, TelevisaUnivision, DAZN USA, fuboTV

Oyuncular

Newcastle United FC - Kadro

Kaleciler

Mark Gillespie

İngiltere

34 yıl · 183 lb · 6 ft 3 in

Nick Pope
# 1 N. Pope

İngiltere

34 yıl · 167.6 lb · 6 ft 3 in

Lukas Hornicek

Çek Cumhuriyeti

24 yıl · 198.4 lb · 6 ft 4 in

Aidan Harris

İngiltere

19 yıl

Ewen Jaouen
# 24 E. Jaouen

Fransa

20 yıl · 6 ft 6 in

Defans

Dan Burn
# 33 D. Burn

İngiltere

34 yıl · 191.8 lb · 6 ft 5 in

Lewis Hall
# 3 L. Hall

İngiltere

22 yıl · 160.9 lb · 5 ft 10 in

Fabian Schar

İsviçre

34 yıl · 185.2 lb · 6 ft 1 in

Amar Dedic
# 37 A. Dedic

Bosna Hersek

24 yıl · 163.1 lb · 5 ft 10 in

Malick Thiaw
# 12 M. Thiaw

Almanya

25 yıl · 176.4 lb · 6 ft 3 in

Valentino Livramento

İngiltere

23 yıl · 143.3 lb · 5 ft 11 in

Sven Botman

Hollanda

26 yıl · 178.6 lb · 6 ft 3 in

Orta Saha

Lewis Miley
# 67 L. Miley

İngiltere

20 yıl · 158.7 lb · 6 ft 0 in

Bazoumana Toure
# 17 B. Toure

Fildişi Kıyısı

20 yıl · 163.1 lb · 5 ft 8 in

Sean Steur
# 14 S. Steur

Hollanda

18 yıl · 6 ft 0 in

Aladji Bamba

Fransa

20 yıl · 147.7 lb · 5 ft 11 in

Seung-soo Park
# 16 S. Park

Kore Cumhuriyeti

19 yıl

Nico
# 6 Nico

İspanya

24 yıl · 194 lb · 6 ft 2 in

Miodrag Pivas

Sırbistan

21 yıl · 154.3 lb · 6 ft 2 in

Jacob Ramsey
# 41 J. Ramsey

İngiltere

25 yıl · 165.3 lb · 5 ft 10 in

Joe Willock

İngiltere

27 yıl · 156.5 lb · 5 ft 10 in

Joelinton

Brezilya

30 yıl · 178.6 lb · 6 ft 1 in

Jacob Murphy
# 23 J. Murphy

İngiltere

31 yıl · 163.1 lb · 5 ft 10 in

Forvetler

William Osula
# 10 W. Osula

Danimarka

23 yıl · 178.6 lb · 5 ft 10 in

Anthony Elanga
# 19 A. Elanga

İsveç

24 yıl · 154.3 lb · 5 ft 10 in

Trevan Sanusi
# 11 T. Sanusi

İngiltere

19 yıl · 132.3 lb · 5 ft 10 in

Harvey Barnes
# 11 H. Barnes

İngiltere

28 yıl · 145.5 lb · 5 ft 8 in

Matias Fernandez-Pardo

Belçika

21 yıl · 154.3 lb · 6 ft 0 in

Yoane Wissa

Demokratik Kongo

30 yıl · 163.1 lb · 5 ft 9 in

Kyran Thompson

İngiltere

17 yıl

Michael Mills

İngiltere

17 yıl

İstatistikler

Newcastle United FC Player Statistics

İsimA
Kaleciler
M. Gillespie
N. Pope
L. Hornicek 630770010
A. Harris
E. Jaouen
Defans
D. Burn 2211000
L. Hall 6297701100
F. Schar 25202000
A. Dedic 359550100
M. Thiaw 630770010
V. Livramento 33211010
S. Botman 6307701020
Orta Saha
L. Miley 548770010
B. Toure 1145321000
S. Steur 225541000
A. Bamba 34312000
S. Park
Nico 347550120
M. Pivas
J. Ramsey 693121010
J. Willock 4027612000
Joelinton 120220020
J. Murphy 241642030
Forvetler
W. Osula 102321110
A. Elanga 2353302010
T. Sanusi
H. Barnes 6297701200
M. Fernandez-Pardo 305541000
Y. Wissa 6097701130
K. Thompson
Michael Mills

Transferler

Newcastle United FC Transfers

İsimTarihBaşlangıç tarihiBonservis bedeli
Gelen transferler
A. Dedic
17 Ağustos 2026
17 Ağustos 2026BenficaTransfer
Nico
25 Ağustos 2026
25 Ağustos 2026Manchester CityTransfer
L. Hornicek
02 Ağustos 2026
02 Ağustos 2026BragaTransfer
M. Thompson
30 Mayıs 2026
30 Mayıs 2026AyrKiradan dönüş
C. McArthur
30 Mayıs 2026
30 Mayıs 2026AirdrieoniansKiradan dönüş
E. Jaouen
30 Haziran 2026
30 Haziran 2026ReimsTransfer
T. Sanusi
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026LorientKiradan dönüş
T. Hernes
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026GroningenKiradan dönüş
B. Toure
04 Temmuz 2026
04 Temmuz 2026HoffenheimTransfer
M. Fernandez-Pardo
31 Ağustos 2026
31 Ağustos 2026LilleTransfer
S. Steur
08 Temmuz 2026
08 Temmuz 2026AjaxTransfer
A. Bamba
23 Temmuz 2026
23 Temmuz 2026MonacoTransfer
K. Thompson
30 Haziran 2026
30 Haziran 2026ArsenalBonservisi elinde
Giden transferler
G. Bruno
06 Ağustos 2026
06 Ağustos 2026ArsenalTransfer
S. Tonali
04 Temmuz 2026
04 Temmuz 2026TottenhamTransfer
H. Ashby
08 Temmuz 2026
08 Temmuz 2026LutonKiralık gönderildi
N. Woltemade
31 Ağustos 2026
31 Ağustos 2026JuventusKiralık gönderildi
C. Thompson
21 Temmuz 2026
21 Temmuz 2026DarlingtonBonservisi elinde
A. Murphy
10 Ağustos 2026
10 Ağustos 2026KaiserslauternKiralık gönderildi
L. Shahar
03 Eylül 2026
03 Eylül 2026AroucaKiralık gönderildi
A. Munda
16 Ağustos 2026
16 Ağustos 2026SwindonKiralık gönderildi
S. Neave
31 Ağustos 2026
31 Ağustos 2026WolvesKiralık gönderildi
A. Harrison
11 Ağustos 2026
11 Ağustos 2026Wolves U21-
J. Brayson
30 Temmuz 2026
30 Temmuz 2026Brayson JoeBonservisi elinde
J. Taylor
06 Ağustos 2026
06 Ağustos 2026Hemel HempsteadBonservisi elinde
T. Bryant
06 Ağustos 2026
06 Ağustos 2026DarlingtonBonservisi elinde

Haberler

Newcastle United FC Haberleri

EXCLUSIVE: Ex-Newcastle player Albert relives famous Schmeichel chip 30 years on

Shina Oludare · 3 gün önce

Philippe Albert has revealed how his knowledge of Peter Schmeichel’s goalkeeping style inspired his audacious chip during Newcastle United’s famous 5-0 Premier League thrashing of Manchester United on October 20, 1996.

Manzambi admits Aston Villa are 'perfect' for him after joining Emery's side in summer

Alex Roberts / T · 5 gün önce

Aston Villa match winner Johan Manzambi is happy with his decision to move to Unai Emery's side over Newcastle after the two clubs met on Saturday, October 17th.

Jaissle demands improvement from Newcastle side after defeat against Aston Villa

Alex Roberts / T · 5 gün önce

Newcastle boss Matthias Jaissle admitted his side needs to improve following their 1-0 Premier League defeat to Aston Villa on Saturday, October 17th.

Magical Manzambi seals win for Aston Villa as Newcastle taste defeat at home

Max Davis · 6 gün önce

Aston Villa continued their resurgence in the Premier League this season with a 1-0 win over Newcastle United, who have now lost successive home top-flight matches against the Villans for the first time since 1958.

'Matter of time' before Fernandez-Pardo fires, insists Newcastle boss Jaissle

AFP · 1 weeks ago

Matthias Jaissle is convinced £51 million summer signing Matias Fernandez-Pardo just needs a goal to launch his Newcastle career.

Flashscore sources: Premier League trio keeping tabs on Feyenoord's Hadj Moussa

Dean Jones · 1 weeks ago

Anis Hadj Moussa is emerging as a potential Premier League target for 2027, with Brighton, Newcastle United and Aston Villa all keeping tabs on the Feyenoord winger.

Flashscore sources: Newcastle set to double down on Hall valuation if Man Utd return

Dean Jones · 1 weeks ago

Newcastle United are expected to double down on their stance over Lewis Hall if Manchester United attempt to make new attempts to fix their left-back problem.

Newcastle United FC Hakkında

Kuruluş  1892
Stadyum  St. James' Park
Kapasite  52,758
Antrenör  Matthias Jaissle

Newcastle United Football Club, genellikle Newcastle olarak bilinen, Newcastle merkezli bir İngiliz profesyonel futbol kulübüdür. 1892 yılında kurulan ve taraftarları tarafından "The Magpies" olarak lakaplanan Newcastle, tüm iç saha maçlarını 1892'de açılan ve şu anki formatında 52,305 kişi kapasiteli St. James's Park'ta oynamaktadır.

Takım, 1893'e kadar uzanan tarihinde çoğunlukla İngiliz futbolunun ilk iki kademesinde mücadele etmiştir. Özellikle 1904-1910 arasında, üç Premier Lig (o dönemde First Division olarak bilinmekte) şampiyonluğu elde ettikleri dönemde başarılarını yaşamışlardır. Newcastle, toplam kazandığı kupalar açısından İngiliz kulüpleri arasında ilk on içinde yer almaktadır.

Newcastle, kuruluşundan bu yana birçok farklı sahibi olmuştur. Şu anda, çoğunluk hissesini sahip olduğu diğer azınlık yatırımcılarla birlikte Suudi Arabistan merkezli Kamu Yatırım Fonu (PIF) tarafından sahiplenilmektedir.

Newcastle United'ın resmi yayın platformu NUFC TV, Newcastle United ile ilgili içeriğin canlı ve isteğe bağlı akışını sağlayan bir abonelik tabanlı hizmettir. Bu hizmet, önemli oyun özetleri, basın toplantıları, antrenmanlardan görüntüler, antrenör ve oyuncu röportajları, haberler ve belgeselleri içermektedir.

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması