REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
Apollon Larissa

Apollon Larissa FC

Yunanistan
Oyuncular
İstatistikler
Transferler
Hakkında
Veri bulunamadı.

Oyuncular

Apollon Larissa FC - Kadro

Kaleciler

G. Oikonomopoulos

Yunanistan

24 yıl

K. Bakaros

Yunanistan

18 yıl

Defans

C. Kalousis

Yunanistan

25 yıl

V. Avlonitis

Yunanistan

24 yıl

C. Fourkiotis

Yunanistan

22 yıl

B. Humolli

Kosova

19 yıl

Orta Saha

D. Ziakas
# 17 D. Ziakas

Yunanistan

23 yıl

A. Chalatsis

Yunanistan

23 yıl

P. Potosoglou

Yunanistan

24 yıl

P. Divanes

Yunanistan

17 yıl

Forvetler

G. Balogiannis

Yunanistan

26 yıl

D. Kligopoulos

Yunanistan

25 yıl · 6 ft 2 in

G. Zacharakis

Yunanistan

22 yıl

E. Nousios

Yunanistan

25 yıl

M. D'Agostino

İtalya

23 yıl

A. Kotsianoulis

Yunanistan

22 yıl

İstatistikler

Apollon Larissa FC Player Statistics

İsimA
Kaleciler
G. Oikonomopoulos 526660160100
K. Bakaros 104211060000
Defans
C. Kalousis 6951183232410
V. Avlonitis 695880210000
C. Fourkiotis 46110140000
B. Humolli 233716080100
Orta Saha
D. Ziakas 0000000000
A. Chalatsis 555862130100
P. Potosoglou 7831192320000
P. Divanes 276633170100
Forvetler
G. Balogiannis 7071174240310
D. Kligopoulos 79511101310300
G. Zacharakis 7991192423000
E. Nousios 197321120100
M. D'Agostino 656880200000
A. Kotsianoulis 7401082330000

Transferler

Apollon Larissa FC Transfers

İsimTarihBaşlangıç tarihiBonservis bedeli
Giden transferler
Giden transferler
S. Siatravanis
11 Mart 23
11 Mart 23Makedonikos N.Free
G. Contreras
01 Ocak 23
01 Ocak 23Estudiantes M.-
S. Dyulgerov
07 Mart 23
07 Mart 23Arda-

Apollon Larissa FC Hakkında

Kuruluş  1930
Stadyum  Gipedo Apollon Larisas
Kapasite  5,000

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması