REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
Muret

AS Muretaine

Fransa
Oyuncular
İstatistikler
Transferler
Hakkında
Veri bulunamadı.

Oyuncular

AS Muretaine - Kadro

Kaleciler

Maxime Duquesnoy

Fransa

24 yıl

Simon Lefebvre

Fransa

29 yıl · 198.4 lb · 6 ft 6 in

M. Roig

Fransa

25 yıl

Jonathan Lavoix

Fransa

26 yıl

G. Soulard

Fransa

28 yıl

Defans

J. Chevalier

Fransa

35 yıl

Mamadou  N'Diaye

Fransa

28 yıl

Sorel Melounou

Fransa

24 yıl

Thomas Cieutat

Fransa

26 yıl

I. Tall

Moritanya

26 yıl

Mohamed Bangoura

Gine

27 yıl

Corentin Chaminade

Fransa

27 yıl · 6 ft 0 in

E. Garcia

Fransa

31 yıl

Hassan Lingani

Fildişi Kıyısı

38 yıl · 158.7 lb · 6 ft 0 in

T. N'Daw

Senegal

31 yıl · 6 ft 3 in

Daouda Konaté

Fildişi Kıyısı

34 yıl · 127.9 lb · 5 ft 8 in

Orta Saha

Vincent Duparchy

Fransa

Amine Babakki

Fransa

22 yıl

H. Dellas

Fransa

23 yıl

Joel Gnabouyou

Fransa

26 yıl

Zouzouko Sery

Fransa

28 yıl

Trevis  Daras

Fransa

24 yıl

R. Zouaoui

Fransa

26 yıl

Vincent Schwender

Fransa

36 yıl

Mathieu Geffroy

Fransa

D. Kinima Yewa

Orta Afrika Cumhuriyeti

25 yıl

Jeremy Fabre

Fransa

31 yıl · 145.5 lb · 5 ft 10 in

Jean-Baptiste Ounas

Fransa

28 yıl

Forvetler

F. Mbiye

Fransa

28 yıl

L. M'Belé

Fransa

29 yıl

M. Ousseni

Fransa

30 yıl

Gwenael Chelle

Fransa

25 yıl

Morgan Millon

Fransa

24 yıl

Abdelilah Aabiza

Fransa

39 yıl · 156.5 lb · 5 ft 10 in

Khadime Soce Sow

Fransa

29 yıl

M'Bemba Diaby

Fransa

25 yıl

İstatistikler

AS Muretaine Player Statistics

İsimA
Kaleciler
M. Duquesnoy 0000030000
S. Lefebvre 642871070000
M. Roig 618770060101
J. Lavoix 0000030000
G. Soulard 180220070000
Defans
J. Chevalier 234026260001200
M. N'Diaye 725972071210
S. Melounou 0000000000
T. Cieutat 5391183850100
I. Tall 399550120100
M. Bangoura 88710100101300
C. Chaminade 125314140100100
E. Garcia 0000000000
H. Lingani 192922220004701
T. N'Daw 127218162530101
D. Konaté 407651110200
Orta Saha
V. Duparchy 22101010000
A. Babakki 65211120000
H. Dellas 352532050100
J. Gnabouyou 117720137792200
Z. Sery 315132112110000
T. Daras 2054130110000
R. Zouaoui 6771385652410
V. Schwender 589770100101
M. Geffroy 0000000000
D. Kinima Yewa 121718135450100
J. Fabre 157420191531200
J. Ounas 0000020000
Forvetler
F. Mbiye 7851477372000
L. M'Belé 135015150001300
M. Ousseni 185823221715100
G. Chelle 0000000000
M. Millon 0000000000
A. Aabiza 6101367481000
K. Sow 388752441100
M. Diaby 7471486571100
Alexandre Da Silva 23101010000

Transferler

AS Muretaine Transfers

İsimTarihBaşlangıç tarihiBonservis bedeli
Gelen transferler
S. Lefebvre
01 Ocak 22
01 Ocak 22LouisvilleFree
Giden transferler
G. Youlou Loufoukou
24 Ocak 22
24 Ocak 22La Roche VFFree
V. Rabouille
27 Ocak 22
27 Ocak 22Cholet-

AS Muretaine Hakkında

Stadyum  Stade Clément Ader
Kapasite  3,000

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması