REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
PTT Rayong

Petroleum Authority of Thailand Rayong FC

Tayland
Oyuncular
İstatistikler
Transferler
Hakkında
Veri bulunamadı.

Oyuncular

Petroleum Authority of Thailand Rayong FC - Kadro

Kaleciler

Bundid Suksa
# 33 B. Suksa

Tayland

29 yıl · 6 ft 2 in

P. Ruennin

Tayland

24 yıl · 154.3 lb · 6 ft 0 in

Pattara Piyapatrakitti

Tayland

39 yıl · 165.3 lb · 5 ft 11 in

Defans

A. Jujeen

Tayland

32 yıl · 154.3 lb · 5 ft 8 in

Thanathip Khanthong

Tayland

Thaksin Wisedsing

Tayland

N. Dueloh
# 23 N. Dueloh

Tayland

23 yıl · 147.7 lb · 5 ft 7 in

N. Singtum

Tayland

185.2 lb · 6 ft 0 in

A. Beraheng

Tayland

143.3 lb · 5 ft 6 in

K. Namwiset

Tayland

33 yıl · 169.8 lb · 5 ft 11 in

A. Harntes

Tayland

27 yıl · 158.7 lb · 5 ft 8 in

Suttinun Phuk-hom

Tayland

32 yıl · 154.3 lb · 5 ft 10 in

V. Igbonefo

Endonezya

34 yıl · 169.8 lb · 6 ft 1 in

Cardozo Victor

Brezilya

30 yıl · 220.5 lb · 6 ft 4 in

Orta Saha

Saharat Kanyaroj

Tayland

25 yıl · 121.3 lb · 5 ft 6 in

P. Jarunai

Tayland

34 yıl · 127.9 lb · 5 ft 4 in

Wuttipong Yaernsiri

Tayland

20 yıl

Natthapat Hankit

Tayland

20 yıl

Powaret Arjviboonporn

Tayland

22 yıl · 5 ft 6 in

Jay Emmanuel-Thomas

İngiltere

29 yıl · 167.6 lb · 6 ft 3 in

A. Suntornpanavej

Tayland

33 yıl · 132.3 lb · 5 ft 8 in

Suppasek Kaikaew

Tayland

33 yıl · 149.9 lb · 5 ft 6 in

Hoon Jung
# 13 Jung Hoon

Kore Cumhuriyeti

34 yıl · 154.3 lb · 5 ft 8 in

T. Banhan
# 39 T. Banhan

Tayland

25 yıl · 154.3 lb · 5 ft 6 in

Patthara Natthapat

Tayland

20 yıl

P. Masuk
# 36 P. Masuk

Tayland

29 yıl · 132.3 lb · 5 ft 6 in

C. Kaeoyos

Tayland

16 yıl

Forvetler

Tanakorn Niyomwan

Tayland

24 yıl · 5 ft 7 in

A. Pengprakon

Tayland

31 yıl

Murillo Dennis
# 92 M. Dennis

Brezilya

27 yıl · 211.6 lb · 6 ft 1 in

Phiraphat Khamphaeng

Tayland

18 yıl

İstatistikler

Petroleum Authority of Thailand Rayong FC Player Statistics

İsimA
Kaleciler
B. Suksa 0000060000
P. Ruennin 234026260030100
P. Piyapatrakitti 3604400220101
Defans
A. Jujeen 1563211831081200
T. Khanthong 0000060000
T. Wisedsing 0000000000
N. Dueloh 00000160000
N. Singtum 00000170000
A. Beraheng 1275181447150300
K. Namwiset 257529290500400
A. Harntes 334541130100
S. Phuk-hom 1379171612120200
V. Igbonefo 191727216170600
C. Victor 242828271113900
Orta Saha
S. Kanyaroj 1777232031552400
P. Jarunai 162020191731200
W. Yaernsiri 0000000000
N. Hankit 0000000000
P. Arjviboonporn 00000110000
J. Emmanuel-Thomas 5741165261000
A. Suntornpanavej 149121111140100
S. Kaikaew 70017898211100
Jung Hoon 172921192220800
T. Banhan 573186126230200
P. Natthapat 0000000000
P. Masuk 84917987120200
C. Kaeoyos 4101020000
Forvetler
T. Niyomwan 387070230000
W. Arjviboonporn 0000000000
A. Pengprakon 223728244247500
M. Dennis 130715150207100
P. Khamphaeng 0000000000

Transferler

Petroleum Authority of Thailand Rayong FC Transfers

İsimTarihBaşlangıç tarihiBonservis bedeli
Giden transferler
Giden transferler
A. Rodriguez
01 Ocak 20
01 Ocak 20SaprissaFree

Petroleum Authority of Thailand Rayong FC Hakkında

Kuruluş  1998
Stadyum  PTT Stadium
Kapasite  12,161
Antrenör  N. Eksatra

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması