REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
Sion

FC Sion

İsviçre
Maçlar
İzle
Oyuncular
İstatistikler
Transferler
Hakkında
*Please note that we do not provide live streaming of FC Sion directly. We publish FC Sion TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch FC Sion matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Nereden izlenir FC Sion

Turnuvaya göre TV ve yayın platformu kapsamı

FC Sion şu organizasyonlarda mücadele ediyor: Super League, Hazırlık Maçı, İsviçre Kupası ve UEFA Konferans Ligi. United States yayın bilgileri aşağıda listelenmiştir.

Oyuncular

FC Sion - Kadro

Kaleciler

Anthony Racioppi

İsviçre

27 yıl · 185.2 lb · 6 ft 2 in

Francesco Ruberto

İsviçre

33 yıl

Simon Caillet

İsviçre

20 yıl

Defans

Lorenzo Villa
# 55 L. Villa

İtalya

23 yıl

Cipriano Marquinhos

Brezilya

27 yıl · 149.9 lb · 5 ft 8 in

Numa Lavanchy

İsviçre

33 yıl · 160.9 lb · 5 ft 8 in

Nias Hefti
# 20 N. Hefti

İsviçre

27 yıl · 154.3 lb · 5 ft 8 in

Jan Kronig
# 17 J. Kronig

İsviçre

26 yıl · 172 lb · 6 ft 1 in

Kreshnik Hajrizi

Kosova

27 yıl · 172 lb · 6 ft 0 in

Noe Sow
# 5 N. Sow

Fransa

27 yıl · 194 lb · 6 ft 3 in

Ryan Kessler

İsviçre

21 yıl

Orta Saha

Fode Sylla
# 37 F. Sylla

Fransa

20 yıl · 154.3 lb · 5 ft 11 in

Liam Chipperfield

İsviçre

22 yıl · 167.6 lb · 5 ft 10 in

Donat Rrudhani

Kosova

27 yıl · 172 lb · 6 ft 2 in

Baltazar

Brezilya

26 yıl · 169.8 lb · 5 ft 10 in

Ali Kabacalman

İsviçre

31 yıl · 149.9 lb · 5 ft 9 in

Benjamin Kololli

Kosova

34 yıl · 180.8 lb · 6 ft 0 in

Forvetler

Adrien Llukes
# 22 A. Llukes

İsviçre

18 yıl · 160.9 lb · 5 ft 9 in

Ivano Srdoc

Hırvatistan

21 yıl

Winsley Boteli
# 13 W. Boteli

İsviçre

20 yıl · 172 lb · 6 ft 0 in

Theo Berdayes

İsviçre

24 yıl · 167.6 lb · 6 ft 1 in

Franck Surdez
# 19 F. Surdez

İsviçre

24 yıl · 149.9 lb · 6 ft 2 in

Josias Lukembila

İsviçre

27 yıl · 176.4 lb · 5 ft 11 in

Rilind Nivokazi

Kosova

26 yıl · 191.8 lb · 6 ft 2 in

Ilyas Chouaref

Malta

25 yıl · 172 lb · 6 ft 0 in

İstatistikler

FC Sion Player Statistics

İsimA
Kaleciler
A. Racioppi 342038380110
F. Ruberto
S. Caillet
Defans
L. Villa
C. Marquinhos 101211010
N. Lavanchy 3330373701250
N. Hefti 332437370640
J. Kronig 3229363601072
K. Hajrizi 29813434011140
N. Sow 1348302281031
R. Kessler
Orta Saha
F. Sylla
L. Chipperfield 13743524115140
D. Rrudhani 942211653110
Baltazar 2596353232280
A. Kabacalman 3038373703270
B. Kololli 1356282447230
Forvetler
A. Llukes 83752010
I. Srdoc
W. Boteli 6513418168020
T. Berdayes 15083525102310
F. Surdez 504161061320
J. Lukembila 1433342594140
R. Nivokazi 28153737013540
I. Chouaref 2950383809820

Transferler

FC Sion Transfers

İsimTarihBaşlangıç tarihiBonservis bedeli
Gelen transferler
T. Fayulu
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026NoahKiradan dönüş
D. Djokic
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026DebrecenKiradan dönüş
N. Godwin
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026BellinzonaKiradan dönüş
L. Villa
27 Temmuz 2026
27 Temmuz 2026JuventusTransfer
F. Sylla
30 Haziran 2026
30 Haziran 2026LensTransfer
W. Boteli
30 Haziran 2026
30 Haziran 2026B. MonchengladbachTransfer
R. Stoll
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026Stade NyonnaisKiradan dönüş
R. Kessler
10 Şubat 2026
10 Şubat 2026AarauTransfer
I. Chouik
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026BellinzonaKiradan dönüş
G. Mulazzi
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026JuventusKiradan dönüş
I. Srdoc
01 Eylül 2026
01 Eylül 2026JuventusTransfer
Giden transferler
R. Londja
08 Temmuz 2026
08 Temmuz 2026Stade NyonnaisKiralık gönderildi
M. Dubosson
30 Haziran 2026
30 Haziran 2026Etoile-CarougeKiralık gönderildi

FC Sion Hakkında

Kuruluş  1909
Stadyum  Stade de Tourbillon
Kapasite  16,263
Antrenör  Didier Tholot

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması