REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
Prachuap

Prachuap FC

Tayland
Maçlar
Oyuncular
İstatistikler
Transferler
Hakkında
*Please note that we do not provide live streaming of Prachuap FC directly. We publish Prachuap FC TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Prachuap FC matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Oyuncular

Prachuap FC - Kadro

Kaleciler

Wattanachai Srathongjan

Tayland

35 yıl · 185.2 lb · 6 ft 0 in

Soponwit Rakyart

Tayland

25 yıl · 160.9 lb · 5 ft 11 in

Defans

Pittawat Jeenthai

Tayland

20 yıl

Airton Tirabassi

Brezilya

35 yıl · 176.4 lb · 6 ft 2 in

Jesper Nyholm
# 15 J. Nyholm

Filipinler

33 yıl · 160.9 lb · 6 ft 0 in

Oussama Thiangkham

Tayland

22 yıl

Phon-Ek Maneekorn

Tayland

23 yıl · 138.9 lb · 5 ft 4 in

Jirapan Phasukihan

Tayland

33 yıl · 147.7 lb · 5 ft 9 in

Vilar Bernardo

Brezilya

28 yıl · 6 ft 3 in

Wanchat Choosong

Tayland

26 yıl · 152.1 lb · 5 ft 10 in

Orta Saha

Rei Tachikawa

Japonya

28 yıl

Jittiphat Wasungnoen

Tayland

21 yıl

Kannarin Thawornsak

Tayland

29 yıl · 154.3 lb · 5 ft 9 in

Saharat Kanyaroj

Tayland

32 yıl · 121.3 lb · 5 ft 6 in

Prasit Jantum
# 70 P. Jantum

Tayland

31 yıl · 143.3 lb · 5 ft 8 in

Forvetler

Tailson
# 21 Tailson

Brezilya

27 yıl · 145.5 lb · 5 ft 8 in

Chitsanuphong Phimpsang

Tayland

23 yıl · 152.1 lb · 5 ft 11 in

Phanthamit Praphanth

Tayland

23 yıl · 138.9 lb · 5 ft 9 in

Jehhanafee Mamah
# 48 J. Mamah

Tayland

20 yıl

Jeong-Hyeop Lee
# 9 J. Lee

Kore Cumhuriyeti

35 yıl · 172 lb · 6 ft 1 in

Taua
# 10 Taua

Brezilya

32 yıl · 178.6 lb · 5 ft 10 in

Edgar Mendez
# 17 E. Mendez

İspanya

36 yıl · 176.4 lb · 6 ft 1 in

Andros Townsend

İngiltere

35 yıl · 169.8 lb · 5 ft 11 in

İstatistikler

Prachuap FC Player Statistics

İsimA
Kaleciler
W. Srathongjan 143716160000
S. Rakyart
Defans
P. Jeenthai
A. Tirabassi 118514140021
J. Nyholm 139516160020
O. Thiangkham 125752000
P. Maneekorn 5088711010
J. Phasukihan 135916160230
V. Bernardo 77011832010
W. Choosong 3451073020
Orta Saha
R. Tachikawa
J. Wasungnoen
K. Thawornsak 101914131040
S. Kanyaroj 1054151322130
P. Jantum 3881082120
Forvetler
Tailson
C. Phimpsang 1276421000
P. Praphanth 303853210
J. Mamah 72330000
J. Lee 52810731200
Taua 824111012300
E. Mendez 972121116021
A. Townsend

Transferler

Prachuap FC Transfers

İsimTarihBaşlangıç tarihiBonservis bedeli
Gelen transferler
A. Townsend
06 Ağustos 2026
06 Ağustos 2026KanchanaburiBonservisi elinde
Tailson
04 Ağustos 2026
04 Ağustos 2026Botev PlovdivBonservisi elinde
R. Tachikawa
04 Ağustos 2026
04 Ağustos 2026JamshedpurBonservisi elinde
Giden transferler
D. Rodrigo
31 Ocak 2026
31 Ocak 2026Persik KediriBonservisi elinde
R. Habran
30 Aralık 2025
30 Aralık 2025Habran RomainBonservisi elinde
R. Songsangchan
01 Eylül 2026
01 Eylül 2026Police TeroBonservisi elinde
C. Veerachart
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026Pathum UnitedKiradan dönüş
A. Sorada
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026RatchaburiKiradan dönüş
A. Ugelvik
09 Eylül 2026
09 Eylül 2026BrattvagBonservisi elinde
L. Michel
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026Michel LimaBonservisi elinde
I. Sanron
20 Temmuz 2026
20 Temmuz 2026Buriram-
S. Sanron
07 Eylül 2026
07 Eylül 2026Satun FCKiralık gönderildi

Prachuap FC Hakkında

Stadyum  Sam Ao Stadium
Kapasite  7,000
Antrenör  Sasom Pobprasert

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması