REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
Varberg

Varbergs BoIS FC

İsveç
Maçlar
Oyuncular
İstatistikler
Transferler
Hakkında
*Please note that we do not provide live streaming of Varbergs BoIS FC directly. We publish Varbergs BoIS FC TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Varbergs BoIS FC matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Oyuncular

Varbergs BoIS FC - Kadro

Kaleciler

Oscar Ekman

İsveç

27 yıl

Daniel Strindholm

İsveç

24 yıl · 6 ft 2 in

Defans

Hampus Zackrisson

İsveç

32 yıl · 189.6 lb · 6 ft 0 in

Oliver Bryneus

İsveç

28 yıl

Noah Johansson

İsveç

23 yıl

Edvin Tellgren

İsveç

21 yıl

Emil Hellman

İsveç

25 yıl

Gustav Broman

İsveç

25 yıl · 180.8 lb · 6 ft 0 in

Niklas Dahlstrom

İsveç

29 yıl

Orta Saha

Anton Thorsson

İsveç

27 yıl

Lucas Kahed
# 12 L. Kahed

İsveç

24 yıl · 132.3 lb · 5 ft 5 in

Albin Winbo

İsveç

28 yıl

Isak Vidjeskog

Finlandiya

22 yıl

Oliver Alfonsi

İsveç

23 yıl

Lucas Sibelius

İsveç

24 yıl

Erion Sadiku
# 28 E. Sadiku

Kosova

24 yıl

Axel Vidjeskog

Finlandiya

25 yıl

Joakim Lindner

İsveç

35 yıl · 189.6 lb · 6 ft 3 in

Jonathan Nilsson

İsveç

24 yıl

Forvetler

Wilhelm Arlig

İsveç

26 yıl

Laorent Shabani

Arnavutluk

27 yıl · 147.7 lb · 5 ft 8 in

Shanyder Borgelin

Haiti

24 yıl · 185.2 lb · 6 ft 3 in

Olle Werner
# 20 O. Werner

İsveç

21 yıl

İstatistikler

Varbergs BoIS FC Player Statistics

İsimA
Kaleciler
O. Ekman
D. Strindholm
Defans
H. Zackrisson 392110000
O. Bryneus 392020000
N. Johansson 2164310110
E. Tellgren 3604401000
E. Hellman 3604400110
G. Broman 2703300010
N. Dahlstrom 2504401020
Orta Saha
A. Thorsson 301010000
L. Kahed
A. Winbo 3344400100
I. Vidjeskog 2264310110
O. Alfonsi
L. Sibelius
E. Sadiku
A. Vidjeskog 611100010
J. Lindner 983210000
J. Nilsson 942200000
Forvetler
W. Arlig 2504401100
L. Shabani
S. Borgelin 2944401000
O. Werner

Transferler

Varbergs BoIS FC Transfers

İsimTarihBaşlangıç tarihiBonservis bedeli
Gelen transferler
A. Vidjeskog
28 Ocak 2026
28 Ocak 2026TrelleborgBonservisi elinde
S. Borgelin
28 Ocak 2026
28 Ocak 2026FC BhayangkaraBonservisi elinde
L. Shabani
30 Ağustos 2026
30 Ağustos 2026FC BallkaniTransfer
W. Arlig
28 Şubat 2026
28 Şubat 2026Kongsvinger-
L. Kahed
30 Haziran 2026
30 Haziran 2026GoteborgBonservisi elinde
N. Johansson
28 Ocak 2026
28 Ocak 2026UtsiktenBonservisi elinde
L. Sibelius
16 Temmuz 2026
16 Temmuz 2026Vasteras SKKiralık gönderildi
O. Bryneus
10 Nisan 2026
10 Nisan 2026Indy ElevenBonservisi elinde
J. Nilsson
28 Ocak 2026
28 Ocak 2026Hassleholms IFBonservisi elinde
O. Werner
31 Aralık 2025
31 Aralık 2025TvaakerTransfer
Giden transferler
O. Silverholt
22 Ağustos 2026
22 Ağustos 2026Europa PointBonservisi elinde
A. Liljenback
16 Mart 2026
16 Mart 2026RosengardBonservisi elinde
O. Edlund
27 Ocak 2026
27 Ocak 2026Stockholm InternazionaleBonservisi elinde
L. Olausson
04 Mart 2026
04 Mart 2026SleipnerBonservisi elinde
D. Alfonsi
27 Ocak 2026
27 Ocak 2026KarlstadBonservisi elinde
A. Bitiqi
30 Ağustos 2026
30 Ağustos 2026OddevoldKiralık gönderildi
A. Boren
24 Mart 2026
24 Mart 2026LjungskileKiralık gönderildi
Mans Andersson
27 Ocak 2026
27 Ocak 2026TvaakerBonservisi elinde

Varbergs BoIS FC Hakkında

Kuruluş  1925
Stadyum  Varberg Energi Arena
Kapasite  5,000
Antrenör  Victor Salwen

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması