REKLAMA
Zobrazit skóre
Seřadit podle:
Jazyk:
Congo U23

Kongo U-23

Kongo
Sledovat
Hráči
Statistiky
Info
Nebyla nalezena žádná data.

Kde sledovat Kongo U-23

Televizní a streamovací přenosy podle soutěže

Kongo U-23 působí v těchto soutěžích: Přátelské utkání. Televizní přenosy v United States jsou uvedeny níže.

Přátelské utkání
Fox Sports, Telemundo, TelevisaUnivision, Turner, fuboTV, Futbol de Primera Radio, England App

Hráči

Kongo U-23 - Tým

Brankáři

Simon Samba
# 16 S. Samba

23 let

Dhody Foutou

21 let

Obránci

H. Malonga

Demokratická republika Kongo

22 let · 6 ft 3 in

Francis Nzaba
# 17 F. Nzaba

22 let · 160.9 lb · 5 ft 10 in

R. Ngoulou

Demokratická republika Kongo

21 let

D. Saïkou

Demokratická republika Kongo

20 let

G. Ndecket

Demokratická republika Kongo

21 let

Berlohd Mbemba Kambamba Janard

23 let · 6 ft 3 in

Střední záložníci

G. Ngambali

Demokratická republika Kongo

24 let

Borel Tomandzoto

22 let · 158.7 lb · 5 ft 7 in

R. Kokolo
# 20 R. Kokolo

Demokratická republika Kongo

23 let

J. Bandessi

Demokratická republika Kongo

20 let

Útočníci

C. Toulouenga

Demokratická republika Kongo

21 let

C. Mondzenga

Demokratická republika Kongo

25 let

P. Nzaou

Demokratická republika Kongo

22 let · 5 ft 7 in

Y. Ngatse
# 13 Y. Ngatse

Demokratická republika Kongo

22 let

Love Raemma Bissila Mabiala

Demokratická republika Kongo

24 let

Josna Loulendo

21 let

Jaures Massoumou Domi

23 let · 5 ft 11 in

Prince Soussou

21 let · 5 ft 11 in

Archange Bintsouka

22 let

Hráči

Chadrac Osseby
# 11 C. Osseby

21 let

Statistiky

Kongo U-23 Player Statistics

JménoA
Brankáři
S. Samba 1062110200000
D. Foutou 1622200000101
Obránci
H. Malonga 2703300001000
F. Nzaba 2703300000000
R. Ngoulou 00000300000
D. Saïkou 901100200100
G. Ndecket 2703300000000
B. Mbemba Kambamba Janard 1802200100100
Střední záložníci
G. Ngambali
B. Tomandzoto 2603301000000
R. Kokolo 593121211100
J. Bandessi 1312110100200
Útočníci
C. Toulouenga
C. Mondzenga
P. Nzaou 1863212100100
Y. Ngatse 1733211120100
L. Mabiala 1733212100000
J. Loulendo 1133121200000
J. Massoumou Domi
P. Soussou 812111200100
A. Bintsouka 1133121200000
Hráči
C. Osseby 2253302000100

Kongo U-23 - Info

Trenér  C. Ndonga

Přihlášení k odběru newsletteru »

E.mail: Proč se přihlásit?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikace
Stáhněte si aplikaci Live Soccer TV pro
iPhone a Android
Aplikace Live Soccer TV pro iOSAplikace Live Soccer TV pro Android