REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
Atlantas

FK Atlantas Klaipėda

Litvanya
Oyuncular
İstatistikler
Transferler
Hakkında
Veri bulunamadı.

Oyuncular

FK Atlantas Klaipėda - Kadro

Kaleciler

Vadim Trefilov

Litvanya

17 yıl

Lukas Paukste

Litvanya

21 yıl

S. Kunchev

Bulgaristan

28 yıl · 6 ft 3 in

Defans

Marius Činikas

Litvanya

33 yıl · 163.1 lb · 5 ft 10 in

Tautvydas Špiegis

Litvanya

16 yıl

Tomas Gvazdinskas

Litvanya

19 yıl · 154.3 lb · 5 ft 9 in

Damir Žutić

Hırvatistan

26 yıl · 152.1 lb · 5 ft 8 in

Andrius Bartkus

Litvanya

34 yıl · 6 ft 3 in

Orta Saha

T. Vitukynas

Litvanya

25 yıl

Jose Antonio Carrion Mayorga

Nikaragua

30 yıl

J. Kovačić

Hırvatistan

25 yıl

M. Cocîrlă

Romanya

23 yıl · 5 ft 4 in

V. Armanavičius

Litvanya

24 yıl · 180.8 lb · 6 ft 0 in

Akinjide Elijah Idowu
# 44 A. Idowu

Nijerya

23 yıl · 149.9 lb · 5 ft 6 in

N. Juhnevičs

Letonya

22 yıl · 154.3 lb · 5 ft 10 in

Dimitar Ivanov Petkov
# 27 D. Petkov

Bulgaristan

32 yıl · 6 ft 0 in

M. Velyvis

Litvanya

21 yıl

Vytautas Lukša

Litvanya

35 yıl · 167.6 lb · 5 ft 9 in

Forvetler

D. Dobrecovs

Letonya

23 yıl

Darvydas Šernas

Litvanya

35 yıl · 165.3 lb · 5 ft 10 in

Tadas Labukas

Litvanya

36 yıl · 172 lb · 5 ft 11 in

Bonfils-Caleb Bimenyimana

Burundi

22 yıl

İstatistikler

FK Atlantas Klaipėda Player Statistics

İsimA
Kaleciler
V. Trefilov 0000050000
L. Paukste 1890212100100200
S. Kunchev 360440060000
Defans
M. Činikas 229427252020600
T. Špiegis 404541050100
T. Gvazdinskas 3604400161000
D. Žutić 196024222360200
A. Bartkus 232127261130300
Orta Saha
T. Vitukynas 9012310138212101
J. Carrion 104416115290400
J. Kovačić 7451275270100
M. Cocîrlă 99513112520200
V. Armanavičius 261830291511500
A. Idowu 221426260410600
N. Juhnevičs 76815967180500
D. Petkov 126815150100310
M. Velyvis 213030110000
V. Lukša 162423185683200
Forvetler
D. Dobrecovs 1813292361774300
D. Šernas 195823230316710
T. Labukas 14662813158163500
B. Bimenyimana 106213130603200

Transferler

FK Atlantas Klaipėda Transfers

İsimTarihBaşlangıç tarihiBonservis bedeli
Giden transferler
Giden transferler
M. Dunić
17 Ocak 20
17 Ocak 20Krško-
G. Gumbaravičius
19 Şubat 20
19 Şubat 20Banga-

FK Atlantas Klaipėda Hakkında

Kuruluş  1962
Stadyum  Klaipėdos m. centrinis stadionas
Kapasite  4,940
Antrenör  D. Navikas

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması