REKLAMA
Zobrazit skóre
Seřadit podle:
Jazyk:
Pune City

FC Pune City

Indie
Hráči
Statistiky
Přestupy
Info
Nebyla nalezena žádná data.

Hráči

FC Pune City - Tým

Brankáři

A. Kumar

Indie

28 let · 6 ft 1 in

Kamaljit Singh

Indie

23 let · 172 lb · 6 ft 0 in

Vishal Kaith
# 13 V. Kaith

Indie

23 let · 169.8 lb · 6 ft 1 in

Obránci

Sahil Panwar
# 36 S. Panwar

Indie

19 let

Adil Ahmad Khan
# 5 A. Khan

Indie

31 let

G. Singh

Indie

29 let

Ashutosh Mehta
# 18 A. Mehta

Indie

28 let · 5 ft 9 in

N. Poojary

Indie

24 let · 149.9 lb · 5 ft 10 in

Lalchhuanmawia Fanai
# 31 L. Fanai

Indie

30 let

S. Sampingiraj

Indie

24 let

Dorjee Tamang Nim

Indie

23 let · 172 lb · 5 ft 10 in

Sarthak Golui
# 16 S. Golui

Indie

21 let · 163.1 lb · 6 ft 0 in

Střední záložníci

M. Stankovic

Rakousko

33 let · 174.2 lb · 5 ft 10 in

A. Halder
# 28 A. Halder

Indie

20 let

M. Yasir
# 32 M. Yasir

Indie

21 let · 5 ft 6 in

Rohit Kumar
# 19 R. Kumar

Indie

22 let · 160.9 lb · 6 ft 0 in

Gabriel Fernandes

Indie

38 let

A. George
# 12 A. George

Indie

27 let · 5 ft 8 in

Útočníci

Robin Singh
# 23 R. Singh

Indie

29 let · 6 ft 0 in

Diego
# 20 Diego

Brazílie

31 let · 147.7 lb · 5 ft 8 in

Marcelo  Leite Pereira

Brazílie

32 let · 165.3 lb · 5 ft 7 in

Iain Edward Hume
# 7 I. Hume

Kanada

35 let · 158.7 lb · 5 ft 6 in

J. Vanlalhlimpuia

Indie

Ashique Kuruniyan

Indie

22 let · 154.3 lb · 5 ft 10 in

Statistiky

FC Pune City Player Statistics

JménoA
Brankáři
A. Kumar
K. Singh 1260141400400100
V. Kaith 36044001400000
Obránci
S. Panwar 956111010300600
A. Khan 1343171525220500
G. Singh 70711740900100
A. Mehta 47675211000200
N. Poojary 46795431010000
L. Fanai 4727612200300
S. Sampingiraj 6040401200000
D. Tamang Nim 33663321100000
S. Golui 1027121202202400
Střední záložníci
M. Stankovic 80713943522400
A. Halder 392020400000
M. Yasir 901101201000
R. Kumar 2327250500100
G. Fernandes
A. George 1273121400000
Útočníci
R. Singh 1261161518333300
Diego 57710643421001
Marcelinho 1153141313164511
I. Hume 78810914210200
J. Vanlalhlimpuia 814131600000
A. Kuruniyan 1304171615123400

Přestupy

FC Pune City Transfers

JménoDatumOdPoplatek
Přestupy ven
Přestupy ven
M. Mills
01 července 19
01 července 19Forest GreenFree
E. Alfaro
25 června 19
25 června 19Liverpool-
Jonathan Vila
12 července 19
12 července 19Coruxo-
M. Díaz
29 července 19
29 července 19Racing-

FC Pune City - Info

Založeno  2014
Stadion  Shree Shiv Chhatrapati Sports Complex
Kapacita  22,000

Přihlášení k odběru newsletteru »

E.mail: Proč se přihlásit?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikace
Stáhněte si aplikaci Live Soccer TV pro
iPhone a Android
Aplikace Live Soccer TV pro iOSAplikace Live Soccer TV pro Android