REKLAMA
Zobrazit skóre
Seřadit podle:
Jazyk:
Noisy-le-Sec

Noisy-le-Sec Banlieue 93 O.

Francie
Hráči
Statistiky
Přestupy
Info
Nebyla nalezena žádná data.

Hráči

Noisy-le-Sec Banlieue 93 O. - Tým

Brankáři

R. Renane

Francie

D. Djeddi

Francie

34 let

P. Sintcheu

Francie

28 let

B. Kabkoub

Francie

35 let · 180.8 lb · 5 ft 10 in

Obránci

A. Lochet

Francie

28 let

P. N'Diaye

Francie

31 let

J. Bosenge

Francie

29 let

I. Boli

Francie

40 let

M. Epee

Francie

A. Kazadi

Francie

A. Camara

Francie

Střední záložníci

M. Miriezolo

Francie

29 let

A. Miriezolo

Francie

35 let

M. Ly

Francie

N. Bondo

Francie

M. Correa

Francie

28 let

E. Martial

Francie

30 let

M. El Korchi

Francie

34 let

F. Camara

Senegal

38 let

G. Mafuala

Francie

28 let

R. Yatim

Francie

36 let · 169.8 lb · 5 ft 10 in

C. Patricio Soares

Francie

42 let

H. Fofana

Mali

40 let

F. Sow

Francie

36 let · 176.4 lb · 6 ft 0 in

Útočníci

Y. Djédjé

Pobřeží slonoviny

28 let

I. Camara

Guinea

30 let

M. Keita

Francie

36 let

Y. Yousfi

Francie

29 let

L. Ksaimi

Francie

35 let

Y. Taider

Francie

37 let · 154.3 lb · 5 ft 8 in

Y. Sandjak

Francie

36 let · 163.1 lb · 6 ft 0 in

S. Belaidi

Francie

37 let · 176.4 lb · 6 ft 0 in

M. Chalali

Algérie

37 let · 165.3 lb · 5 ft 9 in

Statistiky

Noisy-le-Sec Banlieue 93 O. Player Statistics

JménoA
Brankáři
R. Renane 0000070000
D. Djeddi 90110010000
P. Sintcheu 207023230010000
B. Kabkoub 1802200150000
Obránci
A. Lochet 406550120000
P. N'Diaye 134117152120400
J. Bosenge 175322193160200
I. Boli 209324240001001
M. Epee 4101020000
A. Kazadi 0000010000
A. Camara 0000010000
Střední záložníci
M. Miriezolo 6461192820000
A. Miriezolo 30202030100
M. Ly 4721147270000
N. Bondo 16101010000
M. Correa 3841129190200
D. Lokenge Mbunzu 7101010000
E. Martial 360440000000
M. El Korchi 158418180100200
F. Camara 67303040100
G. Mafuala 424844240000
R. Yatim 134416160106820
C. Patricio Soares 127919154680400
H. Fofana 151619172220500
F. Sow 1598212011010700
Útočníci
Y. Djédjé 1402191721130110
I. Camara 433844143000
M. Keita 315541311000
Y. Yousfi 169821201511600
L. Ksaimi 121413140200
Y. Taider 398642220200
Y. Sandjak 92516975104500
S. Belaidi 22610192171100
M. Chalali 391541022100

Přestupy

Noisy-le-Sec Banlieue 93 O. Transfers

JménoDatumOdPoplatek
Přestupy ven
Přestupy ven
Y. Mimouni
01 ledna 19
01 ledna 19Blanc Mesnil-

Noisy-le-Sec Banlieue 93 O. - Info

Založeno  1943
Stadion  Stade Salvador Allende
Kapacita  3,000

Přihlášení k odběru newsletteru »

E.mail: Proč se přihlásit?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikace
Stáhněte si aplikaci Live Soccer TV pro
iPhone a Android
Aplikace Live Soccer TV pro iOSAplikace Live Soccer TV pro Android