REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
Honduras U23

Honduras U-23

Honduras
İzle
Oyuncular
İstatistikler
Hakkında
Veri bulunamadı.

Nereden izlenir Honduras U-23

Turnuvaya göre TV ve yayın platformu kapsamı

Honduras U-23 şu organizasyonlarda mücadele ediyor: Hazırlık. United States yayın bilgileri aşağıda listelenmiştir.

Hazırlık
Fox Sports, Telemundo, TelevisaUnivision, Turner, fuboTV, Futbol de Primera Radio, England App

Oyuncular

Honduras U-23 - Kadro

Kaleciler

E. Facussé

Honduras

27 yıl · 6 ft 4 in

J. García

Honduras

21 yıl

Defans

A. Orellana

Honduras

24 yıl · 5 ft 11 in

Luis Vega

Honduras

24 yıl · 138.9 lb · 6 ft 3 in

Kriss Tatum Ferrera Anfronit

Honduras

21 yıl

J. Arriaga

Honduras

22 yıl

Julian Martinez

Honduras

22 yıl · 138.9 lb · 6 ft 0 in

Orta Saha

D. Martínez

Honduras

26 yıl · 6 ft 0 in

D. Palacios

Honduras

25 yıl · 5 ft 10 in

Axel Maldonado

Honduras

25 yıl

Aldair Chavez Suazo Gerson

Honduras

26 yıl

David Ruiz

Honduras

22 yıl · 160.9 lb · 5 ft 11 in

A. García

Honduras

21 yıl

Jefryn Macias

Honduras

22 yıl

Forvetler

D. Carter

Honduras

23 yıl · 154.3 lb · 6 ft 0 in

J. Miranda

Honduras

24 yıl

Marco Aceituno

Honduras

22 yıl

Samuel Elvir

Honduras

25 yıl · 5 ft 8 in

İstatistikler

Honduras U-23 Player Statistics

İsimA
Kaleciler
E. Facussé 270330010000
J. García 90110030000
Defans
A. Orellana 343440100200
L. Vega 360440000000
K. Tatum Ferrera Anfronit 54404040000
J. Arriaga 156422220000
J. Martinez 322440200100
Orta Saha
D. Martínez 218330310100
D. Palacios 360440000200
A. Maldonado 113312030100
A. Chavez Suazo Gerson 353440100100
D. Ruiz 358440201100
A. García 288440401100
J. Macias 63303040000
Forvetler
D. Carter 253330101201
J. Miranda 178413131000
M. Aceituno 110312130000
S. Elvir 71413130100

Honduras U-23 Hakkında

Kuruluş  1951
Stadyum  Estadio José de la Paz Herrera Uclés
Kapasite  35,000

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması