REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
Al Sadd

Al Sadd SC

Katar
Maçlar
İzle
Oyuncular
İstatistikler
Transferler
Haberler
Hakkında
*Please note that we do not provide live streaming of Al Sadd SC directly. We publish Al Sadd SC TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Al Sadd SC matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Nereden izlenir Al Sadd SC

Turnuvaya göre TV ve yayın platformu kapsamı

Al Sadd SC şu organizasyonlarda mücadele ediyor: AFC Champions League Elite, Katar Yıldızlar Ligi, Hazırlık Maçı, QSL Kupası, Katar Kupası ve Emir Kupası. United States yayın bilgileri aşağıda listelenmiştir.

Oyuncular

Al Sadd SC - Kadro

Kaleciler

Saad Al Sheeb

Katar

36 yıl · 191.8 lb · 6 ft 2 in

Yousef Abdullla

Katar

23 yıl · 149.9 lb · 5 ft 10 in

Meshaal Barsham

Katar

28 yıl · 160.9 lb · 5 ft 10 in

Karim Haider Dib

Katar

23 yıl · 5 ft 11 in

Abubaker Osman

Katar

21 yıl

Defans

Boualem Khoukhi

Katar

36 yıl · 169.8 lb · 6 ft 0 in

Youcef Atal
# 20 Y. Atal

Cezayir

30 yıl · 141.1 lb · 5 ft 8 in

Younes El Hannach

Fransa

22 yıl

Abdessamed Bounacer

Cezayir

21 yıl

Samir Al-Mughanni Ahmad

Katar

20 yıl

Alessio Romagnoli

İtalya

31 yıl · 165.3 lb · 6 ft 0 in

Otavio Paulo

Brezilya

31 yıl · 163.1 lb · 5 ft 8 in

Miguel Pedro

Katar

36 yıl · 169.8 lb · 5 ft 11 in

Sultan Al Abdulrahman

Katar

18 yıl

Orta Saha

Zaid Mahmoud

Katar

21 yıl

Agustin Soria
# 80 A. Soria

Uruguay

21 yıl · 145.5 lb · 5 ft 8 in

Moaz Al Wadie

Kanada

21 yıl

Abdulrahman Bakri
# 18 A. Bakri

Katar

22 yıl · 132.3 lb · 5 ft 11 in

Mohammad Manai
# 17 M. Manai

Katar

22 yıl · 163.1 lb · 5 ft 10 in

Abdullah Al Yazidi

Katar

24 yıl · 143.3 lb · 5 ft 9 in

Hasan Al Haydos

Katar

35 yıl · 134.5 lb · 5 ft 6 in

Mostafa Meshaal

Katar

25 yıl · 147.7 lb · 5 ft 10 in

Mohamed Camara

Mali

26 yıl · 152.1 lb · 5 ft 8 in

Mohammed Waad
# 7 M. Waad

Katar

27 yıl · 169.8 lb · 6 ft 0 in

Tarek Salman

Katar

28 yıl · 163.1 lb · 5 ft 10 in

Marcelo Brozovic

Hırvatistan

33 yıl · 149.9 lb · 5 ft 11 in

Guilherme

Katar

35 yıl · 169.8 lb · 5 ft 10 in

Forvetler

Giovani
# 11 Giovani

Brezilya

22 yıl · 176.4 lb · 6 ft 0 in

Hashim Ali
# 23 H. Ali

Katar

26 yıl · 121.3 lb · 5 ft 4 in

Claudinho
# 33 Claudinho

Brezilya

29 yıl · 143.3 lb · 5 ft 6 in

Javairo Dilrosun

Hollanda

28 yıl · 163.1 lb · 5 ft 8 in

Yusuf Abdurisag

Katar

27 yıl

Cristo
# 33 Cristo

İspanya

28 yıl · 152.1 lb · 5 ft 10 in

Akram Afif
# 30 A. Afif

Katar

29 yıl · 154.3 lb · 5 ft 9 in

Firmino Roberto

Brezilya

35 yıl · 167.6 lb · 5 ft 11 in

Rafa Mujica
# 19 R. Mujica

İspanya

27 yıl

İstatistikler

Al Sadd SC Player Statistics

İsimA
Kaleciler
S. Al Sheeb
Y. Abdullla
M. Barsham 96010100000
K. Haider Dib
Abubaker Osman
Defans
B. Khoukhi 663770000
Y. Atal 57321000
Y. El Hannach 11101000
A. Bounacer
S. Al-Mughanni Ahmad
A. Romagnoli
O. Paulo 96010100110
M. Pedro 671880120
S. Al Abdulrahman
Orta Saha
Zaid Mahmoud
A. Soria 646990100
M. Al Wadie
A. Bakri
M. Manai
A. Al Yazidi 15110010
H. Al Haydos 1624401010
M. Meshaal 110211000
M. Camara 668880040
M. Waad 18110000
T. Salman 7169721020
M. Brozovic
Guilherme 156422000
Forvetler
Giovani 415972000
H. Ali 82312000
Claudinho 7808803210
J. Dilrosun 35202000
Y. Abdurisag
Cristo
A. Afif 951101001520
F. Roberto 8139904300
R. Mujica

Transferler

Al Sadd SC Transfers

İsimTarihBaşlangıç tarihiBonservis bedeli
Gelen transferler
M. Brozovic
11 Eylül 2026
11 Eylül 2026Al NassrBonservisi elinde
A. Romagnoli
02 Eylül 2026
02 Eylül 2026LazioTransfer
M. Manai
30 Haziran 2026
30 Haziran 2026ShamalTransfer
A. Bounacer
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026ShamalKiradan dönüş
M. Al Wadie
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026Al ShahaniyaKiradan dönüş
Abubaker Osman
02 Ağustos 2026
02 Ağustos 2026Al KhorTransfer
Giden transferler
A. Asad
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026Shamal-
R. Saiss
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026Saiss RomainBonservisi elinde
A. Ounas
10 Eylül 2025
10 Eylül 2025Al SailiyaBonservisi elinde
A. Suhail
19 Eylül 2026
19 Eylül 2026ShamalKiralık gönderildi
A. Abweny
15 Eylül 2025
15 Eylül 2025Al ShahaniyaKiralık gönderildi

Haberler

Al Sadd SC Haberleri

Watkins on target to keep Al Hilal perfect in Asian Champions League after Al Sadd win

Reuters · 1 weeks ago

Al Hilal secured a 2-0 win over Qatar's Al Sadd in ⁠Doha on Tuesday, with Ollie Watkins' improvised finish sending the Saudi Pro League outfit on ‌their way to a second successive Asian Champions League Elite ‌win.

Al Sadd SC Hakkında

Kuruluş  1969
Stadyum  Jassim Bin Hamad Stadium (Al-Sadd Stadium)
Kapasite  15,000
Antrenör  Razvan Lucescu

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması