REKLAMA
Zobrazit skóre
Seřadit podle:
Jazyk:
Bayern München

FC Bayern Munich

Německo
Zápasy
Sledovat
Hráči
Statistiky
Přestupy
Zprávy
Info

FC Bayern Munich - zápasy, výsledky, živé výsledky, Živé přenosy

*Please note that we do not provide live streaming of FC Bayern Munich directly. We publish FC Bayern Munich TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch FC Bayern Munich matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Kde sledovat FC Bayern Munich

Televizní a streamovací přenosy podle soutěže

FC Bayern Munich působí v těchto soutěžích: Bundesliga, Liga mistrů UEFA, DFB-Pokal, Přátelské utkání, Mistrovství světa klubů, DFL-Supercup a World Sevens Football. Televizní přenosy v United States jsou uvedeny níže.

Bundesliga
Telemundo, Fandango, USA Network
Liga mistrů UEFA
CBS Sports, Telemundo, TelevisaUnivision, DAZN USA, fuboTV
DFB-Pokal
DFB Play, Onefootball

Hráči

FC Bayern Munich - Tým

Brankáři

Sven Ulreich

Německo

38 let · 191.8 lb · 6 ft 3 in

Manuel Neuer

Německo

40 let · 205 lb · 6 ft 3 in

Leonard Prescott

Německo

17 let

Jonas Urbig
# 40 J. Urbig

Německo

23 let · 183 lb · 6 ft 2 in

Obránci

Vincent Manuba
# 41 V. Manuba

Německo

21 let

Cassiano Kiala
# 30 C. Kiala

Německo

17 let

Nathaniel Brown
# 11 N. Brown

Německo

23 let · 132.3 lb · 5 ft 9 in

Sacha Boey
# 23 S. Boey

Francie

26 let · 154.3 lb · 5 ft 10 in

Josip Stanisic

Chorvatsko

26 let · 169.8 lb · 6 ft 1 in

Hiroki Ito
# 21 H. Ito

Japonsko

27 let · 185.2 lb · 6 ft 2 in

Min-Jae Kim
# 3 M. Kim

Korejská republika

29 let · 194 lb · 6 ft 2 in

Alphonso Davies
# 19 A. Davies

Kanada

25 let · 165.3 lb · 6 ft 0 in

Dayot Upamecano

Francie

27 let · 198.4 lb · 6 ft 1 in

Jonathan Tah
# 4 J. Tah

Německo

30 let · 207.2 lb · 6 ft 4 in

Střední záložníci

Michael Olise
# 17 M. Olise

Francie

24 let · 167.6 lb · 6 ft 0 in

Jamal Musiala

Německo

23 let · 158.7 lb · 6 ft 0 in

Konrad Laimer
# 27 K. Laimer

Rakousko

29 let · 158.7 lb · 5 ft 10 in

Ismael Saibari

Maroko

25 let · 183 lb · 6 ft 0 in

Aleksandar Pavlovic

Německo

22 let · 165.3 lb · 6 ft 2 in

Tom Bischof

Německo

21 let · 145.5 lb · 5 ft 9 in

Lennart Karl
# 42 L. Karl

Německo

18 let · 147.7 lb · 5 ft 6 in

Joshua Kimmich

Německo

31 let · 165.3 lb · 5 ft 9 in

Guido Della Rovere

Itálie

19 let

Bara Ndiaye
# 39 B. Ndiaye

Senegal

18 let

Maycon Cardozo

Brazílie

17 let

Útočníci

Harry Kane
# 9 H. Kane

Anglie

33 let · 189.6 lb · 6 ft 2 in

Serge Gnabry

Německo

31 let · 169.8 lb · 5 ft 9 in

Luis Diaz
# 14 L. Diaz

Kolumbie

29 let · 143.3 lb · 5 ft 10 in

Statistiky

FC Bayern Munich Player Statistics

JménoA
Brankáři
S. Ulreich
M. Neuer 99011110020
L. Prescott
J. Urbig 270330000
Obránci
V. Manuba
C. Kiala
N. Brown
S. Boey 75321000
J. Stanisic 769101001120
H. Ito 126413000
M. Kim 336853031
A. Davies 213844200
D. Upamecano 1013121201220
J. Tah 1120141401130
Střední záložníci
M. Olise 1081131305630
J. Musiala 3156512110
K. Laimer 85411110340
I. Saibari
A. Pavlovic 1174141401100
T. Bischof 3631082010
L. Karl 4758714200
J. Kimmich 116013130240
G. Della Rovere
B. Ndiaye
M. Cardozo
Útočníci
H. Kane 10391313014200
S. Gnabry 56111922500
L. Diaz 987121207321

Přestupy

FC Bayern Munich Transfers

JménoDatumOdPoplatek
Přestupy do
N. Brown
02 července 2026
02 července 2026Eintracht FrankfurtTransfer
I. Saibari
30 června 2026
30 června 2026PSVTransfer
T. Buchmann
29 června 2026
29 června 2026NurnbergNávrat z hostování
M. Krattenmacher
29 června 2026
29 června 2026Hertha BerlinNávrat z hostování
B. Wimmer
29 června 2026
29 června 2026SandhausenNávrat z hostování
G. Adu
29 června 2026
29 června 2026AltachNávrat z hostování
P. Scholl
29 června 2026
29 června 2026Karlsruher SCNávrat z hostování
Přestupy ven
J. Palhinha
24 srpna 2026
24 srpna 2026BenficaTransfer
A. Sieb
11 srpna 2026
11 srpna 2026Los Angeles FCTransfer
A. Ibrahimovic
31 srpna 2026
31 srpna 2026AugsburgHostování
B. Zaragoza
26 srpna 2026
26 srpna 2026EspanyolHostování
L. Zvonarek
14 července 2026
14 července 2026EstrelaTransfer
W. Mike
25 srpna 2026
25 srpna 2026Club Brugge KVTransfer
D. Ofli
03 července 2026
03 července 2026Karlsruher SCHostování

Zprávy

FC Bayern Munich - Zprávy

Kane i Olise chtějí zůstat v Bayernu, tvrdí Rummenigge. Oba by měli brzy prodloužit smlouvy

TASR · před 3 dny

Člen dozorčí rady Bayernu Mnichov Karl-Heinz Rummenigge věří, že ofenzivní klenoty Harry Kane (33) a Michael Olise (24) brzy podepíšou s bavorským týmem nové smlouvy. Anglickému útočníkovi končí současný kontrakt na konci sezony a Bayern s ním už jedná o prodloužení spolupráce. Talentovaný Francouz má smlouvu platnou do roku 2029.

Bayern chce prodloužit s Olisem, vyrovnat by se mohl největším hvězdám klubu

Eurofotbal / Jiř · 1 weeks ago

Bayern Mnichov řeší budoucnost křídelníka Michaela Oliseho (24). Podle časopisu Sport Bild chce rekordní německý mistr zahájit jednání o prodloužení smlouvy s francouzským reprezentantem, jehož současný kontrakt platí do roku 2029. Mnichované by si rádi pojistili ofenzivní hvězdu až do roku 2032, Olise však zatím nenaznačil, zda chce v klubu pokračovat.

Český unikát v Německu se pomalu blíží. Jak Schick útočí na 100 gólů v Bundeslize

Eurofotbal / Tom · 2 weeks ago

Letos oslavil Patrik Schick 30. narozeniny, nicméně ve skvělých výkonech v dresu Leverkusenu nijak nepolevuje. Trenér Carles Martínez Novell (42) se může na českého útočníka spolehnout. Zklamání z nepovedeného vystoupení reprezentace na MS vyřešil koncem v národním týmu. Soustředí se tedy čistě na působení v klubu a po čtyřech odehraných bundesligových kolech vévodí s dalšími čtyřmi hráči tabulce kanonýrů.

FC Bayern Munich - Info

Založeno  1900
Stadion  Fußball Arena München
Kapacita  75,024
Trenér  Vincent Kompany

Fotbalový klub Bayern München, známý také jako FC Bayern, Bayern Munich nebo jednoduše Bayern, je německý profesionální fotbalový klub sídlící v Mnichově. Založen byl v roce 1900 a jeho fanoušci mu přezdívají "Die Roten". Všechny domácí zápasy hraje na stadionu Allianz Arena s kapacitou 75 000 míst, který byl otevřen v květnu 2005.

Bayern Munich je zdaleka nejúspěšnějším klubem v Německu, s více tituly v Bundeslize než jakýkoli jiný tým. Klub se také těšil velkému úspěchu v evropských soutěžích, zejména v 70. letech, kdy třikrát po sobě vyhrál evropský titul, a poté znovu v 21. století, kdy se stal druhým klubem, který vyhrál "Sextuple" během sezóny 2019/2020, kdy získal šestý titul v Lize mistrů spolu s Bundesligou a dalšími čtyřmi trofejemi v té sezóně.

Ačkoli hlavním místním rivalem klubu je 1860 Munich, rozdíl mezi oběma týmy - 1860 Munich se ne vždy dokázal udržet v nejvyšší soutěži - znamená, že derby se nekoná každou sezónu. V poslední době se rivalita rozvinula s Borussií Dortmund v zápase přezdívaném "Der Klassiker" díky vzestupu Dortmundu od 90. let.

Na rozdíl od jiných velkých klubů je Bayern Munich převážně veden konsorciem bývalých hráčů, kteří tvoří dozorčí radu spolu s dalšími podnikateli. Fotbalové aktivity klubu jsou primárně pod kontrolou FC Bayern München AG, která je většinově vlastněna samotným klubem, zatímco jiné společnosti, jako Adidas, Audi a Allianz, vlastní menšinové podíly.

Oficiální streamovací kanál klubu je FC Bayern TV PLUS, služba založená na předplatném, která poskytuje streamování sestřihů zápasů Bayernu Munich v Bundeslize a evropských soutěžích na vyžádání. Kromě streamování sestřihů zápasů nabízí FC Bayern TV PLUS také bonusový obsah, včetně záběrů ze zákulisí tréninků, rozhovorů s trenéry a hráči, novinek a dokumentů.

Přihlášení k odběru newsletteru »

E.mail: Proč se přihlásit?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikace
Stáhněte si aplikaci Live Soccer TV pro
iPhone a Android
Aplikace Live Soccer TV pro iOSAplikace Live Soccer TV pro Android