REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
Racing Rioja II

Racing Rioja II

İspanya
Oyuncular
İstatistikler
Hakkında
Veri bulunamadı.

Oyuncular

Racing Rioja II - Kadro

Kaleciler

Felix Ibáñez

İspanya

Eduardo

İspanya

30 yıl · 158.7 lb · 5 ft 10 in

Huang Sankai

Çin

26 yıl

Marcos García

İspanya

Victor Marin

İspanya

25 yıl

Defans

Chen Xin

Çin

24 yıl · 143.3 lb · 5 ft 7 in

Baboucar Mendy

İspanya

M. Jiménez

Venezuela

27 yıl

Sergio Delgado

İspanya

Mario Navascués

İspanya

24 yıl

Sergio Alesanco

İspanya

Guillermo Esteban

İspanya

27 yıl

Orta Saha

Yang Tang

Çin

23 yıl · 5 ft 10 in

Martín Lapeña

İspanya

26 yıl · 143.3 lb · 5 ft 6 in

Omar Ben

İspanya

Yonghao Jin

Çin

23 yıl · 132.3 lb · 5 ft 6 in

Mario Amaro

Portekiz

28 yıl

Naim Hamoudi

İspanya

Asier Jimenez

İspanya

Yang Hang

Çin

25 yıl · 160.9 lb · 5 ft 11 in

Alvaro Juarez

İspanya

Oliver Garnica

İspanya

Naim Houna

İspanya

Alberto Aparicio

İspanya

23 yıl · 6 ft 0 in

Rodrigo Mendaza

İspanya

Mateo Duarte

İspanya

29 yıl

Omar Martínez

İspanya

38 yıl

Forvetler

D. Alva

Hindistan

24 yıl

Y. El Mariji

Fransa

M. Araar
Óscar Lorenzo

İspanya

23 yıl

Marc Sirvent

İspanya

Dani López

İspanya

37 yıl

Manuel Ruiz

İspanya

Carlos Jaen

İspanya

Luís Carlos

Portekiz

34 yıl

İstatistikler

Racing Rioja II Player Statistics

İsimA
Kaleciler
Felix Ibáñez 90110000000
Eduardo 111613130100100
Huang Sankai 234321000000
Marcos García 108713130100200
Victor Marin 153211000001
Defans
Chen Xin 226835300000
Baboucar Mendy 1126211011600100
M. Jiménez 1903282171000400
Sergio Delgado 1272231671103000
Mario Navascués 118018135600100
Sergio Alesanco 378642100200
Guillermo Esteban 114219154500601
Roberto Portantier 272523300200
Orta Saha
Yang Tang 150716100000
Martín Lapeña 184422100000
Omar Ben 17101000000
Y. Jin 1039161421002500
Mario Amaro 122114140401200
Naim Hamoudi 16612620612011020
Asier Jimenez 26101000000
Yang Hang 397871700000
Alvaro Juarez 159312000100
Oliver Garnica 104606000000
Naim Houna 28202000200
Alberto Aparicio 99404000000
Rodrigo Mendaza 1902252144021000
Mateo Duarte 124317134100300
Omar Martínez 1798212105011200
Forvetler
D. Alva 761990300100
Y. El Mariji 100812111101100
M. Araar 14832717101009600
Óscar Lorenzo 459651200200
Marc Sirvent 622972402610
Dani López 126522157801301
Manuel Ruiz 80324915701101
Carlos Jaen 0000000000
Luís Carlos 120520137901100

Racing Rioja II Hakkında

Stadyum  Estadio El Salvador
Kapasite  1,161
Antrenör  Guillermo Zangróniz

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması