REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
Stumbras

FC Stumbras

Litvanya
Oyuncular
İstatistikler
Transferler
Hakkında
Veri bulunamadı.

Oyuncular

FC Stumbras - Kadro

Kaleciler

Airidas Mickevicius

Litvanya

20 yıl · 6 ft 2 in

Defans

R. Rasimavičius

Litvanya

18 yıl · 143.3 lb · 5 ft 8 in

D. Raulinaitis

Litvanya

19 yıl

A. Paura

Litvanya

19 yıl

Orta Saha

Mateus Santos Gama

Brezilya

25 yıl

A. Borodinas

Litvanya

20 yıl

E. Navickas

Litvanya

21 yıl · 149.9 lb · 5 ft 6 in

D. Pidruchnyi

Ukrayna

18 yıl

M. Adomėnas

Litvanya

21 yıl

Gavi Thompson

Nijerya

20 yıl · 145.5 lb · 5 ft 7 in

L. Čepkauskas

Litvanya

22 yıl

S. Gedžiūnas

Litvanya

19 yıl

Forvetler

Lukas Kochanauskas

Litvanya

29 yıl · 154.3 lb · 5 ft 10 in

Alsény Bah
# 99 A. Bah

Gine

25 yıl

Yegor Kondratyuk

Ukrayna

19 yıl · 149.9 lb · 5 ft 11 in

İstatistikler

FC Stumbras Player Statistics

İsimA
Kaleciler
A. Mickevicius 00000130000
Defans
R. Rasimavičius 00000100000
D. Raulinaitis 0000040000
A. Paura 0101030000
Orta Saha
Mateus Júnior 5691275650000
A. Borodinas 116413180000
E. Navickas 0000020000
D. Pidruchnyi 0202040000
M. Adomėnas 9101040000
G. Thompson 114613130300000
L. Čepkauskas 0000080000
S. Gedžiūnas 7202080000
Forvetler
L. Kochanauskas 15101010000
A. Bah 4361046161300
Y. Kondratyuk 23202070000

Transferler

FC Stumbras Transfers

İsimTarihBaşlangıç tarihiBonservis bedeli
Giden transferler
Giden transferler
Matheus
07 Şubat 20
07 Şubat 20Panevėžys-

FC Stumbras Hakkında

Stadyum  Nacionalinės futbolo akademijos stadionas
Kapasite  1,500

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması