REKLAMA
Zobrazit skóre
Seřadit podle:
Jazyk:
Libertad

Club Atlético Libertad

Ekvádor
Zápasy
Sledovat
Hráči
Statistiky
Přestupy
Info
*Please note that we do not provide live streaming of Club Atlético Libertad directly. We publish Club Atlético Libertad TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Club Atlético Libertad matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Kde sledovat Club Atlético Libertad

Televizní a streamovací přenosy podle soutěže

Club Atlético Libertad působí v těchto soutěžích: Copa Sudamericana, Primera A, Copa Ecuador a Nacional B. Televizní přenosy v United States jsou uvedeny níže.

Copa Sudamericana
beIN Sports, TelevisaUnivision, Fanatiz, fuboTV
Primera A
Zapping Sports

Hráči

Club Atlético Libertad - Tým

Brankáři

Ariel Bao
# 52 Ariel Bao

Ekvádor

20 let

Jostyn Mina
# 1 J. Mina

Ekvádor

25 let · 189.6 lb · 6 ft 2 in

David Cabezas

Ekvádor

31 let · 176.4 lb · 6 ft 1 in

Obránci

Stick Castro

Ekvádor

27 let · 5 ft 9 in

Gabriel Rodriguez Perlaza Jackson

Ekvádor

27 let · 143.3 lb · 5 ft 10 in

Bryan Caicedo

Ekvádor

25 let · 178.6 lb · 6 ft 2 in

Erasmo Lucas Ayovi Manuel

Ekvádor

33 let · 167.6 lb · 6 ft 2 in

Peter Quinonez Ayovi Orlin

Ekvádor

32 let · 172 lb · 5 ft 10 in

Střední záložníci

Javier Guisamano

Ekvádor

29 let

Cristhian Valencia

Ekvádor

27 let · 152.1 lb · 5 ft 7 in

Carlos Gruezo

Ekvádor

26 let

Jhon Cortez Casierra Gabriel

Ekvádor

30 let · 154.3 lb · 5 ft 10 in

Jostin Bravo
# 30 J. Bravo

Ekvádor

25 let

Sander Bueno Quinonez

Ekvádor

21 let

Útočníci

Jhon Cifuentes

Ekvádor

34 let · 158.7 lb · 5 ft 10 in

Hancel Batalla

Ekvádor

28 let · 156.5 lb · 5 ft 10 in

Vilington Branda
# 70 V. Branda

Ekvádor

24 let · 158.7 lb · 5 ft 8 in

Elvis Patta
# 17 E. Patta

Ekvádor

35 let · 141.1 lb · 5 ft 5 in

Dany Coronel

Ekvádor

24 let · 165.3 lb · 6 ft 0 in

Antony Chere
# 33 A. Chere

Ekvádor

30 let

Alfredo Orejuela Quinonez Carlos

Ekvádor

33 let · 5 ft 8 in

Statistiky

Club Atlético Libertad Player Statistics

JménoA
Brankáři
Ariel Bao
J. Mina
D. Cabezas 234026260010
Obránci
S. Castro 242981010
G. Rodriguez Perlaza Jackson 190024231271
B. Caicedo 1642202001091
E. Lucas Ayovi Manuel 7471192120
P. Quinonez Ayovi Orlin 6618801020
Střední záložníci
J. Guisamano 73214122200
C. Valencia 1499231851040
C. Gruezo 105714122130
J. Cortez Casierra Gabriel 978191363330
J. Bravo 71515132000
Sander Bueno Quinonez 3111174000
Útočníci
J. Cifuentes 43321000
H. Batalla 836161331220
V. Branda 1756252417120
E. Patta 225726260310
D. Coronel 998191721030
A. Chere 1468242222220
A. Orejuela Quinonez Carlos 1246331010

Přestupy

Club Atlético Libertad Transfers

JménoDatumOdPoplatek
Přestupy do
A. Orejuela Quinonez Carlos
30 června 2026
30 června 2026Mushuc RunaVolný hráč
H. Batalla
24 ledna 2026
24 ledna 2026DelfinVolný hráč
J. Cifuentes
24 února 2026
24 února 2026EL NacionalVolný hráč
D. Cabezas
02 února 2026
02 února 2026EL NacionalVolný hráč
B. Caicedo
25 ledna 2026
25 ledna 2026MacaraVolný hráč
J. Guisamano
24 ledna 2026
24 ledna 2026EL NacionalVolný hráč
D. Coronel
24 ledna 2026
24 ledna 2026OrenseVolný hráč
Přestupy ven
L. Nazareno
14 ledna 2026
14 ledna 2026Leones del NorteVolný hráč
D. Avila
28 ledna 2026
28 ledna 2026MinasVolný hráč
W. Ayovi
17 ledna 2026
17 ledna 2026Comerciantes UnidosVolný hráč
L. Monaga Quinonez Jose
26 ledna 2026
26 ledna 2026Dep. Santo DomingoVolný hráč
I. Zambrano
29 června 2026
29 června 2026LDU Quito-
A. Quinonez
16 ledna 2026
16 ledna 2026Real OruroVolný hráč
J. Humanante
07 ledna 2026
07 ledna 2026Guayaquil CityVolný hráč
D. Bolanos
17 ledna 2026
17 ledna 2026MacaraVolný hráč
A. Garcia
29 června 2026
29 června 2026DelfinNávrat z hostování
Y. Quinonez
12 ledna 2026
12 ledna 2026LDU QuitoTransfer
D. Corozo Caicedo Bryan
29 června 2026
29 června 2026Mushuc RunaVolný hráč
N. Caicedo
04 ledna 2026
04 ledna 2026Athletic ClubTransfer
Edison Caicedo Peralta Eber
25 ledna 2026
25 ledna 2026OrenseVolný hráč

Club Atlético Libertad - Info

Trenér  Pablo Buch Juan

Přihlášení k odběru newsletteru »

E.mail: Proč se přihlásit?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikace
Stáhněte si aplikaci Live Soccer TV pro
iPhone a Android
Aplikace Live Soccer TV pro iOSAplikace Live Soccer TV pro Android