REKLAMA
Zobrazit skóre
Seřadit podle:
Jazyk:
Gulbene

FB Gulbene

Lotyšsko
Hráči
Statistiky
Info
Nebyla nalezena žádná data.

Hráči

FB Gulbene - Tým

Brankáři

Alberts Nikoļskis

Lotyšsko

45 let · 187.4 lb · 6 ft 0 in

I. Labuts

Lotyšsko

36 let · 187.4 lb · 6 ft 5 in

Obránci

J. Lapss

Lotyšsko

40 let · 172 lb · 6 ft 2 in

D. Kostkowski

Polsko

33 let · 191.8 lb · 6 ft 2 in

M. Kozlovskis

Lotyšsko

29 let · 152.1 lb · 5 ft 9 in

S. Yanagi

Japonsko

32 let · 152.1 lb · 5 ft 8 in

Ivans Gluško

Lotyšsko

42 let · 152.1 lb · 5 ft 10 in

Aleksandrs Ivanovs

Lotyšsko

40 let · 174.2 lb · 6 ft 2 in

Igors Korabļovs

Lotyšsko

51 let · 165.3 lb · 5 ft 8 in

Kirils Jeļkins

Lotyšsko

39 let · 154.3 lb · 5 ft 9 in

Edijs Ivaško

Lotyšsko

41 let · 185.2 lb · 6 ft 0 in

Střední záložníci

R. Ishikawa

Japonsko

38 let · 138.9 lb · 5 ft 5 in

Deniss Ostrovskis

Lotyšsko

34 let

O. Gailītis

Lotyšsko

32 let

K. Brezinskis

Lotyšsko

34 let

S. Akuta

Lotyšsko

35 let

Arevsats Hacatrjans

Lotyšsko

36 let · 174.2 lb · 5 ft 10 in

D. Tsiskarishvili

Gruzie

34 let · 158.7 lb · 5 ft 10 in

Sergejs Mišins

Lotyšsko

39 let · 145.5 lb · 5 ft 6 in

A. Maksimenko

Lotyšsko

33 let · 158.7 lb · 6 ft 0 in

K. Grigorovs

Lotyšsko

33 let · 169.8 lb · 6 ft 3 in

Útočníci

E. Bisenieks

Lotyšsko

33 let · 202.8 lb · 6 ft 0 in

E. Skurjats

Lotyšsko

32 let · 152.1 lb · 5 ft 10 in

J. Keišs

Lotyšsko

34 let · 143.3 lb · 5 ft 6 in

Hideaki Takeda

Japonsko

41 let · 136.7 lb · 5 ft 6 in

R. Kozawa

Thajsko

38 let

Arturs Karasauskas

Lotyšsko

34 let · 163.1 lb · 5 ft 10 in

Statistiky

FB Gulbene Player Statistics

JménoA
Brankáři
A. Nikoļskis 2520282800700500
I. Labuts 72088002800100
Obránci
J. Lapss 20003021941020602
D. Kostkowski 551101000100
M. Kozlovskis 1010101700000
S. Yanagi 646136711600000
I. Gluško 2785333215220510
A. Ivanovs 2812323203310400
I. Korabļovs 3194363510100200
K. Jeļkins 1717211921600100
E. Ivaško 1530171700000400
Střední záložníci
R. Ishikawa 207528253121020300
D. Ostrovskis 10350501100000
O. Gailītis 00000800000
K. Brezinskis 000001600000
S. Akuta 1494130500000
A. Hacatrjans 2844402300000
D. Tsiskarishvili 2237252700100
S. Mišins 2946343404130400
A. Maksimenko 179029171211910100
K. Grigorovs 1106141312200710
Útočníci
E. Bisenieks 00000700000
E. Skurjats 18842202600000
J. Keišs 000001100000
H. Takeda 1319151502060101
R. Kozawa 6539816200000
A. Karasauskas 1141151324210200

FB Gulbene - Info

Založeno  2005
Stadion  Gulbenes pilsētas stadions
Kapacita  3,000
Trenér  M. Konevs

Přihlášení k odběru newsletteru »

E.mail: Proč se přihlásit?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikace
Stáhněte si aplikaci Live Soccer TV pro
iPhone a Android
Aplikace Live Soccer TV pro iOSAplikace Live Soccer TV pro Android